Чи відчули ви зміни на ринку праці в другому кварталі?
Діліться власними відчуттями: чи змінився ринок праці порівняно з першим кварталом? Можливо, стало легше шукати роботу та проходити співбесіди?
Діліться власними відчуттями: чи змінився ринок праці порівняно з першим кварталом? Можливо, стало легше шукати роботу та проходити співбесіди?
Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.
Коли оприлюднили звіти та прогнози з американських бірж, а також пішли заяви про нестачу грошей в Пентагоні через інфляцію, фактично про відміну програми F-35 бо вона стала не по кишені то стає дуже не весело (я так розумію тому і F-16 старі не дають, самим треба). Блогери з долини які хизувались зарплатня ми по пів мільйона на рік і більше — сильно приунили і кажуть щось по типу «роботи нема ’, але ви тримайтесь».
Коротше за усіма показниками наступний квартал нас чекає ще гірший за цей.
про нестачу грошей в Пентагоні через інфляцію, фактично про відміну програми F-35 бо вона стала не по кишені то стає дуже не весело (я так розумію тому і F-16 старі не дають, самим треба)
чув дзвін, та не знає, де він ©
не відміну програми F-35 (як взагалі можна відмінити програму розробки ЛА, який вже давно розроблений), за ним черга зараз з іноземних замовників
а перенесення програми NGAD (Next-Generation Air Dominance — це літак наступного
і тут справа не тільки в грошах, незрозуміло нащо взагалі його розробляти зараз це
— «радянський» Су-57 вже 25 років чекає відповідні двигуни і мабуть вже ніколи їх не дочекається (останній раз вони їх обіцяли на 2027 рік), так і залишившись фактично купою виготовлених прототипів 4+, які літають майже на таких же двигунах, як і Су-27
— китайский J-20 теж не має відповідних двигунів, бо ... чекає їх від радянських друзів, які їх розробляють вже 25 років для власного Су-57
і взагалі, що Су-57 що J-20 — не настільки малопомітні як F-22/F-35, тому вони скоріше конкуренти F-15EX, яких USA вже теж скоротили плани придбання з 144 до 104 одиниць (для порівняння — Су-57 кілька десятків, у різному незрозумілому стані)
То ви з F-22 попутали, програму якого закрили багато років тому коли зробили 200 штук, ±., так як дорогі і при цьому не мають конкурентів, немає де їх приміняти, а бомбити шалаші талібів і воювати з старими Су-шками і F-16 можуть.
F-35 це навпаки народний літак, заміна F-16 можна так сказати. Це набагато дешевша, спрощена версія F-22, де врахували помилки з F-22. До того ж, на відмінну від F-22, це експортний літак, яким НАТО озброюється, тому, він не може бути збитковим.
Нічого не переплутав новий абгрейд ПЗ та комп’ютерів T-3 через інфляцію вийшов за приділи бюджету авіасил, в щорічні 200 мільярдів доларів. Пентагон призупинив програму доки не буде узгоджено бюджети.. Так звана програма більш дешевого F-22 давно вийшла за усі розумні рамки бюджетів і стала найдорожчою за усю історію авіації, її ціна вже більше трильйона доларів це типовий овербеджет з урахуванням будь яких інфляцій.
З програмою давно усе йде не так. Однією з головних причин називають типову для провалу проекту занадто велику кількість взаємно-виключних вимог від різних підрозділів збройних сил та країн, на що інженери змушені постійно шукати рішення. Збудувати окремі три типи літаків для ВВС, американських ВМС та корпусу морської піхоти також для англійських ВМС вертикального зліта та посадки було би значно дешевше ніж будувати один універсальний під усі вимоги. При чому і по експлуатації теж, достаньо було уніфікувати комплектуючих. www.unian.ua/...vac8ha-f-35-12681783.html
Так що так старі F-16 банально зажали військові, заміна занадто дорога щоб її купляти — грошей нема. 60 мільярдів доларів бюджету навіть з урахуванням інфляції — виявляється мало o_O. Пентагону схоже це остаточно набридло, програма постійно росте в ціні безконтрольно.
Не відмінив (як в попередньому коментарі) а призупинив до узгодження бюджету
Не F-35 а Next-Generation Air Dominance, де розробляються літаки
200 млрд. в рік тратиться не на F-35 а на Next-Generation Air Dominance, де один лише B-21 100 млрд. зжирає.
Не «вже» більше трильйона доларів, а бюджет всієї програми F-35 до 2088 року
www.gao.gov/assets/d24106703.pdf
І т.д., і т.п.
І взагалі, треба з скепсисом читати американські статті на подібну тематику. Вони часто посилаються на рашку і китай, типу схаменіться, вони нас доганяють і переганяють, треба щось робити (виділити більше бабла з бюджету на воєнку щоб дружно попилити)! І всерйоз для аргументації приводять характеристики того же російського ПАКФА (Су-57) із рекламної брошюри де він ніби перевершує F-22 по всім характеристикам, не те що F-35. Пофіг що там всього літающих планера
Ну там звісно ще фактор Boing (той підрозділ що був Macdonald Douglas) з FA-XX який відпочинку палубний і для ВМФ, на заміну F/A-18. Тим не меньше факт є факт, програма вийшла за бюджети і закупки припинено. Головним моментом названа інфляція долара, яку зробили коли друкували і роздавали долари на ковід. Відповідно країни НАТО які мають передати вживані F-16 не отримують обіцяні F-35 на заміну, а Україна отримує дулю. Так безумовно чергова підстава від республіканців на вибори проти демократів, та вони на таку підставу не мали би і шансу, якщо F-35 не був би на стільки амбітним, а був би як МіГ-21 або F-16. А Україні — краще би було не випендрюватись коли Макрон пропонував Рафалі в кредит від французького уряду на 50 років в 19 році, а тим більше не роззброюватися.
Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.
це ж утікач-обіссянець, шо не ясно)
Покращень не бачу. До 2021 ще далеко, хоч і виїхав.
У джині стоїть $8500+, ніхто не пише.
У січні 2022 було два офера з такою ЗП, з того часу і тримаюсь за проект.
рух є, але шукають екзотику. типу 7в1 і плати паяти, і код писати, і ЦОС знати, і ОСРЧ, і ядро Лінкса, і англійська, і ще щоб гарантію від бусифивікації пред"явити
Так, дуже багатьом людям зараз дуже щастить з пошуком роботи і почалося це саме в другому кварталі. Співбесіди дуже лайтові або відсутні.
Деяких рекрутерів бачу на вулиці вже о 7й ранку.
Ще й на співбесіду доставляють на службовому транспорті, офер дають моментально та гарантовано, як бонусом йде безкоштовний медичний огляд
Правда там обов’язковий релокейт і двомісячна інтернатура, але все за рахунок компанії
як бонусом йде безкоштовний медичний огляд
я вже читав як скарг нема то медичний огляд не положено не обов’язково ))
У ринку праці є ще циклічність по місяцям
Наприклад у когось нові бюджети в лютому
А в когось в жовтні
Літо швидше мервяк
Хіба звільнився хто
Новий фінансовий рік у Вересні, тому можуть підшукувати батраків. Та зазвичай коли ринок на підйомі рекрутери це робили весною, щоб отримати бонуса та наскирдувати на відпустку. Продуктові компанії працюють з кадрами іншим чином, там треба коли треба.
У Європі ринок аж ожив, постійно сиплятся у лінк пропозиціі, не так як у
ну хз, помітив теж, але зп пропонують наче надворі 2018рік. Не збуджує особо оживання, але краще ніж було 100%
повторіються ковід історія, спочатку вишкребуть готових «за їду», а потім 1.5Х
та якщо чесно то таке чуство що буде далі справді справжня жопа коли безробіття всюди, а зара типа як ремісія. Ну тобто цвіточки були, всі нашугались, але наче не всерйоз і вже всі звикли, але от ягодкі ще попереду. Загалом це в політоту упирається
От може завтра якийсь трансатлантичний кабель якісь невідомі бармалєї чікнуть чи якийсь сюрприз буде масштабу 9/11.
Раз дімон ще у 32 зуба досі посміхається, якусь явно гадость мають епічну в запасі
Пагане передчуття короч якесь
У дімона робота така — посміхатись і грозити завжди, спеціально шоб ти не міг сказати, чи то пусті погрози, чи так кіздить, чи реально шось буде.
Та Х його знає, іноді хтось пише із пропозиціями але і я, і HR жеж знаємо обоє що через загрозу мобілізації це все суто пусті розмови.
З якого переляку жінкам по перше і справді працювати так саме як і чоловікам на когось скажімо на будівництві ? Це при тому що не усяка усе це фізично потягне, скажімо таскати арматуру вагою в 60кг. З виданням і паралельним паркуванням усі і так знають, не на користь жінок справа. Взагалі нормальна жінка в першу чергу думає про родину, вона не працює просто для того щоб працювати. Власне тому в нас останні 20 років на планеті процвітає жіноче орієнтовний бізнес і суспільство, жінці інстинктивно важливо відчувати достаток який психологічно формується виключно вживанням, власне тому середньо статистична жінка при правильній обробці маркетологом не може зупинитись із шопінгом. А деякі типу Єлени Чаушеску доходили до кіча з тисячами пар взуття і тому подібного, що для однієї людини в цілому більше ніж треба на три життя. По друге для жінок кордони відкриті — їдь в : Польщу, Португалії з рештою чоловіки бувають різних національностей.
Війни рано чи пізно закінчуються.
Якщо подібна ситуація і справді складеться і середині країни — можна просто поїхати в іншу, ну і робити свою роботу краще.
А якщо після війни не можна буде можливості переїхати в іншу країну?
Згадаємо слова класика «Це ж було вже...»
Та ні, багатьох демобілізують зараз по стану здоров’я. В принципі є невеликі шанси що через півроку будуть по часу знаходження на фронті, бо після року-двох втрачається всяка ефективність. Звичайно це гілка з двома кінцями і натякає що поточний процес буде тривати.
Ну а так за останні кілька тисяч років нічого особливо не змінилося. По досвіду другої світової — потім чоловіки відіб’ють ці позиції назад. Звичайно, часи зараз інші і це буде не так кардинально.
Зараз йде питання про будівельників і водіїв вантажівок в які готують жінок. (Це про втрати в 30 000 де пропав нуль в кінці). Були аналізи ринку праці в країні — усе вже катастрофічно погано, чоловіків працювати фактично нема. Урядові же або і справді невігласи, або вдало ошукують американців та європейців які вне контексту і мають вологі мрії завести мільйони азійських емігрантів. Агов — емігранти пруть через стіну та колючий дріт в США та через море і різні країни ЄС в Францію та Німеччину. В осколки країни сусідньої Югославії ніхто не пре, навіть в Хорватіїю — що з членом ЄС.
Взагалі з нами погорнули багато в чому саме Югославський сценарій, та цього разу Німеччина не повелась однієї Боснії їм вистачило.
Я відчуваю як довкола шиї затягується зашморг і я нічого не можу з цим зробити. Класти я хотів на ринок.
47 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів