Intel розглядає можливість продажу підрозділу мережевих та периферійних рішень
Intel планує продати підрозділи, що займаються мережевими та периферійними рішеннями. Це рішення ініціював чинний CEO компанії, який хоче сфокусувати зусилля на тому, що для неї справді важливо.
Замість розпорошення ресурсів Intel має намір зосередити десятки тисяч працівників на стратегічних для себе напрямках: створенні чіпів для ПК і дата-центрів. Саме ці технології компанія вважає своїм головним козирем: зараз вона контролює близько 68% ринку процесорів для персональних комп’ютерів і понад половину ринку серверних рішень.
«Це те, що ми будемо розвивати й посилювати», — сказав генеральний директор Ліп-Бу Тан під час виступу в Тайбеї, де відзначали
40-річчя діяльності Intel на Тайвані.
Щодо мережевого підрозділу, то компанія вже обговорює, коли і як з нього вийти. Intel навіть почала спілкування з потенційними зацікавленими сторонами, які могли б його придбати. Але наразі всі ці процеси на ранній стадії, і остаточне рішення ще не ухвалене — компанія розглядає різні варіанти.
4 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів