XRP, Solana, Cardano, Ethereum і Bitcoin можуть увійти до стратегічного резерву США
Президент США Дональд Трамп повідомив, що його січневий указ про цифрові активи створить запас валют, а саме XRP, Solana, Cardano, а також Bitcoin та Ethereum.

В результаті цього:
- SOL зросла на 21% до $170
- ADA — на 63% до понад $1
- ХRP — на 34% до $2,8
- ETH — на 13% до $2551
- Біткоїн — на 10% до $93 900
- Загальна капіталізація крипторинку зросла на $300 млрд





Гортайте вбік, щоб подивитися всі зображення
Як зазначають експерти:
«Цей крок свідчить про перехід до активної участі уряду США в криптоекономіці. Він має потенціал для прискорення інституційного прийняття, забезпечення більшої ясності в регулюванні й зміцнення лідерства США в області інновацій у сфері цифрових активів»
Як думаєте: чи стане криптовалюта основою фінансової системи, чи це просто чергова спекуляція?
9 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоли США продасть свої біткоіни, щоб закрити питання с держ боргом, ринок крипти буде знищений. До того часу, це важіль керування для тиску на криптанів, якщо буде необхідно.
Що можуть криптани окрім влаштувати лохотронів всіляких?
Звісно проведення анонімніх опитувань та збір чесної статистики та проведення виборів, які не підробиш... Але хто заплатить за такі замовлення?
Бо економіка не так зорієнтована.
Заплатити могла б держава з правільною чесною економікою. Бо їй було б вигідно тоді. Зараз ніт. Зараз держава змушена піклуватися про добробут меншості, які тримають капітали.
Якби капітали почали розподілятися згідно внесків у їх відновлення, держава змушена була б піклуватися про добробут більшості тримачів цих розподілених капіталів.
До влади в США прийшли фашисти з президентом-довб***бом.
Вони будуть робити ще багато різної херні.
Цікаво, як довго ми будемо заглядати їм до рота? )
альтернатива?
Раніше так робив Маск із догекоіном.
Які перспективи в коїна Trump?
Десь 18 квітня перший анлок — тоді будуть розганяти знову, але недовго :)
Я купив 1 Trump на хаях :)
Мабуть, то Eric курсову з криптоекономіки та психології натовпу робив :)
Так Eric вже ж продав. Новина трошки застаріла :)