Порадьте програму для обліку часу
Привіт, спільното!
Порадьте будь ласка програму для ведення обліку часу. Вимоги наступні:
- Не Electron.
- Підтримка Windows XP.
- Щоб згорталася в системний лоток.
- Без наворотів: перелік записів з опціональними підкатегоріями і скільки затрачено часу.
- Щоб враховувала періоди неактивності: якщо від клавіатури чи мишки немає сигналів довше заданого часу, то цей час не враховується а відлік зупиняється.
- Бажано щоб повністю керувалася з клавіатури.
- Щоб була стійкою до раптового вимкнення компа.
- Щоб не напрягала диск постійним читанням або записом.
- Не Qt.
- Не Java.
4 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівЛол, думав що некро топік, але ні)
clockify.me (десктоп версія, в налаштуваннях включити врахування періодів неактивності)
Воно вимагає реєстрацію на сайті. Сумнівно що підтримує Windows XP. Та ще й її вигляд мені не подобається.
Подивіться www.rescuetime.com