Як активувати Starlink на країну Європи?

Чи можна зараз активувати старлінк на країну Європи, наприклад Німеччину або Італію (тариф roam)? Я так зробив у 22 році і маю аккаунт де у мене доступний тариф 10ГБ за 9 євро

Але я подивився ютуб і немає зараз жодного відео, що таке рекомендує, все відео про те, як заплатити 95 доларів при реєстрації в Україні. Ще є відео про те, що не можна активувати у Дніпрі та люди активують Вінниці, а використовують у Дніпрі.

Я начебто потрапив на іншу планету чи ефект Мандели. Логічно підв’язати новий старлінк на новий обліковий запис, але як це робити правильно ніде немає інформації

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Згідно з умовами використання, Starlink може обмежити використання тарифу Roam, якщо пристрій перебуває за межами країни реєстрації понад два місяці. Це означає, що якщо ви активуєте Starlink у Німеччині або Італії, вам слід обмежити використання в інших країнах Європи до двох місяців на рік, щоб уникнути можливих обмежень. Можливо для України є якісь винятки, але я не знаю про них.

www.reddit.com/...​ame_basically_useless_in

www.starlink.com/...​ae-8c8f-43d4-9a64eb66662f

Підписатись на коментарі