Доєднуйтеся до акції в Києві проти ліквідації незалежності антикорупційної системи

Друзі, давайте збиратися на акцію та відстоювати те, що ми будували за останнє десятиліття. Збираємося о 20.00 на площі біля театру імені Івана Франка. Це найближче доступне місце до Офісу Президента. Тому сподіваюся, що нас буде видно з їхніх вікон.

Мені, як ветерану важливо, щоб мою ініціативу підтримали насамперед прості небайдужі громадяни. Тому прошу політичні партії та діячів утриматися від підтримки цієї акції. Тому давайте домовимося, що акція пройде без символіки та спікерів, яким хочеться висловити свої думки.

Як ви знаєте, сьогодні Верховна рада проголосувала за зміни, що ліквідують незалежність антикорупційної системи. Нардепи вирішили, що НАБУ і САП мають бути підпорядковані генпрокурору. Тому беріть картонки від коробок та робіть плакати, де пишіть все, що думаєте з приводу наступу на антикорупційну систему протягом останнього часу.

Зараз уже запустили петиції до Президента з вимогою ветувати цю дичину. Але поки ці петиції будуть затверджені — він може підписати цей законопроєкт. Тому часу в нас немає. Треба виходити сьогодні й вимагати у Зеленського не допустити повернення в часи Януковича. Тож до зустрічі ввечері.

👍ПодобаєтьсяСподобалось21
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Пропоную вам провести більш дієву акцію під назвою «Шлях у Європу». Збиратися біля кордону Україні і великими колонами крокувати у Європу! Голосуйте ногами — покажіть у якій країні ви справді хочете жити. Хай два Вови воюють до останнього і змагаються хто кого пересидить.
P.S. Чекаю на вас сидячи на березі теплого океану.

поки ви тут з вітряками воюєте, федорівський цифровий гулаг стабільно розповсюджується далі і з 1 серпня люди з українськими паспортами не зможуть придбати квитки на поїзди з/на Київ, бо для цього потрібен буде дія.підпис
що мають робити іноземці — взагалі незрозуміло
www.lrt.lt/...​a-pidpis-vzhe-z-1-serpnia

Прикольно що за закриті кордони, бусифікацію і т.д ніхто навіть не задумався вийти)

Где-то в Москве улыбается весёлый дедушка.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дайте менi виключення з облiку, ну або хоча б бронь — я з вами :)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

поки ви тут з вітряками воюєте, федорівський цифровий гулаг стабільно розповсюджується далі і з 1 серпня люди з українськими паспортами не зможуть придбати квитки на поїзди з/на Київ, бо для цього потрібен буде дія.підпис
що мають робити іноземці — взагалі незрозуміло
www.lrt.lt/...​a-pidpis-vzhe-z-1-serpnia

так дия пидпыс вроде не работает так же у кого паспорт книжкой и нет заграна с отпечатками

Достатньо мати закордонний паспорт для Дія.Підпис.

Але, звичайно, мала бути повноцінна підтримка КЕП, а не лише Дія.Підпис

Достатньо мати закордонний паспорт для Дія.Підпис.

просто «***єнно» — щоб купити квиток на місцевий потяг мільйонам людей потрібно оформити закордонний паспорт за 1К+ грн, за яким багато з них навіть не зможуть за кордон виїхати
ллллогіка
і все це через єдиного придурка, на якого не те що якісь набушники навіть уваги не звертають, а ще й 5 помічників йому дали — тому очікуєм кратне посилення державного маразму

Вся ця ситуація може бути навіть нам на користь (якщо Зеленський не вчинить дурню типу розганяти протестувальників)
Протести існують в любій демократичній країні.

Політичних вимог за дві доби революції 2025 не озвучено. Хочуть змінити владу, самі сісти на потоки як було в 2004, 2014?
Хочуть відкинути на смітник історії УРСР 2.0?
Чи хочуть з нуля створити державу, служби безпеки, управління державою, замінити корумпованих суддів, прокурорів, поліцію?

Там зовсім не шахтарі які стучать касками по асвальту.
Просто геть корупцію на картоні матюками написали, а те що сама система породжує корупцію і підлягає інстутпційній зміні залишається за кадром.
А треба — федеративний устрій. Двопалатний парламент, щоб отаке от як корупційна ганьба йшло серез фільтр сенату. Відкриті партійні списки, або взагалі лише мажоритарна стстема обрання як в конгресс так і в сенат. Юрисдикції судів щоб районий суд не вирішував загально державні питання, суд присяжних, обрання певних вищих посад в суд і в силові органи і багато чого ще. Це в сутності інша конституція і суспільний договір, третя республіка.
Це якщо опустити низку економічних реформ, які робили Поляки.
А так інституції влаштовані так, що майдан — корупція, майдан. І то був Левочкин, тепер те саме — Ярмак. Луценко оприлюднював інсайти, що дісно як казав Трамп крали зброю і продавали по Камбоджах, а НАБУ в цей час робили офіційне прослуховування, тобто в Америці відомі усі найдрібніші подробиці.
І з 1992-го пройдено шлях від побудови космічних ракет і авіаносців, до не змоги випускати патрони до стрілецької зброї, це ж руїна.

Луценко оприлюднив інсайти? Єбать ти, дядя, лох))

Та сам ти, звісно Вталіч сам чудив і займався розброєнням безпосередньо в часи Ющенко, та в цьому конкретному випадку нема сенсу брехати.
2. Якимось дивним чином Камбоджа зараз воює із Тайландом, при чому використовують зброю радянського зранку, гради та гаубиці. Тайланд ми теж озброювалися, тільки офіційно, хоча були вже АТО і т.д. та 50 новітніх танків поїхали до Тайланду. Тобто, зав’язки на збройних баронів є дуже давно і усе схвачено. Воно спливало, коли сомалійські пірати захоплювали судна зі скарбом.

Вибач, друже, думаю ти був правий. У луценка позивний був Пірат, хто як не він може мати інсайти від сомалійських піратів. Тим більше він ж юрист, прокурор, мусор, роззброювач, соціаліст — брехати точно не буде в цьому випадку. В іншому — легко, а в цьому — нє.

Яка мета, стратегія цих флешмобів з картонками?
Є якісь політичні вимоги?

піди спитай

Як в анекдоті про бумеранг: сам візьми викинь.
Я вже бачив такі майдани в 2004-2005, 2014.
Робимо ставки чи буде їх розганяти поліція, чи координує протести ФСБ?

роби ставки

Росія використовує внутрішні протести в Україні як зброю, щоб посилити риторику, спрямовану на підрив легітимності України та перешкоджання підтримці Заходу. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

За спостереженнями ISW, кремлівські чиновники, пропагандисти та рупори використали ці протести як зброю для просування існуючих російських наративів, спрямованих на зображення українського уряду як корумпованого та нелегітимного, щоб перешкодити подальшій підтримці України Заходом. Наприклад, речник Кремля Дмитро Пєсков 23 липня заявив, що українська влада вкрала значну суму грошей у США та Євросоюзу.

Депутати Державної думи Росії та прокремлівські рупори виступили в російських державних ЗМІ загалом стверджували, що українці, які протестують проти закону, протестують проти продовження війни, уряду в цілому та Зеленського зокрема, що український уряд корумпований і що закон має на меті захистити українських чиновників, які розкрадали західні кошти, призначені для військової допомоги.

Деякі з цих російських діячів стверджували, що Захід має «замінити» Зеленського, повторюючи давні кремлівські наративи, що підривають автономію України та закликають до зміни режиму, та повторювали часті звинувачення в тому, що Зеленський та український уряд є «неонацистами».

«Центральна тема російських наративів навколо протестів — твердження про те, що українські чиновники розкрадають західну військову допомогу — не відображає реальності того, що дуже мало коштів, які Захід виділив Україні, — це кошти, які Україна витрачає сама. Переважна більшість коштів США, виділених Україні, витрачається в межах США, а не в Україні. Значна частина військової допомоги США та Європи Україні фінансує діяльність, пов’язану з війною, включаючи навчання українських військових та розвідувальну підтримку», — йдеться у звіті.

Примітно, що протести не є антивоєнними демонстраціями, але російські коментатори намагаються представити їх як протести проти Зеленського та воєнних зусиль України, щоб досягти інформаційного ефекту, який принесе користь російським силам на полі бою, додають у ISW.

Теорія перемоги, сформульована президентом Росії Володимиром Путіним, спирається на припущення, що Росія зможе довше пережити допомогу Заходу Україні, продовжуючи при цьому досягати поступових успіхів на полі бою.

Американський Інститут вивчення війни зауважує, що Кремль раніше намагався скористатися міжнародним дискурсом щодо України, щоб посіяти або загострити розбіжності між Україною, США та Європою, щоб підірвати бажання Заходу продовжувати надавати військову допомогу Україні та, таким чином, погіршити здатність України захищатися.

В ISW припускають, що Кремль продовжить свої інформаційні зусилля щодо протестів в Україні, щоб розділити Україну та її союзників, зокрема, продовжуючи «навмисно неправильно характеризувати характер цих протестів, щоб вони відповідали існуючим риторичним лініям Росії». Як вважають аналітики, Москва сподівається, що її риторичні зусилля призведуть до ослаблення української армії, яку Росія зможе легше перемогти на полі бою.

www.radiosvoboda.org/...​oha-zakhodu/33482581.html

Очевидно що рашка використовує будь-які події в Україні на свою користь, перекручуючи реальність і генеруючи брехню. Це очевидно в тому числі і президенту і його монобільшості, я абсолютно в цьому впевнений.
Повторю питання яке задавав десь нижче і на яке місцеві противники протестів відповіді не дали: враховуючи всі негативні і очевидні наслідки нового закону і способу його прийняття, чому Зеленський все одно так швидко його пропихнув?

Ніхто тобі не дасть відповідь на це запитання. 73-процентні

Цікаво, чого пан сержант звалив з армії і тепер влаштовує мітинги, замість того щоб бути в учебці і передавати досвід.

Спершу хочу сказати, що я ненавиджу Зеленського і не голосував за нього у 2019
Але по-друге, закликаю всіх, кому подобається цей новий Майдан подивитися на радість Скабєєвої. Наприклад, в її телеграмі
Тобто Скабєєва повністю підтримує цей новий Майдан!

от тому вам й кацапів не перемогти: вони в мізках займають роль «батьків»

Я мав на увазі що не треба підтримувати Майдан, якщо його підтримує Скабєєва

Суть що не треба вирішувати що правильно а що ні, рефлексуючи що там думає про це якась буха росіянка, підтримує чи не підтримує

думаю це дуже добре що люди виходять на протест, і його не розганяють, це демонструє як мінімум що у нас є громадянське суспільство і що влада ніяка не диктатура

Можливі обстріли то ризиковано, але ж яка може бути хоробрість без подолання страху. Люди не хочуть корупції більше ніж щоб їм на голову прилетіло. це викликає в мене зачарування

Скабєєва займає роль диявола, а не батьків
Так само, як і Путін, Мєдвєдєв, Соловйов

Не нагадаєш яка першопричина майдану?

так и есть. «меншовартість» не вчера придумана. А для многих есть прямо смыслом жизни

Скабеева и бусификацию не одобряет, охает-ахает, что украинцев принуждают воевать нацисты. ТЦК ОК теперь по такой логике?

я закликаю тебе трошки включити мозок, якщо є така можливість

русаки перетворять буду яку подію — хорошу чи погану — у інформаційну зброю яка буде працювати проти України.

в двох прикладах, коли були вибори між петьою і зельою, русаки міняли свою думку разів 10 по ходу виборів. Кульмінація цього всього — це те що Зеленський був встановлений CIA для того щоб прогнути Україну під захід. Тобто, були чесні вибори але русаки все одно створили інфо-паразита який зносить голосу місцевим ідіотам і тіпкам типу мага.

далі, коли дональд трамп йшов на вибори, вони так само міняли свою думку по 10 разів. Від «трамп наш слон» до «дональд далбайоб». Якби ти слідкував за реацією скабеєвої на трампа кожного дня, то ти б мав носити 2 кепки в рюкзаку щоб зранку вдягати «за байдена», а ввечері вдягати «мага».

ти реально думаєш, що скабаєва виходить в ефір і там видно її справжні емоції? Думаєш кремль буде тримати в топ ефірі якусь просту шмару, а не професійну пропагандистку яка може маніпулювати людьми на 10 різних тем за 10 хв ефіру?

є факти які важливіші за її реакцію

1. закон прийняли з порушеннями регламенту
2. набу і сап накрили одразу після того як почали роздавати підозри близькому оточенню президента
3. СБУ било детективів і, по деяким заявав, «катувало» їх щоб розлокати телефони
4. побої не зняли бо завідуюча лікарнею була теж під підозрою набу і сап
5. СБУ регулярно ловить кротів\зрадників в своїх лавах але СБУ чомусь не реформують і не міняють, а набу і сап одразу вирішили повністю змінити
6. справи проти набу і сап висосані з пальця
7. президент говорить про російський слід але поправки в цей закон вносить бужанський який каже і казав, що Україна це не справжня країна і не має існувати
8. депутати які під підозрами набу і сап — голосують про знищення набу і сап + хлопають і йдуть у відпустку з наступного дня.

адекватні люди все розуміють, не адекватні слухають російську пропаганду і думають, що там є справжні\відверті емоції, а не сплановані вкиди які мають чіткі цілі по промиванню мозгів

закликаю трошки включити мозок, якщо є така можливість

смачна фраза
звідкись(звідки?), чи самі?

3. СБУ било детективів і, по деяким заявав, «катувало» їх щоб розлокати телефони

Хазяйкє на замєтку, в умовах світочу європейської демократії може стати в нагоді: для заблокування FaceID в iOS треба три рази швидко нажати на кнопку включення, тоді наступне відмикання буде можливе тільки за допомогою пін-коду.

Президент вніс свій законопроєкт:

itd.rada.gov.ua/...​billInfo/Bills/Card/56899

По ідеї, все відкотили плюс додали норми, які дозволяють боротися з російськими впливами. Але треба уважний аналіз.

Щоб зробити всім добре, треба зразу зробити погано, а потім як було

А от цікаво, як всі різко поклали болт на якогось шабуніна наприклад, це ж було буквально тиждень тому

І от скажи тепер що людська свідомість — це не мольберт який вимагає вправного пензля й трохи фарб :)

А мне вот интересно. Допустим где-то под Сумами падает фронт и через день орковские танки опять под Броварами. Ваши действия, непримиримые борцы с режимом?

Як одне пов’язане з іншим?

И чо ? Танки дуже бояться школьників з картонками на яких матюки написані. Щоб зупинити танки треба коштовна протитанкова зброя, сьогодняшній аналог протитанкової рушниці напевно — FPV дрон. В ідеалі проти танків треба тактична авіація, важка артилерія та інші танки. Це все коштує грошей, великих і які мають текти рікою. Війна як крайня форма конкуренції, найскладніша сфера діяльності людства.
Ну і 100 років тому сутдентів Петлюра теж вигнав проти бронеавтомобілів та аеропланів більшовиків, усіх поховали в братерскій могилі зі написом «Жєртви революції».
В переше танки були викорастані в Британії, при чому проти міста яке на них більше усіх надонатило під час Першої світової війни. І далі вони застосовувались на придушеннях протестів принайнмі в : Будапешті, Празі, Пекині (єдине що вам зараз покаже Google по запиту), та крайній раз в Москві під час ГКЧП але солдати відмовились давити і стріляти москвичів. Сутність танка в тому — що класичний багнетний піхотинець, а тим більше завичайний протестуючий не здатний взагалі нічого йому заподіяти, зовсім. Кавалеристи Будьоного зуміли протиматись в Києві проти группи військ Центр під командуванням Рундштедта, цілих 72 дні. Щоправда в них була певна протитинкова зброя, та навіть 411 власних танків, 28 419 гармат і мінометів, 343 бойових літаків та 700 000 вояків, 665 з яких потрапили в полон, усіх розбили в щент. Головні сили фашистів були — танкові группи генералів : Гудеріна, Вейхса, та Клейста.
Танк залізний — а ви ні.

Щоб зупинити танки треба коштовна протитанкова зброя

Треба бензин, пляшки, і рогатка. Танк небезпечний поки він далеко від тебе, тобто в полі, де тебе можуть покрошити з кулемета, а в місті, де купа багатоповерхівок, танк це просто мішень, особливо в умовах коли всюди горять покришки і все застелено сизим димом. В місті найнебезпечніша для тебе піхота на пікапах, от вони можуть швидко рухатись вулицями і стріляти в усе що рухається, і проти цих треба щось, що стріляє швидко, плотно і постійно, і барикади, які не дадуть рухатись. СКС і 1 магазин яку тобі дадуть трошники, а то і мосінка, це канєш прикольно, але тебе не врятує.

В ідеалі проти танків треба тактична авіація, важка артилерія та інші танки.

Так і бачу цей сюжет з трансформерів, або месників, як інопланетяни крошать Нью-Йорк, а тупа американська армія не придумала нічого краще, аніж бахнуть ядеркою по ньому.

Танк небезпечний поки він далеко від тебе, тобто в полі, де тебе можуть покрошити з кулемета

Будапешт, Прага, площа Тайнанмей. Звісно танк підтримує піхота. Станом на зараз танки бояться дронів.

В місті найнебезпечніша для тебе піхота на пікапах,

Десь три роки тому я особисто бачів як вони горять як сирники від кулеметної черги з ПКМ і димина до неба.

Треба бензин, пляшки, і рогатка.

почитайте про загибель оборонців Бузкового парку

Ну ты же не в Барселоне, правда? Тебе до сцены рукой подать. Наблюдаешь процесс из первого ряда, так сказать. Так какие твои действия, верный саппортер режима?

Ну ты же не в Барселоне, правда?

Правда.

Наблюдаешь процесс из первого ряда, так сказать.

Я и в прошлый раз там был.
Только на этот раз убежать на Западную и дальше удастся не всем.

Так какие твои действия,

Не беспокойся, не пропаду.

верный саппортер режима

Я саппортер не режима, а реальности.
Детишки расслабились и забыли, что войну не отменяли (во Львове и не знали). И как бы за сегодняшнюю веселуху не довелось бы потом горько плакать.
P.S. Уход Зеленского — одно из главных требований Путина. А с «демилитаризацией» и «денацификацией» он и сам разберётся.
Впрочем, кому я рассказываю.

Ну я тебе написал в том же духе, как ты написал «борцам с режимом».
Детишки сознательно или не сознательно протестовали в том числе против того, что достало изрядную часть гражданского общества нашего государства и сильно немалую часть мужиков и женщин из сил обороны. И далеко не все детишки были во Львове.
Более того, 22 числа еще ДО их протестов западные СМИ триггенулись в очередной раз на то, что творит последний месяц всенародно обрана влада. Оно все ложится в единую картину для них — чернышевы, перестановки стульев в кабминах, придавленные «грантоеды», массовые шмоны набусапов без ухвали, принятие многостраничных законов за несколько часов и пофиг на процедуру. И не надо забывать, что эти СМИ влияют на общественное мнение там, которое в свою очередь в конечном итоге влияет на то кто, чем и сколько нам помогает.

Я и в прошлый раз там был.
Не беспокойся, не пропаду.

Не знаю где ты был, но мне хватило нескольких недель в блокаде, чтобы лишиться остатков иллюзий, которых у меня и до этого было не много. В том числе и по поводу «ваши действия».

Зеленский является символом событий только в иррациональном мозгу путина
в рациональном поле уже не лето 2022, система стабилизировалась и обрела собственную такскать, экосистему, и сценарии просчитываются что с ним что без него

не довелось бы потом горько плакать

опять-таки, Зеленский и отсутствие демонстраций не является гарантией от.
я даже не знаю, как оно лучше бы — постепенное стравливание пара сейчас, или дальнейшее придавливание крышкой с надписью «не на часи», с возможностью, что внезапно в один миг разорвет к чертям

опять-таки, Зеленский и отсутствие демонстраций не является гарантией

Мне нахер не упёрся тот Зеленский. Если была явная альтернативная фигура — хрен бы с ним. Но альтернатива — куча грзыущихся между собой товарищей, как это однажды было в 2014-м. К тому времени, как все устаканилось и Петя стал у руля, мы остались без Крыма и половины Донбасса.
Есть и более давняя, но и более близкая аналогия — Россия 1917-го, которая кушать не могла из-за Николашки.
Обернулось большевиками, Брестским миром и ещё тремя годами гражданской войны.

ну так это общее свойство систем в состоянии нестационарного равновесия — хоть физических, хоть социальных — отсутствие стабилизирующего фактора, «альтернативной фигуры»
и он/она и не появится, пока система не перейдет через нестационарность, ака «куча грызущихся товарищей». и мы вопщем ничего уже не попишем с этим. в рашке та же фигня (для нас понятно это слабое утешение) да и в мировом машштабе тащемта то же самое.

Вибач, а де ти побачив якихось ще товаришів, окрім тих товаришів, які зараз цілком законно керують країною? Ніхто політичний мараторій за фактом і не порушив, гнівні панегрики у ютупі/соцмережах на кшталт «за все добре, проти всього поганого» від політичних напівтрупів?
— так вони там постійно щось бухтять, і бухтіння це давно девальвувалося. Той, хто міг — вийшов, покричав кричалки — але це взагалі не політична сила. І імітація включення «задньої передачі» добре ці протести пригасила. Влада отримала сигнал, відреагувала і ситуація ніякого подальшого розвитку в Україні не має і найімовірніше не буде мати. Хотілося б що так само було з нашими партнерами (tm), але це вже не факт, не факт.

Десь я вже це чув.
А, точно — «нет Путина — нет России»
www.youtube.com/watch?v=DnxLOToCooo
IMHO, це перебільшення ролі особистості в історії.

А, точно — «нет Путина — нет России»

У тебя есть в резерве какой-то завалящий Навальный, или опять пойдете на Кульпарковскую искать нового Пагубия?

Це правильна ідея — давати незадоволенню виходити, хай і через такі виступи. Пле не думаю, що саме так продумували.

Можливо навіть, що відставка Зеленського, видача ВР мандата на підписання перемир’я Сирському могла б бути в перспективі правильним рішенням для збереження держави, але Зе на таке не піде

Шось п***ите таке, що не просцяти і за цілий тиждень. ©
Україна — унітарна парламентсько-президентська республіка. Без президента його обов’язки та повноваження щодо підписання документів такого рівня відходять до спікера ВР. Ви б ще в підписанти Мадяра записали. Звідки у вас такі ідеї загалом? Відставка президента? Навіщо розгойдуєте човен? )

В загальному випадку нічого страшного не сталося б. Але слабка і недалека особистість формує під себе ще слабше і недалеке оточення. В результаті з’являється відчуття безальтернативності, бо навколо нього ще жалюгідніші особистості ніж він.

Правильно, човен не можна розгойдувати. Бо у великого сонцеликого морська хвороба.

Хто підписав Мінські від України, згадаєте?

Так-так, це ті які не коштували як з’ясувалося навіть папери, на яких були написані... А від решти «сторін» підписантів пам’ятаєте? Отож. Сильний аргумент, ага.
Це взагалі слизька тема насправді. Чим вищий рівень підписів, тим серйознішим і вагомішим у сенсі зафіксованих у ньому рішень буде документ, хоча б для тих сторін, які в ньому зацікавлені.

Фронт тримає Чернишов чи Міндіч?

Люблять плебсу вкидати, що от оцей боярин все псує, а цар нічого так

падение фронта и принятие таких законов — звенья одной цепи.
Само существование НАБУ это срам и позор для страны. По сути оно как было создано — большие дяди из Европы посмотрели и выдали вердикт — вы страна конченных дебилов, сами с коррупцией сделать ничего не можете, срочно сделайте хоть какой-то орган независимый, а то не дадим денег. Родился этот франкенштейн. Причём в его импотентности я нисколько не сомневаюсь, потому как не представляю сценарий, в котором детектив с ЗП 70к грн сможет что-то сделать даже не коломойскому, а какому-нибудь хрену из Полтавы, у которого находили миллиарды гривен. А таких хренов по стране очень много.

Меня больше всего бесит причина почему наш прекрасный президент за НАБУ взялся. А взялся потому, что за одно место взяли его кореша, который от набу еще и прятался за границей несколько дней, пока не порешали. А вернувшись, заплатил залог 120 млн грн и был таков.
120 млн грн! а нам — собирайте всем миром на дроны, на машины. Пока вот такие вот кореша просто 120 млн из кармана достать могут и укатить в закат.
И вот, после того, как тронули своих, наш гарант не простил и сразу нашел там агентов кремля, за один день буквально.

Внимание вопрос — если представить, что рассказанное выше не про Украину, а про страну Вейшнорию и не про город Сумы, а про город Нордкриг в Вейшнории, сколько времени и какие шансы дали бы мы стране вейщшнории в войне против рашки? мне кажется, без шуток, 2-3 дня.

И вот, после того, как тронули своих, наш гарант не простил и сразу нашел там агентов кремля, за один день буквально.

Саме це людей і обурює. Більшість з тих хто протестує не знає що це таке НАБУ. Обурила наглість і знайомий почерк — Януковіча та путіна. Якщо в один день проводять обушки, а на другий ВР голосує і президент підписує, це означає що обшуки це профанація, а людей тримають за дебілів.
Я точна так же обурює теперішня реакція Зеленського — ось це включання задньої, коли наскок не вийшов. Це як в тебе щось вкрали, потім повернули і далі роблять вигляд що нічого не було і можна дружити далі.

Причём в его импотентности я нисколько не сомневаюсь, потому как не представляю сценарий, в котором детектив с ЗП 70к грн сможет что-то сделать даже не коломойскому, а какому-нибудь хрену из Полтавы

Я не помню имени того парня, который посадил Аль Капоне, но он был простым бухгалтером. Мощь государства важнее любых зарплат.
Суть же «импотентности» НАБУ в другом.
Они открывают дела и тянут их годами, не закрывая, но и не доводя до суда. Делая тем самым невыносимой жизнь субъекта и парализуя государственный аппарат. Таким образом являясь ещё одной ветвью власти, причем никем не избранной.

Они открывают дела и тянут их годами, не закрывая, но и не доводя до суда.

А суди у нас прозорі? Тільки справа за НАБУ?

Таким образом являясь ещё одной ветвью власти, причем никем не избранной.

Не є владою, бо вище них є суди, а от суддів ніхто не обирає. Що погано. Ну і справа то не в НАБУ. Справа в тому, як це зробила влада.
Можна було б ту НАБУ 10 раз закрити. Спочатку обшуки. Як Ви кажете, зробити життя тих детективів незносним, допити, слідство. Це все показувати на марафоні. Потім голосування в ВР. Пів року ще у президента би на підписі полежало — все і забули би хто це і що це.
А зробив це Офіс в стилю гоп-стоп, в наглу посеред білого дня. От як людей обурює ТЦКнік, який мутузить людину, а потім каже що вона в розшуку, так само і тут — «вони працювали на росію», наче це якісь магічні слова котрі дозволяють робити що завгодно.
А на скільки там НАБУ ефективне питання десяте, головне що його вимагав «захід» куди ми йдемо. І з чого, взагалі, майдан 2014 почався, а за ним війна. І його досі вимагає захід, від котрого ми залежимо. І саме від перспективи відмови від нас «заходу» залежить як швидко і де з’являться російськи танки, а не від людей з картонками.

А суди у нас прозорі?

А причем тут суд? НАБУ это орган дознания.

А причем тут суд? НАБУ это орган дознания.

А діло як вони мають закрити? :) Щоб діла закрити треба рішення суду. Вони ж не самі «вироки» дають.

Специально для гуманитариев. Дознаватели могут закрыть дело за отсутствием события, отсутствием состава, и.т.п. Или передать его в суд, который или оправдает обвиняемого или определит ему меру наказания.
НАБУ не делает ни того не другого, держа человека в статусе подследственного многие годы. Тут приводили пример чувака из Нацбанка, которого «расследуют» с 19-го года. Вот это натуральное беззаконие.

Специально для гуманитариев.

Дякую дуже :)

НАБУ не делает ни того не другого

В межах закону це роблять? Бо звичайна прокуратура може робити те саме.

Давайте повернемося в початок. Ви кажете — НАБУ не ефективне, я кажу — в тому числі із за суддів (корумпованих). Як ви хочете більш ефективне НАБУ, якщо у нас судами керують ті самі хто НАБУ закриває?
І знов таки, пофіг на ефективність НАБУ, як я вже писав, справа не них самих і їх ефективності.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Краще б всі ці люди в ТЦК йшли, мобілізувались у ЗСУ, НГУ! Людей в армії бракує, варто почати мобілізацію чоловіків та жінок 18-24 років!

диды вуювалы а они ото патлы поотрощували и целыми днями той свой тижолый рок слушають да заборы обрисовують

да заборы обрисовують

Если честно, количество мата от этих нежных созданий пробирает даже такого старого циника, как я.

Тобто школярів вже в гітлерюгент забирати ??? Ну і звісно на милицях поранених, вчителів та разом із пенсіонерами організувати Фольксштурм ? Так не врятувало, хоч як виявилось агітація Геббельса була повною правдою — красно армійці і справді грабували та ґвалтували як не в себе.
В СРСР були «добровольці» в радянському розумінні, та і справжні, массово дійсно. Було що захищати. Їх правда потім доводилось массово і вертати назад до виробництв, хоча по спогадам Жукова, багато з тих хто був в ополченні під Москвою в критичний час і він з ними познайомився, з ними він потім бачився в Берліні. Втягнулись у війну вже в солідному віці, та для них це вже була, для декого третя війна.
Ключова різниці була — з дальнього сходу перекинули зброю та кадрові війська резрву, бо Ріхард Зорге надав інформацію, що Японія не нападе на СРСР, а нападе на США.
Просто зараз теж дуже активно готується вторгнення китайських комуністів на Тайвань, можливо справа в лічених годинах.

ви з якого року у ЗСУ? добровільно чи бусик?

Всі ці категорії мобілізують, мобілізують навіть 60+, але поки добровільно. Здається що т.з. доу комюніті не розуміє до кінця ситуацію в країні. Ще рік тому назад, жодну з цих категорій не чіпали взагалі

ДОУ комьюнити хлебает смузи в Барселоне. Для него война что-то вроде футбольного матча.

Ну ок зараз влада спустить на них беркутів, вони повбивають знову студентоту, а інших пов’яжуть і в окоп, що далі? Хто для них буде ворогом? рашка чи держава, яка їх покарала і присадила на пляшку буквально ні за що? Тебе не буде смущати той факт, що з тобою в одному окопі будуть радикально настроєні пацанчики проти влади, а ти як провладний будеш для них ворогом, і вони спочатку порішають тебе, потім розвернуться на Київ і підуть рішать нквдшників беркутів і верховну зраду, тільки уже не з плакатами, а на бтрах з автоматами, і до них приєднаються ще й ті, хто з окопів не вилазить декілька років, а то і з 2014 року, бо їм уже набридло там сидіти, і чекати чергову дурню або місію нездійсненну номер 1488 від нашої влади. Зеля он їм вже сказав, що сидіти в окопі вони будуть до смерті, демобілізації не буде, а для новоприбувших це такий самий сигнал, що ти будеш сидіти там так само довго, як і ті, що вже там знаходятся, без права на життя.

23 липня 2025 року, протести в містах України проти обмеження НАБУ і САП www.youtube.com/live/3O-KFQau-J8 (Радіо Свобода)

Там повно дітей було, 14-16 років, цікаво як з агітували ?
Та тут вже справа принципова, як бачимо чинний склад Ради, одні одностайно побігли рятувати : Чернишова, Татарова та Ярмака за наказом із Банквої — але інші голосували, або утримались, бо давно люто ненавидять НАБУ та САП, бо це сильно не перші дії проти них. Самим НАБУ та САП по ходу теж надали наказ, розібратись з тими хто не хоче йти на капітуляцію. Дуже в стилі Трампа та Рубіо.
Те що це порушення суверенітету, це однозначно — щоб не було корупції треба міняти устрій так, щоб не потрібно було не давати не брати і це було би ганьба і перше і друге. Але система не така, система із політичними доцільністями. Корупція давно інструмент зовнішнього керування, це зброя, ще з часів роззброєння. Інакше би батальйон Монако заарештовували би у Франціїї одразу по прильоту, або входів яхт в теріторіальні води. Бо князівство це невеличке місто оточене Франціїєю з усіх сторін. З іншого боку — Медведчук і т.д. використовується так само, один в один.
Корумпування як зброю використовувала ще перша китайська династія Цін, в 221–206 роках до нашої ери.

14-16 років,

ти там був і питав документи?

Подивись лінк від Ярослава youtu.be/3O-KFQau-J8?t=428
P.S. Коли мені було 17 і я був першокурсником, нас з товаришами вигнали на мороз декілька годин з прапорцями чекати доки мимо пронесеться на великій швидкості кортеж путіна. Це було «добровільно», із записом хто прийде в журнал, через мороз −12, дівчатам дозволили не приходити, щоправда в группі ІТ-шників це не впливало на кворум. Тоді ми своєю группою перезнайомились, травили анекдоти і т.д., до цього ми один одного фактично не знали нормально, тільки пару місяців від вчились. Що я тоді розумів в політиці — та блін, нічого. Взагалі людина доки сама не заробляє, мало розуміється на власних інтересах, за неї це роблять дорослі.
Що зараз, з реально політикив, який те міг організувати, там був лише Кличко. Тому цікаво як пройшла агітація ?

Ваш особистий досвід не є універсальним :)

Добровільно звісно є протестуючи. Для нас із вами жодних новин — те що влада корумпована по самі не хочу, та в сутності представництво олігархів, не секрет. Це дуже далеко не перша ганьба за яку голосують, і цифрові колгоспи — хоча просили 5 группу і побиття ФОП і т.д.. І чуваки які виходили агітувати з БЮТ і тут же голосували проти того, за що агітували.
Як і те що НАБУ та САП, інструмент створений USAID. Бо якщо вони такі круті, то чому не було вирішено численні питання з перепливом Тиси, ТЦК, ВЛК, Шляху, золотими яйцями, арт минами і т.д. і т.п. ?
А як перемовини в Туреччині з питань капітуляції (відмови збройним чином відвойовувати захоплені теріторії), так одразу карні справи на найближче оточення президента, хоч там напевно усе повна правда, мародерство і є за що саджати із конфіскацією. Більше того, воно як і в путлера скоріше за усе санкціоновано і тримається із ціллю повного контролю від самодіяльності.
Petriot обіцяних теж не знайшлось, пів року чекайте доки там щось буде вироблено і взагалі зараз разом із Японією будемо воювати за Тайвань, нам боєприпаси більше треба.
Так що матеріалізм. Політика є концентрований вираз економіки. Абсолютно універсальна система мислення.

Да ну, це агітація. Серед тих хто розбирає, розвантажує і перекладає із англійської, коли це було треба, сурова армійська дисципліна, та такої молоді я там не бачів. Зараз ще треба папірці від віськової обл адміністрації ... привіт.
А те що батьки запросто так відпускають вештатись де інде і «немають гадки» де поділась дитина під час війни, то повна нісенітниця, ну або це якісь жахливі батьки.

Коли мені було 17 і я був першокурсником, нас з товаришами вигнали на мороз декілька годин з прапорцями чекати доки мимо пронесеться на великій швидкості кортеж путіна.

Сцикуни тому шо ))
Коли я був першокурсником, ми протестували проти Масола і Кравчука.
p.s.
те, що результат протестів був не так щоб дуже успішний — це вже інше питання. ;)

Ну звісно, був у нас там один який не прийшов і взагалі він не ходив на заняття, а грав в общазі в КС днями. Потім йому зам декана пригадав і той епізод, як там мати не старалась його відмазати. Запросили в другий відділок, там повістку потім виключили і поїхав хлопець в сонячний Крим, охороняти аеродром. Щоправда там по сукупності, бо він там массово чудив — наприклад присилав іншу людину замість себе здавати екзамен із математики, що звісно спалили. Ну і відкрито казав, коли декілька разів приходив на начання, що це навчання лайно собаче нікому не треба — а він на базарі кришує, у нього є грощі і усіх крутив на пенсі.
2. Підозрюю у вашому регіоні, якщо би хтось вийшов махати прапорами Кучмі з путлером, там не те щоби виключили — живцем би шкіру стягнули. І теж не просто так, в регіоні важливо їздити за кордон заробітчанином, заводів яким без росії — труба, нема.

Через telegram легко. Якось переконували авто військових, майно УЗ палити, саморобні бомби нести куди скажуть. Пообіцяли 50-100 баксів і побігли мітингувати.

Напевно, та спрацював ефект лавини — сьогодні за компанію прийшло суттєво вже дорослих, хоча більшість школярі та студенти усеодно. Добре що 3.14дари не стріляли по протестуючих принаймі, з них станеться.
Очевидь, вже ІТ технології стають ключовими «Важнейшим из искусств, для нас является Кино».
Купляєш Twitter чи запускаєш Facebook, Вконтакте або Telegram — виграєш вибори

Виключаєш інтернет, перемагаєш в виборах, також працює, он наші північні сусіди так зробили.

Там повно дітей було, 14-16 років

Що там агітувати. 14 років це нормальний вік для того, щоб завести собі політичні погляди (в той же Пласт приймають з 6 років, а пласт так то нацпол орга в першу чергу), і про проблему корупції в Україні діти знають з садочка, як тільки починається, «Мам, а вихователька сказала принести 600 гривень, на якусь срань». І фрази, зеля знищує антикорупційні структури достатньо, що його ненавидіти. Ну і блін, сексом займатись в 14 можна, а мати політичні погляди мало какі в сракі, чи що?

В Києві було і є круто сьогодні, люди все підходять і підходять. Сподіваюсь, завтра все продовжиться.

Якщо Парашка нічого не запустить по цих натовпах — буде на 100% зрозуміло чия це операція.

Свинособаки з радістю використовують корисних ідіоток

Тобто найвеличніший лідер сучасності — агент Крємля?

Та тут больше похоже, что ты у них на подсосе

Якщо Парашка

А нащо їм 200+ смертей? Що би що?

буде на 100% зрозуміло чия це операція.

Яка саме? СБУ+Верховна рада+Презедент чи збір майданна?

А нащо їм 200+ смертей? Що би що?

Як що? Терор! Залякати людей, продемонструвати що буде якщо Україна не скориться.
А навіщо запускати 1000 шахедів кожну ніч при тому що вони не 2 копійки коштують і навіть не кожен кудись влучає? Навіщо запускали ракети по супермаркетах?
Я вже не кажу про можливість застосувати «неперехоплюваний» Орешник з касетною частиною.
Доречи навіть у Києві люди не встигнуть сховатися у разі запуску балістичної ракети. А касетна бойова частина площу просто «викосить».
Отже якщо Парашка не скористалася можливістю вбити сотні українців — то це тільки тому що їй вигідний цей натовп.

Як що? Терор! Залякати людей, продемонструвати що буде якщо Україна не скориться.

Це різко дисонує з їх офіційною політикою типу «обстрілюємо тільки військові обʼєкти», ну і у прямий удар по центру Києва, де тисячі мирних людей, має трохи більше сенсу, ніж твоє повідомлення.

Це був би дуже не перший удар по центру Києва.

Отже якщо Парашка не скористалася можливістю вбити сотні українців — то це тільки тому що їй вигідний цей натовп.

Вибачайте, але це вже якась алієнська логіка, на кшалт анекдоту:
Іде мужик вулицею і щосили руками махає. Підходить до нього перехожий і запитує:
— Ти чого руками махаєш?
— Не заважай. Крокодилів відганяю.
— Так тут немає жодного крокодила!
— Бачиш, спрацювало!

А навіщо запускати 1000 шахедів кожну ніч при тому що вони не 2 копійки коштують і навіть не кожен кудись влучає?

Не хочеться бути адвокатом диявола, і я не кажу що не було терору з боку рф, але більшість атак шахедів іде не по цивільним. Бо якщо б хотіли більше смертей цивільних — то 1000 шахедів по Києву було би мінімум 100 зруйнованих/пошкоджених домів.
Взяти, наприклад, Харків, там смішний час підльоту переробленої С300, навіть сирени не завжди встигають включитися, якщо б було бажання більше смертей — вокзал, торгівельні центри, ринки. Але ми цього майже не бачимо.

Парашка не скористалася можливістю вбити сотні українців — то це тільки тому що їй вигідний цей натовп.

Їм нічого не дадуть 100 вбитих на майдані цивільних, а от Трампу доведеться відповідати перед журналістами. І всі світові медіа будуть про це писати.
Це не тому що вони гуманісти і їм шкода українців, це цинічний розрахунок.

Люба дестабілізація їм вигідна. Але це не означає, що вони на це вплинули. Майдан зібрати не так просто. Навіть с купою грошей неможливо зібрати людей в таких кількостях, інакше «майдани» могли дозволити собі всі олігархи.
І це відповідальність влади прораховувати як вплине, та чи інша дія на настрої людей, и чи не дестабілізуй це країну.

С300 давно скінчилися в них. Зараз здебільшого Шахеди та КАБ-и, сьогодні якійсь нові якими вдарили по житловій забудові. От навіщо ? — хто його знає. Щоправда Белгороду та окрісностям теж дістатється і теж інколи по дітям на дитячих майданчиках, хоч і не навмистно. Скільки прямих родичів в двох містах — хз, але точно не мало. На початку війни куми дзвонили до своїх туди, доки не виїхали до Німеччини, ті були оголтілі зомбі біля зомбоящіку, більше не розмовляють. Тепер от куми бажають рідному колись давно Белгороду, горіти в полум’ї.
Та загально світ злетів з катушек. Сьогодні війна вже між Тайландом і Камбоджей.

Це ідіотизм, їх тепер люто ненавидять ті хто чекав русський мир. І більшість цивілізованого світу, в тому числі багато самих росіян — це засуджують. Дехто навіть пішов із цим воювати зі зброєю.

А нащо бомбити житлові будинки, або дитячі та інші лікарні, пускати Точку У по людях на вокзалі, бомбити пологовий будинок в Маріуполі важкими аві-бомбами, зносити цілі міста під фундамент, викрадати дітей і т.д. ?
Там конкретно озвірілі нелюди вже подекуди. Це рівень нацистів, газових камер тільки нема із крематоріями. Щоправда в Бучі і т.д. наробили Бабій Яр.
Не в останню чергу, що говенний соловей несе з телеекранів. До цього таке було наприклад в Уганді.

А нащо бомбити житлові будинки, або дитячі та інші лікарні

Я не кажу що навмисного терору не було чи немає.
Але як би вони хотіли більше цивільних жертв — їх було би більше. А в Харкові, та інших подібних місцях жили би тільки десятки тисяч.

пускати Точку У по людях на вокзалі, бомбити пологовий будинок в Маріуполі важкими аві-бомбами, зносити цілі міста під фундамент, викрадати дітей і т.д. ?

Бо в них не було нічого іншого і гуманізмом вони не обтяжені.

Там конкретно озвірілі нелюди вже подекуди. Це рівень нацистів, газових камер тільки нема із крематоріями. Щоправда в Бучі і т.д. наробили Бабій Яр.

Думаю там є різне. І Буча і Ізюм і катування і вбивство полонених і відрізання статевих органів а є коли не чіпають. В мене не так давно клієнт був, молодий хлопець до 25 років, виїхав з окупованих територій в Польщу через рф, бо могли мобілізувати, але виїхав. І каже що в нього там лишився батько-АТОшнік. Я перепитав, чи все з батьком гаразд, він сказав гаразд.
Може це «помилка вижившого». Але тут, в Польщі, багато людей з окупованих, котрі виїхали через рф.

шо за бред. що їм раніше заважало вгатити по концерту в палаці спорту чи стадіону? рашці тільки на руку натовп який розхитую владу

Насправді натовп зробив добру штуку — звернув на це увагу та зреагували усі західні політики, миттєво.
Вже не тільки Стармер, а ще і Шольц вимагає перевірки законопроектів щодо повернення усього в зад, перевірки німецькими юристами. Виволочка була зроблена усім ЄС, та США разом взятими.

Це можна робити лише коли вже маніакальнє бажання вбивати, вони демонстрували швидше хододнокровне. Майдан був закладений як один з методів гибридної війни.
Та з тих звісно станеться, бо багатьох бомбардувань із витратами боєприпасів проти цивільних, не має внятного логічного поясненя. Там маньяки точно є, то з них може статись.

Телебачення Торонто транслює в себе протести проти ліквідації незалежності антикорупційної системи www.youtube.com/live/DyL6vhqxr40

На Вікіпедії пишуть таке

Створення незалежної антикорупційної прокуратури є однією з ключових вимог для встановлення безвізового режиму поїздок українців до ЄС, а також надання Європейським союзом іншої допомоги Україні. ЄС дав згоду значною мірою фінансувати цей проект.

Це, я правильно розумію що тепер у брюсселя є гарна відмазка чому Україну до ЄС ніколи не візьмуть?
Ну що сказати, потужно, не інакше.

Ну з чимось сьогодні треба було їхати на перемовини у Стамбул. От вже питання ЄС та НАТО закрите — частина вимог Хуйла виконана.

До речі так. Тепер зрозуміло як так вийшло що верховна рада по обіді за нього проголосувала, а Вовка ввечері вже підписав.

Теж о цим подумав, і якщо буде прогрес по перемовинам то цей збіг не буде випадковим.

У Брюсселя є Орбан, який заблокував будь який рух України до ЄС, тож Брюсселю нічого не потрібно.

Але ж вказати Орбану його місце не можно, бо в них же там демократія. А погодитись з ним, то самим сказати що вони самі свого слова не дотримують. А так виходить що Україна сама не виконує умови для вступу в ЄС. Вони ж то звісно все роблять для того щоб Україна зайняла почесне місце в Брюсселі, а от Україна умови не виконує.
Шах і мат!

Тобто все інше в порядку? От саме ситуація з НАБУ спричиняє протести? От що я думаю з цього приводу
m.youtube.com/...​10Lwg0L3QsNGB0YDQsNGC0Yw=

Зараз Зеленський = Янукович, і вчорашні масові протести українців в Україні під час російсько-української війни — це вже позитивний прецедент. Звісно, причини для протестів були й раніше, але через війну люди стримувалися. А тут — усе чітко: «Зеленський = Янукович», а «Янукович = зло», тож люди вийшли, і це правильна реакція суспільства.

А 1-2 роки назад це було не очевидно? НАБУ немає в конституції
Зеленський порушив конституцію значно раніше ніж у 2025. Цікаво скільки чоловіків призовного віку піде на Майдан проти Зеленського

Це не так важливо, може тами і 5 людей буде. От що справді важливо — це страйк іституцій, бізнесу, та тиск зовнішніх структур, іноземних лідерів, фанансових інституцій тощо. Той же янукович міг зробити так само як Лукашенко, але засцяв та вирішив втекти. Бо занадто багато із колегами наскирдував закордном. А коли хтось типу Ріната втрачає свою віллу в Капфера, побудови Леопольда другого, батька колоніальної ідеології — через санкції, то у тих через кого це сталось швидко настають великі неприємності. Можете пригадати історію із міністром транспорту, Григорієм Кірпою, що тримав кучмівський общак. Застрелився трьома пострілами, в голову і двома контрольними в сердце. Ну або покійні Кушнарьов, та Кернес який помер вже на візку, бо подружився з порошенківцями Светличною і т.д. Так само були політично вбито : Олесь Бузина, Павло Шеремет, Катерина Гандзюк, Ірина Фаріон і т.д.
Так такі перелічення, це в сутності блін — Пакістан, де грохають наприклад Беназир Бхутто. Я ХЗ який тут ЄС?

Так що той за донецьких, що інший. Дивно, як же так воно сталось ?

Те, що регіонали сприймали Зеленського за свого, було очевидно одразу після його перемоги на виборах президента, бо Портнов повернувся в Україну.

Накидання порівняння поточного президента з Овочем стало убогим моветоном ще років 10 тому (коли недолугі активісти постійно порівнювали дії Порошенка з Овочем), тож не злетить.

Це звичено актуалочка, а як вже з 22 року потужно прибрали все що звязано з правами і свободою то таке. Даже путлін таке не зумів зробить в своїй імперії

В сенсі ? Там саджали в тюрми за вихід на вулицю із пустим листочнком і катували по відділкам поліції током. Саджали за вислів якоїсь не такої думки по соц сітям тощо. Навіть Гіркин з деякими преспішниками сидить. Пригожина взагалі грохнули, показово стратили разом із іншими пасажирами літака та екіпажем, які взагалі нідочого.
В реальності системи так схожі одна на одну тому що бахується на ренті. Там рента з нафти і газу, тут з міжнародної допопомоги. Напевно же не так просто з НАБУ та САП вирішили роправитись саме зараз в турбо режимі, а там в госдепу лежав не хилий такий копромат який збирались задіяти, щоби примусти зелю до дуже не приємних рішень, як колись Фінлядію примусили.

Напевно же не так просто з НАБУ та САП вирішили роправитись саме зараз, а там в госдепу лежав не хилий такий копромат який збирались задіяти, щоби примусти зелю до дуже не приємних рішень, як колись Фінлядію примусили.

Добре що мудрий Зе зіграв на випередження! Тепер ніхто його не примусить приймати «не приємні» рішення! Буде приймати тільки приємні: відмова від ЄС та НАТО, скасування Майдана. Тепер йому є з чим їхати на зустріч до Хуйла.

Та ХЗ, це якість Дні Турбіних та Майстер та Маргарита, разом із Собачим Сердецем.

От тут солідарність зливає, що йдестья про справу Чернишова, де слідство вийшло на Ярмака та Татарова. Власне тому з Білого Дому, Ярмака вигнали ссаними ганчірками.
www.bbc.com/...​ian/articles/c1e0g07qg31o

В Києві сьогодні буде знову акція. 20:00, театр Франка.

Плюс. Чекайте на бусики від ТЦК.

Ага, нормальні військові, яким дуже подобається спілкуватись з ТЦК, там теж будуть

Зі зброєю чи без ? Звісно як там приїхати на бредлі та танках, і проводити мирний протест, та забезпечений відповідними мірами безпеки, буде сильно-сильно інша розмова. Та армія так не може діяти, бо виконує наказ. Підпорядковується — верховному головнокомандувачу, в особі президента.
А от ТЦК озброєні, та владні діяти фактично як їм завгодно. Це аналоги СА Гітлера або чернорубашечників Муссоліні. Фашизм є — безконтрольний террор в ітересах крупного капіталу. У гітлера стояли біля крамниць де хозяї були євреї, у нас подекуди брали мзду з різних бізнесів, щоб біля них не замались кіднепінгом.

Та не було сьогодні ні ТЦК, ні поліціі. Занадто багато людей вийшло на вулиці, щоб провокувати їх появою ТЦК (які б просто отримали піздюлей сьогодні, враховуючи ставлення людей до них)

)))))
не отримували від терпіл, не отримували, а тут би ну точно отримали!

Так а як ти собі це представляєш? Пара дурачків на бусіку вриваються у натовп і витягують рандомного чувака, і ніхто не реагує на це? Та нє, там дуже легко надавати піздюлін дурачкам і залишитись, так сказати, анонімом)

Пропоную вам провести більш дієву акцію під назвою «Шлях у Європу». Збиратися біля кордону Україні і великими колонами крокувати у Європу! Голосуйте ногами — покажіть у якій країні ви справді хочете жити. Хай два Вови воюють до останнього і змагаються хто кого пересидить.
P.S. Чекаю на вас сидячи на березі теплого океану.

Гостинність — найкраща риса нашого люду.

Бобер не підвів і готовий розмістити скільки завгодно потних немитих небритих втікачів призовного віку віком від 25 до 60 років на березі теплого океану

Він чекає

Голосуйте ногами

Це от не дуже зрозуміло правда. Переправу на тенерифе з найближчого континентального порту береш на себе? Я не ставлю під сумнів твою щедрість, але люди все таки мають знати її межі

Круїзом із одеси все таки простіше, а не ногами — «Круїз у Європу»

Бобер плотину побудує з Марокко на тенерифе.

Та хераздва він щось зробить, це пиздливе бобрисько навіть шмат ковбаси голодному не дасть

Язиком плескати не мішки носити. Він чекає...

Бобер плотину побудує з Марокко на тенерифе.

о, ідея! треба щоб мігранти прийшли до кордону з того боку та почали ломитися в Україну щоб приголомшити та відволікти прикордонників, поки колона ухилянтів прориватиметься назовні!

— сапсан, сапсан, я тризуб! бачу велетенський біологічний об’єкт, який наче гребля перегородив Тису, ухилянти колонами по троє крокують по ньому до ЄС, що робити?!
— негайно ідентифікуйте його — це касатка, кит, а може лох-неське чудовисько?!
— може й лох, але не схожий.. ааа! це Beaver Green!
— стріляйте на ураження!
— а ти його коменти на DOU читав? він непробивний, бронебійний!
— божечкі-кошечкі, що ж робити? ухилянти всі втечуть — нас на фронт поженуть!
— а пішли за ними, поки бобр греблю тримає!)

Чув колись історію коли один дід врятував свій народ з рабства. Тільки він перевів їх через море. Я так, на жаль, не можу.
А ще я чув що колись у давнину більша частина Україні був дикий степ. І люди, які у ньому жили — потерпали від усяких недобрих сусідів — кочівників. Але вони пристосувалися запалювати димні вогнища. Як хтось побачить навалу — запалює і усі селища навколо ховаються. Кочівники приїдуть — нікого нема. Спалять селище — і поїдуть. А люди повертаються — відбудовують. Так і жили багато століть бо цей степ нікому окрім них був не потрібен. Будь який сусід-ворог прийде — пограбує — і поїде далі. А люди виживають.

Круїзом із одеси все таки простіше, а не ногами

Я бачу в Україні сьогодні ще не так погано, як буде завтра. Дехто навіть бажає виїхати з комфортом. Краще почитайте як тікали з СРСР чи перелазили Берлинську стіну. Дуже скоро маленька тоталітарна держава почне програвати великій — а це означає що влада буде ще щвидьше будувати «цифровий концтабір». Тоді до кордону навіть не підійдеш.

Переправу на тенерифе з найближчого континентального порту береш на себе?

Підліток Мусса Камара вийшов у море на дерев’яному човні разом з 240 іншими мігрантами, витримавши 11-денну подорож, половину з яких без їжі та прісної води, перш ніж досягти Канарських островів.За словами мандрівників, двадцять людей загинули в дорозі, їхні тіла скинули в море.
espreso.tv/...​ilkist-migrantiv-z-afriki

Прям «пятнадцатілєтній капітан»

тобто все таки або деревʼяний жбан, або батерфляєм... щось я твою щедрість переоцінив трохи... квиток на автобус до себе хоч оплатиш чи тож пішочком?

Я бачу в Україні сьогодні ще не так погано, як буде завтра.

макогоненко він же Хількевич сидить у Німечині і звідти ж свої поради і роздає)
йому тікати не треба, він просто не хоче що тікали до нього)

я на тенерифе вобще, воркейшен

Але я не бобер, не гостинний і нікого з вас не чекаю, мені стільки пиздливих безтолкових анонімних друзів-зрадойобів не треба. Цей зрадойобний базар читати тошно, а слухати не витримаю, краще в тиші

У мене тісно, спати нема де, в холодильнику мохом поросло, океан холодний і вабще нафіг ви мені всі любітєлі свободи всрались. Їдьте до бобра

Але я не бобер, не гостинний і нікого з вас не чекаю, мені стільки пиздливих безтолкових анонімних друзів-зрадойобів не треба
У мене тісно, спати нема де, в холодильнику мохом поросло, океан холодний і вабще нафіг ви мені всі любітєлі свободи всрались. Їдьте до бобра

— Агов, Ухілєвіч, до тебе друзяшки з Доу понаїхали! Ще Тиса на плавках не просохла, а вони вже по апартаментах шеряться, мокрі сліди залишають, віскарик відкорковали, для сугріву, пьють та мохом з холодосу закусують!
— В Бобруйськ тварини! Тобто валіть до зеленого бобра, я вас не кликав, більш за все ненавиджу дві речі: ухіллєсів та релокантів.. І взагалі, ніякий я не Ухілєвіч, не Хількевич, не Бонч-Бруєвич і навіть не Адам Козлевич! Я капітан Себастьян Перейра, торговець чорним деревом Опанас Макогоненко! Ось у моєму фальши.. трохи просраченому аусвайсі так і написано!
— Який ще в дупу Макогоненко?! нам то не гони)

I worship His Divine Shadow

друзяшки

у мене немає друзів, це до бобра

у мене немає друзів :)

наразі є, братику, тепер є) вони самозароджуються навкруги апартаментів з віскариком :-)

«...
Братіку, братішка, нам головне,
Аби нас не зсадили до Відня,
Бо вже у Відні все буде до наших послуг,
І шенген упаде нам до рук,
Мов перестигла груша. Проститутки, братіку,
Витиратимуть нам кросівки своїми косами,
Ми в’їдемо з боку Братислави,
На віслюках, як два Ісуса,
Ти і я, братіку, ти і я!
Ага, — відповідає Звоніміру Бобану
Бобан Марковіч, — аякже: як два Ісуса,
Виб’ємо з цього міста все гівно,
Перехопимо в цих українців
Ринок крадених мобільних телефонів.
Ти лише уяви, братіку,
Скільки у світі загадок і таємниць,
Скільки борделів і крадених телефонів:
Нам життя не стане,
Аби об’їхати наші угіддя на віслюках.
А той йому і відповідає:
Стане, братіку, стане,
Життя розтягується, мов баян,
Я буду тягнути його в один бік,
А ти — в інший...

І ось вони їдуть,
Закинувши нагору чорну валізу,
В якій лежить, складена вдвоє,
Їхня велика слов’янська ідея..»
© Сергій Жадан
www.pisni.org.ua/songs/2383495.html

а ти вчора з картонкою на мітинг ходив?

чи з під маминої циці досліджуєш інформпростір, коломбо?

з під маминої циці

вгадав, тільки мамка твоя була)

Всі блін в курсі що ти нафронтик закордонний, що намагався прізвище сховати, та не врахував, що доу світить з під якого ти реєструвався)

на аватарці — Zev? LEXX — бомбезний серіал!
причому парадоксально: 1-2 сезони — супер, 3 — повний ацтой, 4 — знову супер.

Та мені перші два тільки зайшли, решту не дивився, але як кажеш 4ий норм то спробую гляну далі

Там якась далі нова актріска потім, не така сексі )

Zev настільки сексі шо чатжпт відмовився обробляти її фото!

Там якась далі нова актріска потім, не така сексі )

так, рижуха після файної білявки — взагалі ні про що, теж засмутився коли поміняли(

3 сезон можна спокійно пропустити — нудна маячня, а у 4 сезоні вони прилітають на нашу планету і знущаються із земляшек по повній!
майже все забув, треба переглянути, але інопланетні морквини-зонди що вселяються в людей — просто адЪ та Ізраїль))

та такого псіходелічного сюжета ніде не бачив більше, шикарно просто

а з тенденцією на вегетаріанську політкоректність то мабуть і не побачу )

із психоделічного — ще згадав серіал, який теж рвав шаблони — «Червоний карлик»:
www.imdb.com/title/tt0094535
але не впевнений що зараз зайде, все-таки починали знімати аж у 1988 кошлатому році
але зав’язка відмінна:

смертельний викид радіації вбиває на космічному кораблі все живе, крім молодшого техніка Дейва Лістера, що знаходився в уповільнювачі часу і його вагітної кішки Франкенштейн.
спливає 3 млн років: технік розморожується і зустрічає ШІ голограму свого занудного сусіда по кімнаті Ріммера та антропоморфного кота-нащадка тієї кішки, що став розумним..
і це тільки перші 1-2 епізода — і тут все закрутилось)

Не розумію про що ти, тобі не подобається порада їхати до бобра на тенерифе? Він же сам запрошує...

Вас не поймеш, як не зроби все не так.

Як добре що такі манкурти як ти втекли, і скоріш за все вже не повернуться.

Почему манкурт? Он просто ценит свою жизнь больше, чем существование государства. Манкуртом он был бы, если б за рашку воевал.

Це просто багато-кроковочка!
Як тільки люди вийдуть на Майдан — у Раді так само швидко вночі проголосують мобілізацію геть усіх від 18 до 60. І можна буде могілізувати усіх підряд не бусіками — а ешелонами!

Чел, ну це як би не трудові табори. Там зброю людям дають. А ще гаряча кров, підлітки ...

У штрафбатах теж зброю давати — навіть усяким вбивцям та «політичним». Але позаду стояли кулемети — тому усю свою лють можна було спрямувати тільки «уперед — на ворога».
Ніхто не боявся що ці люди повернуть зброю проти катів. Бо фактично штрафбат — це була заміна розстрілу. Тільки стріляли вороги.
Так само, як мобілізація і відправка з автоматом на «на нуль». Автомат там не допоможе — воюють тільки дрони, міномети, арта. Навіщо відправляти солдата з автоматом як ціль для ворожої зброї? Тільки аби командир міг написати що «позицію тримаємо»!
Зрозуміло що повернути героїв з «нуля» вже неможливо. Поки вони живі — їм можуть щось скидати з дронів. Як загинуть — вночі на цю позицію відправлять чергових «мобіків». А попередніх запишуть як «зник без вісті, можливо у полоні» — аби не платити гробові.
Усі розуміють що нічого змінити неможливо — це просто тупа м’ясорубка з обох боків. Тому «на нуль» командири відправляють у першу чергу тих, кого хочуть позбутися. Наприклад, хто напише що командир збирає гроші з солдат. Заплатив — і не твоя черга помирати на нулі, заплатив більше — може поїдеш на кілька днів у відпустку, заплатив добряче — і можеш тусити у місті і вважатися ветераном. Людина звикає до усього — от і постійна війна вже стала «новою нормальністю» де кожен пристосувався як зміг.
Видобувалася нова ієрархія, нові схеми, потоки грошей, відкати. Кому поластило — непогано наживається і вже навіть не хоче припинення війни, кому не пощастило — став «гарматним м’ясом». М’ясорубка працює тільки тому, що це комусь вигідно.

Ну клас. Звіт комісара ЄС по правам людини стосовно насильницького викрадення людей на вулиці тцкашниками та тортур — всім по*уй. Використання віськових для обмеження прав і свобод цивільних громадян — пох*й. Вбивства цивільних людей працівниками ДПСУ на кордонах за Румунією та Молдовою при спробі врятуватися з країни де загрожує небезпека — пох*й. Викрадення, тортури, вимагання хабарів, побиття прямо на вулицях цивільних осіб (в тому числі громадян інших країн) військовими (працівниками тцк) — пох*й. Цькування та наклеп на цивільних людей прямо з телевізійних каналів та інших державних і недержавних медіа словом «ухилянт» — пох*й. Цькування за використання російської мови в побутовому використанні та на вулиці, зобов’язання розвитку якої закріплено в Конституції — пох*й. Відмова видавати паспорти громадянам України за кордоном — пох*й. А тут НАБУ фактично знищили. Пффф. А чому б ні? якщо на інші прояви диктатури, підтирання правами людини, Конституцією, чинними законами — всім пох*й. А деякі навіть підтримували. Ну велком раша 2.0. Але не переймайтесь — це срака лише для громадян України яким про членство їх країни в ЄС тепер можна забути на дуже довго. ЄС викаже ну максимум стурбованість. Грощі і далі будуть. Бо ніхто не буде самостійно знищувати огорожу між собою і величезною тупорилою скаженною собакою .

Це все правда, що Ви пишете, просто інші речі не відбувалися одним днем. Ну і ще — вийти протестувати в захист «ухилянтів», або російськомовних не комільфо а тут консенсус з двох боків і за ультропатріотичного (для якого Зеленський так довго хотів стати своїм) і для умовного «ухилянського» крила.
Тож протестні настрої вилились саме в протести проти рішень по НАБУ.

Бо якщо Лачен (тут можна вставити ще ~5~10 топ інфлюенсерів) не скаже кого люди хейтять, то люди і хз. Чи який закон поганий, чи на які протести треба виходити.

Цькування за використання російської мови в побутовому використанні та на вулиці, зобов’язання розвитку якої закріплено в Конституції — пох*й.

Так добре починав, і так тупо спалився ботяра

Ванья, тут водкі ньєт, іді дамой!

ты на митинг проти узурпатора идёшь, многоножка?

Тут залишається тільки самим накладати «санкції»

Бо ніхто не буде самостійно знищувати огорожу між собою і величезною тупорилою скаженною собакою .

Це міф пропаганди. Вони вільно їздять майже куди захочуть і повертаються як треба, якщо звісно не опозіціонери. В них ринковий бізнес хоча із купою обмежень, та це навіть і не близько до обмежень, що мають залишки українського бізнесу. В їх зброї знаходять комплеатацію мало не з усієї : Європи, Канади, США та звісно Тайваню. При усьому тому, газу і нафти лише ЄС купляє у федерації на суммі більше, ніж дпомогає України, хоч як не хочуть відмовитись — не відмовились. В ту же Мальту приходять танкери і вона одразу міняє свою думку, бо нафта — це дуже смачно.
Американськи та євпропейскі капітали грають у власну гру. Звісно над структури як то ЄС та НАТО з поточною ситуацією просто вже рятують себе улюблених. З об’ємом протиріч між США та ЄС, а також в середені ЄС вже може йтись, що цим структурам може бути хана.
Ну а зеля відверто на цьому фоні підставив своїх, мало не останніх союзників : Фондерляйн та Рютте. У руки Обрана та Фіццо, те що ви перелічили — разом із вже підступними діями щодо анти-корупції, потрапив такий карт бланш — який нема чим крити. Бо перелічене — це стандарти навіть не ЄС, це рівень : Афганістану, Іраку, Сомалі та Сирії.

Прикольно що за закриті кордони, бусифікацію і т.д ніхто навіть не задумався вийти)

Це все іпсо і поодинокі випадки. Кордони взагалі відкриті. Але є нюанс.

Прикольно що за закриті кордони, бусифікацію і т.д ніхто навіть не задумався вийти)

Не заплатили.

Тобто, ви накинулися на українця, який висвітлював проблеми з мінами, бо він за кордоном такий поганий ухилянт. А тепер кажете, що людям, які протестують проти погіршення і так досить авторитарної політики, за це заплатили. Ви точно в ту сторону воюєте?)

ви накинулися
на українця

Он отрекся от Украины.

висвітлював проблеми з мінами

Что он в своей Анталии может знать о минах? Просто разгонял информацию третьих лиц. Возможно не бесплатно.

А тепер кажете, що людям, які протестують проти погіршення

Если я вижу на протесте исключительно девочек-студенток, которые не отличат СБУ от ВСУ, какой вывод я должен сделать?

. Ви точно в ту сторону воюєте?)

Спроси у Подорванова, который то на Минобороны прыгает, то СЖЧ пропагандирует.

Ну поки що ви виглядаєте не набагато краще, бо засуджуєте суспільний тиск на питання корупції вже кілька разів підряд

Возможно не бесплатно.
засуджуєте суспільний тиск

Засуджую?
Нет, мне просто смешно, когда десяток форумных клоунов пытается говорить от лица всего украинского народа.

А вам можна не тільки говорити від імені народу, а ще й погрожувати від його імені, правильно?

погрожувати від його імені, правильно?

Желание подкорректировать Подорванову фейс это мое личное.
Хотя дурака учить, только портить.

Вашими погрозами займуся ближче до повернення в Україну. Строк давності — кілька років, але ви самі подовжуєте його регулярними оновленнями.

займуся ближче до повернення в Україну.

Ага, асскажешь ментам, которые не одного своего коллегу потеряли под обстрелами, как ты военное время проводил.

Цим усім займатиметься адвокат — він краще знає, що і коли робити. Копії збережено.

Цим усім займатиметься адвокат — він краще знає, що і коли робити.

То есть ты резонно боишься выгрести от ментов? Правильно боишься.

Ви самі запитали — самі відповіли.

У мене є свій проєкт, де я виконую переважну більшість роботи, але дизайн і верстку замовляю — бо так швидше й зберігає мій час.
Чи боюся я дизайну? Ні.
Чи боюся я верстки? Ні.

Так само й завдання адвоката — зберегти мій час і нерви від ваших можливих переслідувань.

Так само й завдання адвоката — зберегти мій час і нерви від ваших можливих переслідувань

Дурилка картонная. Адвокат скорее всего тоже сидел под бомбежками и имеет свое мнение по поводу таких как ты. И судья...
Короче, постарайся свыкнуться с тем фактом, что в современной Украине твоя ценность даже не нулевая, а отрицательная. Со всеми вытекающими из этого последствиями

Короче, постарайся свыкнуться с тем фактом, что в современной Украине твоя ценность даже не нулевая, а отрицательная. Со всеми вытекающими из этого последствиями

Прикро що я це не усвідомив ще років 30 тому :( Міг би вже давано жити там, де мене цінують більше.

Впевнений, що 30 років тому, тобто в середині 90-х років, зміг би знайти таку компанію, яка тебе більше цінує, і податися туди?

Як магістр з червоним дипломом я 100% міг би стажуватися у Європі. Багато магістрів ХІРЕ взагалі захищалися у Фінляндії.
Можливості були завжди. Особливо — для молодих.

То есть ты резонно боишься выгрести от ментов? Правильно боишься.

Усе моє життя в Україні я відчував себе жертвою і боявся «вигрести» від будь-кого. П’яні гопніки, менти, друзі сусіда — бандюгана, мажори під кайфом, навіть просто бухі приятелі.
«Дати люлей» людині просто за те, що він тобі не сподобався — це в Україні цілком «чоловічий», майже героїчний вчинок.
Закон захищає тільки сильних — як бачите це так і не змінилося.
Навіть не хочу перелічувати скільки жахів я позбувся переїхавши з України.

Та то звичайний старий совєцькій довбодятел, який забув як в совкі получав по хлєбальніку за свій тупий базар, це тут він вважає себе розумним героєм, а насправді малороське обісцяне чмо, яке всіх жене на фронт, щоб його захищали бо воно обісцяне само боїться. Пропоную не відповідати йому, бо йому дуже подобається як на нього реагують.

"

Он отрекся от Украины.

" — це як? Є така процедура?

Если я вижу на протесте исключительно девочек-студенток

— тому що «дєвочєк-студєнток» не запакує тцк з мусорами прямо на тому ж самому протесті. Бо тцк це не тільки про терор та корупцію, а ще і прекрасний каральний інструмент. Хлопці, особливо старші за 25 туди банально не підуть через страх за своє життя та здоров’я.

тому що «дєвочєк-студєнток» не запакує тцк з мусорами прямо на тому ж самому протесті

Ну ты сам все объяснил — если бы вышла хотя бы тысяча взрослых мужиков никакой бы ТЦК ничего не сделал.
Но взрослым мужикам есть чем заняться, а поэтому только девочки и Заграничная Тероборона.

Для мене Україна має значення та українці мають значення, саме тому я надаю розголосу проблемам:

Є журналісти й активісти, які виявляють проблеми та доносять їх до суспільства. І є саме суспільство, чий розголос має значення. Навіть з Анталії можна бути корисним.

З вашої графоманії запамʼятовується лише як ви вказуєте людям що засуджувати і як ви навʼязливо хизуєтесь.

За графоманію відповідає ChatGPT, бо виправляє правопис моїх коментарів зі збереженням стилю, а от хизування — то вже моє.

Навчіть, як варто відповідати на коментарі, де намагаються знецінити мою діяльність, але без хизування.

Не очікувати від них зворотнього, не залежити від зовнішньої оцінки. Знайти джерело визнання своїх дій серед близьких людей.

так потенційна аудиторія цього протесту цього з дому зайвий раз боїться вийти, не те що на мітинг

Бо заголом це не вважається порушенням прав людини.

А при Янику? Теж економіка падала, бізнес віджимали, прокурори перехожих прямо на тротуарі давили. Воно просто накопичується а потім іде іскра. От Набу це просто іскра

Ух які дєрзкі анонімні боти

бо у цього як не крути але є виправдання з яким важко спорити. а у контексті останніх подій — нема

А у нас самоцензура на высочайшем уровне. Мы боимся своими именами называть вещи, потому как есть весьма ненулевой шанс, что прибегут бесноватые, которые начнут называть тебя агентом кремля, а то и поймают тебя «активисты» и будешь ты в лучшем случае приносить извинения на камеру, в лучших традициях кадырова, да продлит Аллах годы его жизни.

мы начинаем выступать только тогда, когда это касается напрямую нашей шкуры. простой пример — тут против тцк и закрытых границ выступают только мужики. Женщины в IT довольны ВСЕМ. Поэтому я не помню ни одного коммента от них хоть с каким-то недовольством по этому поводу. На митинге кто? молодежь. Им пофиг на бусификацию вообще.
Я думаю у нас уже четко действует принцип — ты иди в окопы сегодня, а я завтра как-нибудь. И если я свои вопросы порешал — чего мне защищать тебя от тцк? забрали тебя, значит не заберут меня, вот и всё.

Я думаю у нас уже четко действует принцип — ты иди в окопы сегодня, а я завтра как-нибудь.

Ні, в нас діє принцип — «ти іди в окопи сьогодні, а ми ніколи, бо я мамина квіточка з бронею/відстрочкою/жінка/студент»

я мамина квіточка з бронею/відстрочкою/жінка/студент

з переліченого в тебе який пункт підкреслений?)

Гівняний мир буде в будь якому випадку, тому йдіть на йух

Та в тому і проблема, що наразі не накльовується навіть гівняний, бо від нас буквально вимагають зробити суїцид.

Тому треба пушбекати цю херню докінця

не у нас, а у державы Украина.

Прикольно що за закриті кордони, бусифікацію і т.д ніхто навіть не задумався вийти)

У них своя інформаційна бульбашка для якої зачинених кордонів, свавілля ТЦК та бусифікації просто не існує. Наприклад, пам’ятаєте топік на доу, де у каментах непогано так накидали у панамку авторам Резерв+?
dou.ua/forums/topic/54256
А головна редакторка weekend.today в той самий час волонтерить для ТЦК і радиться у своєму фейсбучеку стосовно дуже важливої проблеми: хотіли назвати кота — Резерв+, а він виявився кішкою — що робити?)
www.facebook.com/share/p/19Wf9tcccP
Я впевнений що якщо чоловіків, хто уникає могілізації, почнуть вішати на каштанах, то відразу з’явиться достатньо жінкинь, які скажуть — дякуємо! тепер так приємно гуляти у затінку :-P

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

а ви порушували закон — давали хабарі?

хто не фахівець з державного управління, і не в курсі, шо таке НАБУ, САП, і яка між ними різниця — ставимо лайк )

хто не фахівець з державного управління, і не в курсі, шо таке НАБУ, САП, і яка між ними різниця

Навчись користуватись гуглом, для цього не треба бути «фахівцем»

ухти... як зручно...
тобто якщо в мене є гугл, я і державні питання можу вирішувати ?
для чого тоді люди багато років вчаться?

Для понту, державный вопрос очень прост: как отобрать ресурс, как потратить ресурс. Первое и второе определяется настроением вождя.

Достаточно логики, психологии и австрийской школы экономики.

тобто освіта
не потрібна?

Ні, не потрібна.
Вірастюк народний депутат, квнщик президент

Львів, 22 липня 2025 року www.youtube.com/shorts/vuhZxaQeYRw “Руки геть від НАБУ!”

Київ, 22 липня 2025 року www.youtube.com/shorts/rM6CsXnrSmg “Вето на закон!”

а тобі?) Чи ми тільки зручну інформацію кидаємо без того що він від взяток відмовився і на нього набу підозру склало і його поперли звідти?)
res.cloudinary.com/...​/v5ajzxmx1b5yo6nhc5rj.png

відмовитися від хабаря — це не геройство, а норма...

