Ну, треба реєструватися на Dreamwidth, Blogger, web1.0hosting.net, i.ua і т.п. писати там щось а потім всіх хто пише знаходити по тегам чи ще якось. Або ще краще — NNTP. Реєстрація на eternal-september.org і клієнт (напкриклад Omea reader) для роботи з NNTP. Коротше, приєднуйтеся. Я вже там.
Щодо е...noe.it, то я саме в процесі збирання архіву публікацій у вигляді програмки на .NET (XAML, WPF). Залишилося ще близько 2000 публікацій. 715 вже опрацьовано.
4 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівНикто никогда не вернется в 2007 год ©
... ностальжи... ;)
Ех, а чим замінити е...noe.it ?
Ну, треба реєструватися на Dreamwidth, Blogger, web1.0hosting.net, i.ua і т.п. писати там щось а потім всіх хто пише знаходити по тегам чи ще якось. Або ще краще — NNTP. Реєстрація на eternal-september.org і клієнт (напкриклад Omea reader) для роботи з NNTP. Коротше, приєднуйтеся. Я вже там.
Щодо е...noe.it, то я саме в процесі збирання архіву публікацій у вигляді програмки на .NET (XAML, WPF). Залишилося ще близько 2000 публікацій. 715 вже опрацьовано.