Поділіться враженнями про навчання в Варшавській Політехніці Поділіться враженнями про навчання в Варшавській Політехніці. Факультет математики та інформатики. Хочу туди поступати, але маю ще інші варіанти. Буду вдячний за відповідь!!! Теми: Варшава, ВНЗ, навчання, питання
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів