×

Сервіс обліку для підприємців України. Ваша оцінка?

Являюсь співавтором невеликого магазинчика (офлайнового) по торгівлі комп’ютерною технікою. Також є склад. З початку відкриття магазина, для обліку використовував 1С. Періодично натикався на труднощі, пов’язані із некоректною роботою із штрих-кодами, проблема роботи із віддаленою базою тощо.

Коли кількість нецензурних епітетів при вирішенні чергової проблеми почала переходити всі етичні норми, вирішив — все!, досить, треба щось міняти...

Результатом мозкового штурму і 12-ти місячної роботи став власний онлайн-сервіс LEX.Торгівля, на який і було успішно переведено весь облік магазину.

Оскільки з початку сервіс працював із необмеженою кількістю аккаунтів, то я подумав, а чи не варто його зробити загальнодоступним? Так і з’явився сайт lex-trade.com.

Тепер думаю, як би його зробити більш відомим, відповідно і отримати feedback про його користь і роботу.

Буду вдячний за відгуки та критику. Порадьте методи просування.

З повагою,
Ярега Віталій

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

продумайте цільову аудіторію, сегментуйте її, для кожного сегменту створіть кампанії в адвордс — і залучайте, наскільки у вас вистачить грошей.

Не знаю як розкрутити, але мені, далекому від торгівлі, сервіс сподобався ))

Хоча мабуть все ж таки прибрав би з FAQ згадування 1С, якось воно не професійно виглядає...

згоден — прибрав )

Підписатись на коментарі