👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Бойови гранати з Росії, які Беркут кидав нам під ноги на Майдані. Одна з таких гранат вибухнула під ногами у 16-річної дівчини.

Тоді казали, що гранати світлошумові, і багато хто досі так думає. Та слідство у справах Майдану встановило, що гранати були бойовими та були поставлені українському МВС з Росії.

Насправді причин ненавидіти путінський режим багато. Але у мене немає ненависті до всіх росіян. Немає ненависті до Російського добровольчого корпусу, батальйону «Свобода Росії», Сибірського батальйону. Виключно повага. Немає ненависті до багатьох росіян, які надсилали мені слова підтримки та виходили на мітинги проти війни. Тим більше до тих, хто отримав тюремні строки за свою антивоєнну позицію, як Ілля Яшин, що відбуває покарання за стрім про Бучу.

Тому я свідомо не послуговуюсь терміном «русня», і навіть коли емоції бʼють через край, промовляю більш коректне «путінський режим та його прибічники». На жаль, і в Україні є люди, які чекають на Путіна. Як казали раніше, вата.

дурне питання та дурний топік, крінж

ви знаєте що після шостої крінжувати не можна?

Русня, знаходячись в Україні в 2019, проголосувала за коміка

134 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Топік про хейт русні, а по факту почали хейтити один одного. То на захід більш Український ніж схід, то дівчата не правильні якщо постять фотки з пляжу, то 73% винуваті і взагалі ці 73% вата та русня (цікаво хто тоді в ЗСУ служить?)
Ну так саме такі суспільства і перемагають у війнах.

то дівчата не правильні якщо постять фотки з пляжу

Лицемірні дівчата, не всі хто постить фотки з пляжу. Тільки ті, які постять траурні пости, в перемішку з своїми жопами на пляжі, ті, які збирають донати в перемішку зі своїми сторіз в Дубаях в ресторані з рахунком $200+ на одного повечеряти. Короче ті, які хочуть усидіти на двох стільцях — похвастатись своїм гарним життям і при цьому хайпанути на горі чи донатах, типу я також внесок в перемогу зробила, я репостнула кілька постів для своїх іноземних підписників.

А якщо б це робила не Українка а там Британка це сприймалось би по іншому?
Людина живе за кордоном і ну таке життя хтось живе повноцінним життям і не ходить завжди у траурі. Але якщо що то і допоможе. Будь-яка допомога важлива.
Тому твої претензії самі по собі кринжові

А якщо б це робила не Українка а там Британка це сприймалось би по іншому?

звісно, хіба не очевидно?

Людина живе за кордоном і ну таке життя хтось живе повноцінним життям і не ходить завжди у траурі

річ в першу чергу про тих хто або біженець, або хто тусити їздить
річ про тих, хто міксує пости/сторіз щасливого, тусовочного, гарного життя (сімейні, побутові щасливі фотки з дітьми в парку в Києві не рахуються) з траурними і клянченням донатів.

Але якщо що то і допоможе. Будь-яка допомога важлива.

Не допомагає, навпаки відштовхує. Так як народ думає чому я тобі маю допомагати, якщо ти в Барселоні чи Дубаях тусиш? Ладно би якби там побутові фотки були, но ні, пляжі, ресторани, тусовки, фотки у дорогих магазинах і потім пост про погану русню і допоможіть донатом.

іншому?
звісно, хіба не очевидно?

Для мене, людини яка сприймає державу як сервіс, не розуміє патріотизму і поняття національності ні не очевидно. Людина живе за кордоном значить відношення до цієї держави не має

Наскільки же крінжово зараз виглядає стрічка сторіз в моєму інстаграмі. Дівчата, які вчора постили пафосні фоточки з пляжів Дубая, Барселони, чи з ресторанів і мирних, сонячних вулиць Києва, зараз репостять Охмадит з англійським текстом, ніби звертаючись до іноземної аудиторії: «дивіться що русня робить, допоможіть!». І це не тусовщиці якісь, а відносно адекватні дівчата яких знаю і з якими спілкувався.

Бляха, да на вас на заході з фейспалмом дивляться, ніхто не буде допомагати поки ви свої жопи грієте в Дубаях і Барселонах, замість того щоб хоча б волонтерити. Чому вам мають допомагати, щоб ви і далі могли жопи на курортах гріти?

Ви або перестаньте постити про ваше гарне життя, і гарні кадри з України, ніби війни немає і все прекрасно, або не репостіть волонтерскі пости та пости про злочини рашки. А то мікс і того і того максимально крінжово виглядає, особливо якщо різниця між сторіз кілька годин.

Наскільки же крінжово зараз виглядає стрічка сторіз в моєму інстаграмі. Дівчата, які вчора постили пафосні фоточки з пляжів Дубая, Барселони, чи з ресторанів і мирних, сонячних вулиць Києва, зараз репостять Охмадит з англійським текстом, ніби звертаючись до іноземної аудиторії: «дивіться що русня робить, допоможіть!». І це не тусовщиці якісь, а відносно адекватні дівчата яких знаю і з якими спілкувався.

Що цікаво у більшості закритий профіль і західна публіка навіть не побачить тих постів. Але що візьмеш з дуреп....

Бляха, да на вас на заході з фейспалмом дивляться, ніхто не буде допомагати поки ви свої жопи грієте в Дубаях і Барселонах, замість того щоб хоча б волонтерити

Здається цінність життя жінки є якоюсь універсальною річчю по всьому світу. І питаннь щодо загару сідниць ні в кого не виникає. Інша річ цінність життя чоловіка. То є розхідник

Ці ракушки як по команді репостять новини)

За то, что переселяли в Украину своих свинособак и они сейчас фыркают при упоминании войны или жертв. Трагедия в Киеве сегодня, а на фронте и в ближайших городах такая трагедия минимум раз в неделю.
Чегго притихли? Где ваша «телега» про "нужно быть позитивным","кринж" и проч. анархическая ересь.
В интеренете достаточно доказательств того, что вас ждет если «ухилянт» убежит от искалеченного «ТЦКшника».

Ці «свинособаки» здебільшого це українці, які родилися в Україні і прожили в Україні, батьки яких родилися в Україні. Те що вони стали «свинособаками», заслуга російського ТБ на якому вони виросли. Виявляється, славнозвісні «розумні українці», з «розвинутим критичним мисленням», які «ніколи б не піддалися російські пропаганді так як мають мозги», так же само піддаються пропаганді якщо помістити у відповідне середовище.

Пропаганді піддаються всі. Це як больовий поріг, в когось вище, в когось менше, але є в кожного. Ти правильно написав, що основою — є російська мова, що робить об’єкт більш сприятливим до пропаганди. Тому, дуже важливо, максимально викоренити вживання російської.
Кацапи ж не ідіоти, а в плані промивки мізків — вони одні з найкращих. Вони не просто так мову і культуру свою перед танками всюди пихають.
Поки, українці будуть захищати російську мову — абсолютно нічого хорошого в цій державі чекати не доводиться.

Мова не причому. Знаю парочку ватних україномовних знайомих із заходу України які виросли на російському телебаченню. Тут питання не в мові, а хто що дивиться. Більше від оточення залежить, якщо всі в твоєму оточенні дивляться російське ТВ то і ти будеш дивитися.

Доречі прикол в тому, що Українського телебачення на сході завжди було більше аніж на заході.
Якість сигналу до появи T2 була ну такою. Супутникові канали Українські якщо цікаві то закодовані. А руського скільки завгодно.

Це що ти описав — це біас. Статистично — русні на сході більше, результати виборів — тому підтвердження. Звісно вата є і на заході. Саме так, а якщо не знаєш російської — то і ТБ російського дивитись не будеш.

Реалії такі, що не знаєш російської — будеш бомжом якщо не знаєш англійської. На російскій на порядок більше контенту, і він на порядок якісніший. Тому тупою забороною російської нічого не доб’єшся. Вот замінити російську англійською — тоді да. Сама заміною, а не забороною.

До того ж, майже всі на заході України знають російську, но російського телебачення чомусь не дивляться, дивляться лише одиниці, не відмінну від тих хто, на сході.

З якого дива будеш бомжем якщо не знаєш російської? Поляки чи румуни до прикладу — бомжі?
Схожу дурню я чув до того, як прикрили російський дубляж фільмів. І, несподівано, український дубляж, виявився якіснішим.

Та ну, об’єктивно — щоб не знати російської треба жити десь у глухому селі в Карпатах і ніколи з нього не вилазити ну і закінчити школу у часи до приєднання заходу до України у складі СРСР. Хоча ті люди і Українську так собі знають.
А так російську як іноземну вивчали у школах здається мінімум до 2014-го н

Об’єктивно- це має бути ціль.
І цього легко досягти. Повністю замінити ТВ контент на укро/англомовний, і через років 20, російську молодь, банально не буде розуміти.

Ну на росії достатньо україномовних нейтів спікерів щоб і через 20 років промивати мізки щірою соловьїною. Тому мабуть мова це важливо, але це не ключове.
Ключове це все ж таки більш щільна культурна інтеграція із Європою. А там все не дуже поки що

Та ну, об’єктивно — щоб не знати російської треба жити десь у глухому селі в Карпатах

тобто немає можливості статистично перевірити це твердження:

не знаєш російської — будеш бомжом

Відсутня репрезентативна вибірка

З якого дива будеш бомжем якщо не знаєш російської? Поляки чи румуни до прикладу — бомжі?

Знайшов на кого рівнятися, особливо румунів )
Поляки англійський знають, 30% на ньому говорять, причому більшість молодого населення.

Схожу дурню я чув до того, як прикрили російський дубляж фільмів. І, несподівано, український дубляж, виявився якіснішим.

Один із небагатьох прикладів де український контент кращий. Ну як кращий, не гірший.

І там не заборонили, а замістили, так як купу бабла вклали в дубляж. Так зі всім має бути. Перед тим як забороняти якийсь російський контент, підготуйте українську/англійську альтернативу не гіршої якості.

Знайшов на кого рівнятися, особливо румунів

А що не так з румунами? Інтелектуально розвинута нація насправді

Коментатор просто ретранслює расистські наративи, засвоєні з кацапського тб та літератури
www.youtube.com/watch?v=K-lBdA0FX2g

Яка причина у жертви гвалтівника ненависті до гвалтівника? Думаю, що до поточного вечора, кількість причин ненависті до ***аної русні зросте.
Знесіть цю тему, бо забагато крінжі в цьому питанні.

Імєнно. Що пан Євген і шановна редакція сподівалася почути у відповідь? що «немає додаткових вихідних і я вигораю» чи що?
Можливо цікаві думки можна було би почувши у відповідь на питання «які непрямі наслідки вас засмучують більше всього» абощо, але ж не прямо отак от як тут зроблено.

Ох, нету у меня ненависти. Я это еще в начале войны проходил (2014-2015 год). Ненависть это очень плохая штука, плохая для того, кто ее испытывает. Твоему врагу пофиг, ненавидишь ты его или нет, а вот тебе — плохо. Короче джедаи в этом вопросе были правы.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

отменить комунальные платежи и кредиты чтобы вернуть веру народу в то что это война за НАШУ свободу?

цікаво, чи адміністрація ДОУ введе нарешті якійсь IQ контроль?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.
цікаво, чи адміністрація ДОУ введе нарешті якійсь IQ контроль

Виходить що вже )))

Тупий бан це не IQ контроль. Цензура не є розумним рішенням.

це не цензура, а терапевтичні процедури.
особисто я за більш радикальне лікування.

А чому тільки одна, найголовніша? Я можу багато розписати за що я їх ненавиджу.

Найголовніша — на фронті і в тилу загинули близькі мені люди.

А далі йде список:
— За загиблих і ненароджених дітей
— За тисячі загиблих і скалічених українців
— За те що моя дитина в перший місяць життя дихала пил у підвалі під бомбами і я кожну секунду турбувавася аби вона вижила
— За депортованих дітей
— За катування, вбивства та заморення голодом наших полонених
— За згвалутвання
— За українців, що лишилися без домівок
— За кожну ракету, бомбу, снаряд
— За відсутність нормального дитинства в моєї дитини
— За можливість загинути мені, або комусь з членів моєї сімʼї у будь який час
— За катування та підвали на окупованих
— За Каховську ГЕС
— За пропаганду, максимільно брехливу
— За мʼясні волни з жителів окупованх територій
— За підтримку дій РФ пересічними росіянцями, навіть тими що живуть давно у Європі/США/Канаді/тощо
— За ракети та бомби по цивільним місцям
— За цинізм росіянських пропагандонів
— За загибель талановитих українців на фронті і в тилу
— За знищену природу на десятиліття
— За втрачений найкращий мій вік (у 2014 мені було 30, зараз 40, найкращі часи минули)
— За Маріуполь, Бучу, Бахмут, Ізюм, Харків, Попасну, Одесу та величезну кількість зруйнованих міст
— За Голодомор 30-х
— За окуповані території
— За утиски мови протягом століть
— За тотальний п***ьож та пропаганду на весь світ (перевершивши молотова у часи совєтсько-фінської війни, він п***ів що на Гельсінки кидають хліб, а не бомби)
— За самозахват місця в ООН (хоч вона і не вирішує зараз)
— За традицію підтримки діктатур по всьому світу
— За підкуп світових организацій та політичних діячів
— За взагалі людожерську зовнішню політику
— За знищену культуру
— За гебню
— За кадирівців
— За те що я був вимушений їхати зі своєї, придбаної в 2021 комфортної квартири в невідомість
— За дорогу у 4 дні з Харкова до Хмельницької області з маленькою дитиною та багатьма тваринами
— За інсульт моєї мами, спричинений війною
— За Крим, де я не був з 2012
— За загиблу собаку моєї сестри
— За зруйновані тилові міста
— За відсутню електроенергію
— За всі війни на території колишнього СССР
— За антилюдяність до всіх не росіянців (не тільки українців)
— За знищення еконміки України та багатомільярдні збитки
— За «пабєдобєсіє» та «можєм павтаріть»
— За можливу втрату перспектив моєї країни, бо багато молоді та активних людей поїхали за кордон
— За те що у росіянців чорне це біле, і навпаки
— За мить-31
— За ТУ-95
— За Шахедів
— За ботоводство у всіх соцмережах та на всіх популярних сайтах
— За грьобану імперскість та відчуття свого переваги
— За те що через них стало сильно важче з роботою
— За відсутність поїздок по світу
— За окупацію Європи з 1945 року
— За бидлячєство, навіть на рівні перших людей держави
— За зомбування власного населення
— За послідовний геноцид українського та інших народів
— За 25 років при диктаторі
— За рабський мєнталітєт росіянців

Скоріш за все, список буду продовжувати.

Как вы с такой кашей в голове живете

Це, доречі, цікаве питання. І як?

Ты всерьез думашь что ее рф взорвало

Очевидно, підступні українці принесли вибухівку в машинне відділення і підірвали дамбу з середини.
Карту покажеш? :)

но если бы тот же Шевченко не назвал «сучой дочкой» императрицу Александру Федоровну

Він і царю непогано за шиворот накидав. Ну шопадєлать, такий цар був, як х*у простой, його і Лев Толстой крив.

Але, я так розумію тут віктимна поведінка. В Стуса мабуть теж була віктимна поведінка :)

А родное правительство

Х*ло вам шашлики обіцяв?

Очевидно, підступні українці принесли вибухівку в машинне відділення і підірвали дамбу з середини.

Наверное водные дроны применяли не один десяток раз. Даже почтовые марки делали после самых успешных применений.

Він і царю непогано за шиворот накидав.

Может ты не курсе, но обычно нормальные мужчины совершенно по разному реагируют на обсирание их лично и обсирание их жен и детей. И Шевченко получил по полной за критику жены Николая, которая и за политику империи очень не очень отвечает, и лично Тарасу помогла.

Х*ло вам шашлики обіцяв?

Ты дебил?
19 января 2022 года
www.president.gov.ua/...​ezident-volodimir-ze-1981
6:30 про шашлыки, там еще президент много рассказал что он ожидал в первой половине 22го

Наверное водные дроны
Ты дебил?
критику жены Николая

Очевидно, тобі видніше, за що отримав Шевченко. Прямо зі спіритичного сеансу з Ніколашею інфа?

президент

Так то президент України, а не твоє

А родное правительство
Очевидно, тобі видніше, за що отримав Шевченко.

Да, я курсе историографии на эту тему(загугли термин), и современники зафиксировали мнение Николая после прочтения им про «сучу дочку» и прочие эпитеты. Там все было прямым текстом сказано: меня, императора, конечно 3.14дарасить нехорошо, но тут можно подумать почему он так, а жену то нахера??

Так то президент України, а не твоє

Это был мой президент в 22м году. Он цинично меня наебал, что привело к ппц каким проблемам в моей жизне и жизне родственников.

Там все было прямым текстом сказано

Ну так, а х*йло каже що напав на Україну бо нацисти:)

Хоча суті то не міняє, помогла чи не помогла, всерівно потворою залишилась ;)

Это был мой президент в 22м году

До? а тепер хто твій президент, х-ло?
Ну не гони, це ж адіннарот 😆

Он цинично меня наебал

Та ні, ти сам себе цинічно напав, коли обрав бути руснею ;)

Как сложно общаться с людьми, у которых нет логического мышления.
Про Шевченко и Хвылевого ты слил. Ок

Та ні, ти сам себе цинічно напав, коли обрав бути руснею ;)

Тоесть я сам на себя цинично напал, когда верил в президента, в его прямые стейтменты, платил налоги и жил как простой человек?
Ну повторюсь, очень сложно общаться с людьми, у которых все плохо с логикой.

Ще гірше, коли в людини проблеми з причинно наслідковим зв’язком :)
Спочатку, русня голосує за умовних Януковичів, потім — «а нас то за что» :)

Спочатку, русня голосує за умовних Януковичів, потім — «а нас то за что» :)

Развей мысль, причем тут янукович, аж интересно стало

Я ж думав ти вмієш в логічне мислення.
Власне, війна — це не проблема Зе. А всього держ управління за 30 років незалежності. Коли голосували за язиг, проти НАТи і хавали русняві наративи, ну прямо як ти ;)

Думаю у тебя небольшие проблемы с логикой. Я очень сильно сомневаюсь что ты слышал про термин «конфликт интересов». И если загуглишь, то геополитический конфликт интересов можно решать по разному. Например ненавидимый мной Порошенко выбрал заморожененую войну. И он в этом не одинок.
Северный Кипр управляется одной из стран НАТО, а весь остальной кипр — другой страной НАТО и у них типа война уже лет 50. Северная Корея с Южной уже лет 70 как не подписали никаких соглашений, но войну остановили. Евреи только с год назад начали войну с палестиной, хотя до этого лет 70 как то вместе жили. Армения и Азейрбаджан лет 20 как то Нагорный Карабах делили.

В тебе ж, досить великі з нею проблеми :) Тут нема жодного конфлікту інтересів,, русня типу тебе призвела до цієї війни, від чого і постраждала. В результаті — а нас то за что :)

Оке, геополитику ты неосилил. Жаль.

Зате я знаю великого гєостратєга, в тебе ще десь його методичка має бути.
Ану скажи:
«НАТО справацировало вайну» :)

до этого лет 70 как то вместе жили

Особливо порадувало. Відчувається перо історєка:)

дебил конечно же задает дебильные вопросы. Империализм ведет к 3й мировой

дебил

Бачить питання, там, де їх нема :)

«НАТО справацировало вайну» :)

НАТО не расширялось на восток вообще никогда ни разу. НАТО не спровоцировало ни одной войны в мире и никогда в них не участвовало. Югославия подтвердит.

Дякую, тепер комплект повний :)
Я ж казав вище, тобі в голову накакали, а ти — шашлики, шашлики:)

Ты кроме пафосных спичей никаких фактов не привел. В отличии от меня — прафоса ноль, фактаж в каждом посте. Но насрали в голову мне, а не тебе. Так и есть :)

Просто к слову... а вы знаете что та самая фраза о «не расширении на восток» вообще была про ГДР? Украина имеет к ней отношения не больше чем Финляндия или Швеция

А всього держ управління за 30 років незалежності.

Це так, та скрізь по країні. Хтось продавав танки у треті країни за безцінь, хтось має оборудки на митниці на польському кордоні, хтось у столиці чи великому місті краде гроші з бюджету.
Скільки таких хто під час війни взяв гроші за зброю та зброю ми не побачили? Щось вишиванки та мова не заважають завдавати шкоду державі.
Тож маємо слабку країну без грошей та майна, як наслідок без зброї та оборонних споруд та виробництв.

Власне, війна — це не проблема Зе.

Питання у тому наскільки ефективні рішення були до та під час війни. У останнього президента формально було влади більш за всіх президентів. Ющенку заважали прем’єри. Навіть при Яніку була нормальна Верховна Рада. А по факту зараз країною керують 5 ефективних менеджерів, яких ніхто не вибирав. От хто привів цих менеджерів?

олівер стоун, імпєратріца, если бы, иного, доколе, кулєбяка, реєстрація квітень цього року. Іди на***.

та це якийсь руснявий ватан з Кіпру, в них там інкубатор

Сашенька, когда аргументировать нечем, приходится обвинять всех в вате, чтением неправильных книжек с ссылками на исторические документы под каждым утверждением, считать что очевидных фактов в истории не было и так далее. Но по сути, что мы имеем: тебе нечего ответить.

Спочатку ненавидів,а тепер якась байдужість настала.Абсолютно байдуже

Мои родственники и друзья погибли, другие родственники потеряли все имущество, я кардинально поменял свою жизнь не в лучшую сторону, но при всем при этом..... я не ненавижу русню. И даже к реальной причине войны — империализму отношусь как к факту.

Яка ваша головна причина ненавидіти русню?

постраждалі близькі люди... у тому числі загиблі

ненависть — це така увага

Ну коли ранок починається із вибухів тут складно увагу не звертати

Бойови гранати з Росії, які Беркут кидав нам під ноги на Майдані. Одна з таких гранат вибухнула під ногами у 16-річної дівчини.

Тоді казали, що гранати світлошумові, і багато хто досі так думає. Та слідство у справах Майдану встановило, що гранати були бойовими та були поставлені українському МВС з Росії.

Насправді причин ненавидіти путінський режим багато. Але у мене немає ненависті до всіх росіян. Немає ненависті до Російського добровольчого корпусу, батальйону «Свобода Росії», Сибірського батальйону. Виключно повага. Немає ненависті до багатьох росіян, які надсилали мені слова підтримки та виходили на мітинги проти війни. Тим більше до тих, хто отримав тюремні строки за свою антивоєнну позицію, як Ілля Яшин, що відбуває покарання за стрім про Бучу.

Тому я свідомо не послуговуюсь терміном «русня», і навіть коли емоції бʼють через край, промовляю більш коректне «путінський режим та його прибічники». На жаль, і в Україні є люди, які чекають на Путіна. Як казали раніше, вата.

Де можна про це почитати? Знаходиться тільки це t.me/DBRgovua/2677, але там нема нічого про те що вони бойові.

Так, це слушне запитання. Мова іде про гранати Дрейф-2 з нервово-паралітичним газом, який заборонено використовувати проти людей міжнародною конвенцією. Такі гранати не відносяться до світлошумових.

який заборонено використовувати проти людей міжнародною конвенцією.

Можно подробнее? Насколько я знаю это запрещено использовать против военных, а не гражданских при подавлении беспорядков.

Так, Конвенція про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення містить перелік випадків, коли використання дозволене, зокрема промисловість, сільське господарство, фармацевтика, наука тощо. І серед іншого там є пункт про «боротьбу з заворушеннями у країні». Тут ви праві на 100%. Але тонкий момент полягає в тому, що Євромайдан не отримав такого правового визначення, як «заворушення». Тому використання Дрейф-2 проти учасників Революції гідності підпадає під поняття злочину.

Навряд чи з нервово-паралітичним газом, бо нервово-паралітичні речовини (зарин, зоман, сумнозвісний «Новічок») це смертельна отрута. Якщо такі речовини були би застосовані, то ми б про це знали.

Дзеркало тижня писало, що склад газу в цих гранатах було засекречено Росією, але це може бути саме зазначений вами зарин.

Я в цьому дуже сумніваюся. Симптоми отруєння нервово-паралітичними речовинами відомі, не чув ані того, щоби в той час був хтось госпіталізований з цими симптомами, ані того, щоби хтось загинув на Майдані від отруєння БОР нервово-паралітичного типу.

Ось на Цифровому архіві Майдану ми читаємо:

«Окрему проблему становлять ті, хто отримав хімічні отруєння на Майдані. Через те, що у державі відсутні інституції та науково-методична база, які можуть кваліфікувати такі отруєння та результативно досліджувати їх, та через те, що спливло багато часу від отримання поранення, ця категорія залишається неохопленою державною допомогою. Виняток становлять ті, хто має інші поранення або хімічні отруєння мали видимі прояви — опік органів дихання, наприклад.»

Тобто є 2 проблеми: Росія засекретила використаний газ, Україна має труднощі з діагностикою. Але факт в тому, що російські газові гранати Дрейф-2 були застосовані проти Майдану, і це доведено ДБР.

З цим фактом (цебто з застосуванням хімічної зброї проти Майдану) не сперечаюсь, але вважаю, що були застосовані інкапаситанти, а не нервово-паралітичні речовини. Інкапаситанти як раз можуть мати видимі прояви у вигляді опіку органів дихання.

На жаль, і в Україні є люди, які чекають на Путіна.

Котрих 73%

Можу тільки уявити який приліт був би у жбан людині яка б таке сказала перед людьми що зараз воюють або діти/брати людей які вже на цвинтарях лежать і які в 2019 голосовали як і більшість українців. Але тут на форумі можна за такі речі не дуже переживати.

Можу тільки уявити який приліт був би у жбан людині яка б таке сказала перед людьми що зараз воюють

Казав, не прилетіло

Ви казали війсковому що він чекає на Путіна? Ну, не зупиняйтеся, думаю, ви все ж таки знайдете те що шукаєте.

Це було сказано військовому в контексті того, що лохторат Зеленського чекає путіна. За кого той військовий голосував я можу тільки здогадуватися

73 відсотки легковірних ідіотів,але Путіна не всі з них ждуть

Вони його чекали у вигляді високих пенсій в рублях, у вигляді газу по 8 гривень (чи по скільки так). Ну і звісно, хтось його чекав в прямому військовому значенні цього слова

Нарешті знайшовся хтось адекватний і пояснив відсутність логіки в сліпій ненависті.

Тема — крінж.

Женя Ковалевський у своєму X-акаунті

Це хто?

Администрация доу которая ретранслирует шовизизм — кринж в квадрате

Ви це серйозно? Шовінізм по відношенню до ворога, який веде проти тебе агресивну війну?

Те кто понимали кто такие кацапы, до 22 — понимают что не стоит лизать сковородку.
Те кто сейчас не навидит русню — усвоили урок.
Те кто продолжает делать вид что ничего не поменялось с 12 года — всё прекрасно знают и понимают, не хуже других категорий. Просто они, потомки тех, кто во вторую мировую был где угодно но не на фронте. И делал всё, чтобы сберечь свою драгоценную шкуру.
Логика проста: нет проблемы (с русней) — не нужно напрягаться.

Через них почались г/х срачі.
А взагалі раніш був більш зрозумілий термін — ватник. Довбанута по руському міру людина без привʼязки до національності

мені здається, «ватниками» ще називають наївних... малоосвічених... дрімучіх... але в цілому не злих обивателів...

може «рашист» більш точне слово? 🤔

Так ці малоосвічені, дрімучі і не злі і складають основу моб. резерву РФ. Їм повістка прийшла, вони й пішли. Мені здається ватник гарний але вже дуже заїздженний термін, а от від «рашист» вже дуже якось фейсбуком віє.

Та взагалі рашизм типу руський фашизм. Але по факту ми вже як руські усе що погане називаємо фашизмом, хоча цей термін для руського імперіалізму та шовінізму ніяк не прив’яжеш хоча б тому, що фашизм це ультраправа течія одним із ключових стовпів якої є антиконцерватизм, а те що на рашці це напроти — ліватство із концерватизмом.

Так ці малоосвічені, дрімучі і не злі і складають основу моб. резерву РФ. Їм повістка прийшла, вони й пішли.

ти маєш на увазі що з іншого боку все інакше

редакція доу в пошуках нового дна

Русня, знаходячись в Україні в 2019, проголосувала за коміка

73% руснi?
тодi нe дивно що московiя вважає цю країну cвоєю

Стадо, есть везде. Брексит, блм, религии, коммунизм...

Стадо, есть везде.

вопрос лишь в том чтобы вы правильные высшие люди стали правильными хорошими погонщинками этого своего стада и хорошо защищали его от других от плохих погонщиков только претендующих якобы они и есть высшие люди

Он вспрыгнул на гусеницу, отвалил люк и залез в жаркую полутьму. Он уже положил руки на рычаги, когда вспомнил, что остался еще один вопрос. Он высунулся.

— Слушайте, — сказал он. — А почему истинное назначение башен скрывают от рядовых подпольщиков?

Зеф сморщился и плюнул, а Вепрь грустно ответил:

— Потому что большинство в штабе надеется когда-нибудь захватить власть и использовать башни по-старому, но для других целей.

— Для каких — других? — мрачно спросил Максим.

— Для воспитания масс в духе добра и взаимной любви, — сказал Вепрь.

Несколько секунд они смотрели друг другу в глаза. Зеф, отвернувшись, старательно заклеивал языком цигарку. Потом Максим сказал: «Желаю вам выжить» и вернулся к рычагам. Танк загремел, залязгал, хрустнул гусеницами и покатился вперед.

(к)

Проблема була, є і буде в русні. А такі, як ти, втомилися від війни, бо інфантили.
Чекаєш на освободітєлєй?

... ось нові погоничі вже почали сортувати стадо за якістю та придатністю та просто так бо можуть ))

Черговий «інженер» який думає що напали через те, що всі інші проголосували не так як він хотів...

Черговий «інженер»

Цей «черговий» інженер принаймні має заповнений профіль з дійсними посиланнями на соц.мережі. А от якийсь «Костя Новак» — черговий анонім — ще той «інженер».

який думає що напали через те, що всі інші проголосували не так як він хотів...

На Україну напали ще до того, як малорос смішив інших малоросів граючи членом на піаніно.

ей «черговий» інженер принаймні має заповнений профіль з дійсними посиланнями на соц.мережі.

цілий один лінкедін. «а слов то било...» (ц)

це не набагато більше, ніж анонімний профіль. І виглядає геть не так пафосно як то було подано.

Раз анонім написав «черговий „інженер“», то тут очевидно що він вирішив поставити під сумнів мої знання в плані аналітичних навичок, на що посилання на лінкедін, де зазначено досвід роботи, більше ніж достатньо. Чи хіба посилання на інсту чи фб дадуть більше інформації в плані моїх аналітичних навичок?

Посилання на фб чи інсту дало би змогу подивитися, чи ти всюди ненавидиш співвітчизників і граєш дартаньяна, чи тільки на доу. А лінкедін то таке.
А так то я більше про подачу, а не про профіль. «заповнені профілі соцмереж» vs «один лінкедін».

В тому то й справа що я не розумію як людей без інтелектуальних здібностей беруть інженерами... На доу хоч і більшість вважають себе елітою чи просто високоінтелектуалами, але в той же час тут доволі багато антиваксерів, свідків ієгови, ватанів, прихильників рпц, вірян у глобальну змову та інших. І майже всі вони десь працюють в ІТ, де мабуть ніхто не підозрює, які душевно хворі люди знаходяться серед них.
Тому якась там личка зараз абсолютно нічого не значить.

Угу, вже бачу. 2019 рік, кабінет хуйла, сидить сам хуйлович, лавров, наришкін, весь зброт короче, погляди приковані до телевізора, до екзитполів українських виборів, і тут оголошують що виграв Порошенко. І вони такі: «ох бл*, ще як мінімум 5 років перед нападом чекати» (і кулаком по столу в розпачі)

2019 рік

Після 2019 був іще лютий 2020 і зустріч Зе з Патрушевим в Омані.

О, а що було на твій зустрічі?

Всі чекають коли членограй вийде на стадіон і розповість що було на тій зустрічі

Не знаю кого ти ’’членограєм’’ називаєш, хотілося б щоб поки що це написав влодко.

Не знаю кого ти ’’членограєм’’ називаєш

Ну тут вибір не великий.

хотілося б щоб поки що це написав влодко.

Від цього щось кардинально зміниться?

Всі чекають коли членограй вийде на стадіон

«услать их надо немедленно куда-нибудь ясно А что Феденька войны сейчас никакой нету?»

Может, напал бы и при Порохе. Но последствия и наши потери были бы в разы меньше

Майже так, але ще й «Ооо, вони відвели війська від кордону з Білоруссю, так само як і вивели майже всіх з Гостомель і Жулян, розмінували Херсонщину — можна нападати». Це якщо стисло

С топиком на два года запоздали. Сейчас внутри страны есть те, кого можно ненавидеть больше.

Ну природа ненависті працює по іншому

Випийте яду, пане. Попустить.

ви знаєте що після шостої крінжувати не можна?

та і взагалі судя по всяким «ЗЕ молодіжкам» та якістю інформаційної політики нас чекає досить прікольне майбутнє

Проблема вже не у русні.

Каждый день, больше 100 штурмов со стороны кацапни. На диванах, я так понял, война кончилась.

Проблема була, є і буде в русні. А такі, як ти, втомилися від війни, бо інфантили.

Проблема була, є і буде в русні.

В людях в цілому, і в пропаганді (якісній!) з дитинства. Багато «русні» має українські прізвища, і це їм допомогло?

А такі, як ти, втомилися від війни, бо інфантили.

А такі як ти не розуміють, що війна скінчиться, а Росія залишиться. Якщо ти не займаєшся вихованням ворога, він виховуватиме тебе.

Але примитивне мислення в твоєму дусі не осягне такі базові річі.

А такі як ти не розуміють, що війна скінчиться, а Росія залишиться.

Хто тобі сказав, що війна скінчиться? Арестович? Війна євреїв з арабами триває з 1948, і закінчуватися не збирається. Швидше за все, нас чекає таке ж майбутнє — тимчасові перемир’я та продовження на наступні 100 років.

Якщо ти не займаєшся вихованням ворога, він виховуватиме тебе.

Багато допомогло виховання арабів чи північних корейців? Ворога можна виховувати лише після повної капітуляції, як це було з німцями після 2 світової.

Хто тобі сказав, що війна скінчиться? Арестович? Війна євреїв з арабами триває з 1948, і закінчуватися не збирається. Швидше за все, нас чекає таке ж майбутнє — тимчасові перемир’я та продовження на наступні 100 років.

1. Яка інтенсивність війни на близькому сході?
2. Українців тупо не вистачить на протистояння протягом десятиліть. Демографія не на стороні України.

Один обстріл кустарними градами роздувають як «масований обстріл ракетами хезболою»

“In grim darkness of future there is only war”

Війна євреїв з арабами триває з 1948

на справді це не зовсім так при чому в усіх контекстах цього питання включно з датами

... а чого ти до івреїв ти хіба іврей? маєш бодай якесь відношення? служив? воював? маєш інтереси? яким ти взагалі боком?

та продовження на наступні 100 років.

а ну тут усе просто )) у вас не достатньо ані івреїв ані корейців ані суомі ані будь кого що би дозволило би вам «продовження на 100 років»

... фактично зараз то є 30-й рік до якого лишилося 6 років або менше за який можна підбивати буде якісь звіти на наступні бодай 10-20 років і то є саме за умови саме вдалих сценаріїв на ціх усього лише 6 років як то зокрема вступу до єс

а так загалом да якщо рахувати зараз 30 млн до цього дебет населення 300к за рік то якраз за 100 років повністю кінець як «населення частини бувшої 1/6-й часті суші» так що «продовження на 100 років» план саме такий

якби не русня, всіх тих проблем, про які ви думаєте — не було б

дурне питання та дурний топік, крінж

Так, російський бот чекає на асавабадітєлєй та ще й іпсо!
<зігую по-єрмаківські>

Судячи по коментарям в цьому топіку — кукуха нормально поплавлена в пана

Підписатись на коментарі