Як активувати Starlink на країну Європи?
Чи можна зараз активувати старлінк на країну Європи, наприклад Німеччину або Італію (тариф roam)? Я так зробив у 22 році і маю аккаунт де у мене доступний тариф 10ГБ за 9 євро
Але я подивився ютуб і немає зараз жодного відео, що таке рекомендує, все відео про те, як заплатити 95 доларів при реєстрації в Україні. Ще є відео про те, що не можна активувати у Дніпрі та люди активують Вінниці, а використовують у Дніпрі.
Я начебто потрапив на іншу планету чи ефект Мандели. Логічно підв’язати новий старлінк на новий обліковий запис, але як це робити правильно ніде немає інформації
2 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівЗгідно з умовами використання, Starlink може обмежити використання тарифу Roam, якщо пристрій перебуває за межами країни реєстрації понад два місяці. Це означає, що якщо ви активуєте Starlink у Німеччині або Італії, вам слід обмежити використання в інших країнах Європи до двох місяців на рік, щоб уникнути можливих обмежень. Можливо для України є якісь винятки, але я не знаю про них.
www.reddit.com/...ame_basically_useless_in
www.starlink.com/...ae-8c8f-43d4-9a64eb66662f
все ок пока