Meta випустила застосунок Meta AI
Meta запускає застосунок Meta AI.
Це самостійний мобільний застосунок на кшталт ChatGPT. Там є стрічка, де можна взаємодіяти зі ШІ, ділитися результатами з друзями тощо. Щось схоже на чат-бота і соціальну мережу. Виглядає цікаво, але треба спробувати особисто.


Крім того, запустили інтеграцію цього сервісу з їхніми розумними окулярами. Це вдвічі цікавіше.
4 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівНу ясно, Цукерберг навалив, що це супер мега модель, яка програмує на рівні мідл розробника в Meta.
По приміру Маска усі стали займатись массовим хайперством.
В цей самий час китайський софт активно зайняв ринки Південної Америки. Наприклад використовується для керування Панамським Каналом, чи на Бразильскій фондовій біржі.
Ще один ШІ-застосунок у стрічку. Чекаємо, коли Facebook почне сам писати наші пости й коментувати за нас 😅
mezha.media/...ook-to-use-ai-characters
Fecebok дуже давно так робить з рекламою, ви навіть про це не і вскурсі, але вашим контактам від вашого імені, чи напаки вам від ваших контактів йде реклама до якої не ви не вони не маєте жодних стосунків.Там AI використовується вже дуже давно, навіть мають уніфікований фреймверк PyTorch.