а от відпускні 456 тисяч гривень, та премія у 816 тисяч гривень.... дорого народу обходиться САП...

Припустимо, що цей закон дуже потужний і на благо Вітчизни. Скільки має бути мізків, щоб не розрахувати наслідки всередині українського суспільства і реакцію наших спонсорів?

Припускаю такий розрахунок. Західні партнери утруться — тому що вони не можуть кинуть Україну. Суспільство погундить вечір і під комендантську заспокоїться, як ви владу будете пресувати, то це ж поразка у війні.

Хто буде продовжувати розгойдувати човен — викличуть бусікі з ТЦК, у жінок знайдуть несплату податків за манікюр. До речі судячи з фото, кількість жінок на протестах значно переважає чоловіків, що само по собі є певним індикатором.

Зеленський мовчки підписав закон вже на фоні внутрішньої і зовнішньої реакції.

Шо можу сказать: пацани повірили в себе, на жаль потонути нам прийдеться разом.

так в пацанів то якраз шлюпка є

тому що вони не можуть кинуть Україну

От тут я б не був таким упевненим.

не розрахувати наслідки всередині українського суспільства

Что вы имеете в виду под наслідками? Разрыв пукана у Суворова, логорею у Анталийского Воина или три сотни студентов набранных по объявлению постоять с плакатами?

Ти забув ще про наколоті апєльсінкі написати

Сравнивать майдан с этой бурей в стакане так себе идея.

Ти напевно забув з чого все починалось і скільки людей було на студентському майдані, ну нічого, зе-дуче зараз підкорегує історію і будуть вкладені правильні тези у голови

Ти напевно забув з чого все починалось і скільки людей було на студентському майдані

У тебя в голове путается 2004-й год с 2014-м и видимо не только это

Це про одне і те саме, якщо хочеш докопуватися до форми, не беручи до уваги суть, твоє право

Це про одне і те саме

Вообще-то совершенно нет, но бесполезно объяснять это человеку с бинарным мышлением зрада-перемога.

А шо реакція спонсорів? Ми для спонсорів- це кістка, яку гризе скажена собака. Вони чекають поки собака втомиться і не буде спроможна сильно гарчати. Тому урсула приїжджає до Києва, посміхається і каже які в вас класні реформи, які ви молодці, щит Європи і т.д. Скоро в ЄС , скоро в НАТО. Точно-точно. Треба ще трошки потерпіти.

Урсула мала би повноваження як і Рютте, давно би надрали федерації зад. Перевага НАТО та ЄС над федерацією абсолютна, по усім головним родам військ крім бронітехніки та стратегічної ядерної зброї по якій парітет згідно з договорами. Та вони очолюють структури, де реальні повноваження за державами членами з ресурсами. Реально вирішальні рішення в ЄС за Мерцем та Макроном (і їх спонсорами, бо теж вони просто так не можуть собі дозволити діяти інакще програть вибори без копічнини на них). Інщі лідери звісно мають повноваження та вплив, та не такий. Орбан та Фіцо, народились не просто так — бо що Угорщіна, що Словатчина дотаційні економіки.
В НАТО рішення реально приймають в Пентагоні в першу чегру, потім кажуть Трампу та іншим як діяти. За Пентагоном в свою чергу нафтові компанії та американскій оброн пром. У тих свої цілі їм треба затяжна війна була, операція Буря в Пустелі була не треба, інакше би вона відбулась, а путлера повісили як Садама Хусейна.

Я думаю тут эффект о**ения от собственной крутости. Вот представим — приходит Зеленский на встречу с Урсулой или Рубио, не важно. И думает «ё-моё, у меня с братвой уже несколько миллиардов ЕВРО распихано по карманам, а у этой дуры всего 10 млн максимум. Кто она вообще такая и почему я должен её слушать?»
И периодически он начинает думать, что он что-то решает глобально, что они с Ермаком и Татаровым чеченцев-киллеров стреляли в первые дни войны и так далее. Причем почему именно чеченцев не ясно, ссать чеченцев приято в рашке, у нас нет. Но уж как есть.

Я думаю тут эффект о**ения от собственной крутости. Вот представим — приходит Зеленский на встречу с Урсулой или Рубио, не важно. И думает «ё-моё, у меня с братвой уже несколько миллиардов ЕВРО распихано по карманам, а у этой дуры всего 10 млн максимум. Кто она вообще такая и почему я должен её слушать?»

ггг, напевно десь так розмірковували деякі індійські раджі за часів британської колонізації — ну що нам той ніщєброд-губернатор-бріташка, осьо в мене гора золото і раби і білі слонопатами)

’Blood thought he knew the native mind;
He said you must be firm, but kind.
A mutiny resulted.
I shall never forget the way
That Blood stood upon this awful day
Preserved us all from death.
He stood upon a little mound
Cast his lethargic eyes around,
And said beneath his breath:
’Whatever happens, we have got
The Maxim Gun, and they have not.’
©Hilaire Belloc

«Всё будет так, как мы хотим.
На случай всяких бед —
У нас есть пулемёт „Максим“,
У них — „Макcима“ нет.»

res.cloudinary.com/...​/dzt7l0aqulrxlp0hlnrz.png

експерти, хтось пояснить по-нормальному?

все одно усіх суддів, прокурорів і антикорупціонерів призначає Верховна Рада... яку обираємо ми...
у тому числі і «незалежних» — також призначає Верховна Рада?
і яка різниця як там вони на нижчому рівні розсядуться по кабінетах — так чи сяк

і проти чого протестувати?
може це звиайний робочий момент — оптимізія організаційної структури

нєт нікакой разніци ©

Где-то в Москве улыбается весёлый дедушка.

І звільняє топ іпсошників бо краще за потужного вже ніхто не зробить

Топ-іпсошник вже давно на пенсії (Сурков). Всі інші просто експлуатують його ідеї під різними кутами. Причому по обидва боки фронту.

Всі хто виходить на акції протесту — агенти кремля. Тільки лідор, володир ясне сонечко банкової знає що робить, а саме пересидіти Путіна!

Треба виходити сьогодні й вимагати у Зеленського не допустити повернення в часи Януковича.

Пропоную вимагати одразу, щоб він звалив як Янукович колись

Йму це Байден пропонував ще в 22-му, навіть літак висилав.

я поддерживаю
встряхните как следует погрязшее в блуде и чревоугодии столичное болото
пусть свежий ветер революции выдует буржуинов и чиновников-кровосисей из их затхлых кабинетов на хмурые улицы, где они предстанут перед судом граждан

Да ну там было уже с ФОП. Менты отдубасили и все, януковичу нельзя — а гетьманцев по закону. Разница в том, что на януковича, давили все западные лидеры и лично посол США. Сейчас уже есть только турецко-пакистанский вариант, когда армия просто берет управление государством на себя и проводит выборы, что самый частый тип революции в мире как таковой. В Румынии, так было с свержением Чаушеску. Короткий трибунал и поставили к стенке солдатского сортира. Но пока идут активные боевые действия, и президент и текущий состав Рады в полной внутренней не уязвимости, как минимум через официальную власть, идет львиная доля иностранной помощи, потому они банально нужны, даже если воруют и много.

армия просто берет управление государством на себя и проводит выборы

а зачем армии второй пункт?

В Турции так наример делали 3 раза, ещё один раз военные инициировали референдум в 1997 и т.д. В Пакистане 4 раза, 1958, 1977, 1995 и 1999.
Смысл простой, просто фашисткая хунта типа Пиночета быстро заканчивается. Армия исключительно затратная часть государства. От от народа ей нужно буквально все : деньги, оружие, продовольствие, обмундирование, рекруты для пополнение и все остальное. Бюрократия и чиновники ее естественный кокурент. Конечно армия срез общества, в ней тоже бывает все и сразу и корупция, торговля оружием, наркотиками , людьми и т.д. То же ТЦК например, воинское подразделение на 40 тисяч человек и с парнями джойстиком дронов и тем более в ямах в посадке, две огромные разницы. Мужики и блатные, прямая аналогия (правящий клас в Украине, давно именно : блатные и братва, так же : барыги, форсовщики, цеховики и ростовщики).
Турция и Пакистан сильно вооюющие страны, там без армии никак и конкуренцию с корупцилнерами они просто не могут позволить. Потому просто снимают правительство если оно ворует, впрочем иногда и тех кто дал им атомную бомбу — казнят.

хунта типа Пиночета быстро заканчивается

Авгу́сто Хосе́ Рамо́н Піноче́т Уга́рте ...— чилійський генерал, політик і диктатор, який правив Чилі з 1973 по 1990 роки

За підтримки Сполучених Штатів Піночет дійшов до влади в Чилі внаслідок військового перевороту 11 вересня 1973 року, який повалив демократично обраний соціалістичний уряд Народної єдності президента Сальвадора Альєнде, фінансованого КДБ СРСР[джерело?] й поклав край цивільному правлінню.

Турция и Пакистан сильно вооюющие страны, там без армии никак и конкуренцию с корупцилнерами они просто не могут позволить. Потому просто снимают правительство если оно ворует,

ти розумієш....
1) є різниця між голосом військових, які ризикують життям,
і голосом диванних експертів з-за кордону...

2) корупція — це дуже погано, але брехня — це не менш погано...
як дізнатися — чи був факт корупції в конкретному випадку?
це вирішується розслідуваннями, чи майданами?

є різниця між голосом військових, які ризикують життям,
і голосом диванних експертів з-за кордону...

різниця є тільки у патріотичних гаслах. інакше під час виборів президента, наприклад,
— у військових, які ризикують життям було б по 2 бюлетеня для голосування,
— у пожежників, які рятують життя і майно + ризикують життям — по 4 бюлетеня для голосування,
— у лікарів, які рятують життя — ну хай по 3 бюлетеня)
— у айтівців, які кодять скрипти якісь незрозумілі — їх взагалі ШІ згодом замінить! -хєр їм, а не бюлетень))

можна й так, але тоді у всіх буде диплом пожежника

тю, кому воно треба заради привілея мати змогу вибрати чергового довбограя ще й окремий диплом отримувати) я вже років 10 на вибори не ходив бо в сортах лайна не розбираюсь)

Ну як тобі сказати. Скажімо бюлетень де треба обрати між Камаллою Гарріс та Дональдом Трампом від чого дуже багато чого залежить, ціна мійольн долларів США інвестицій золотої грінкарти, та 5 років проживання. Ще може пощастити в лотерею, або отримати у спадок, або підти служити в : армію, морську піхоту, авіацію чи флот коли є відповідний набор на потрібі спеціальності, типу так меду або авіатехніків.
Бюлетень федерації і подібних країн, не дуже ясно для чого потрібен. В Саудівскій Аравії — взагалі королівська родина, абсолютна монархія — народ влаштовує, та власне західний світ із стандартами демократії теж. Аналогічно АОЄ, там правда федерація абсолютних монархій.
Ну а Україна, почали за НАТО та ЄС, закінчили : самодержавієм, корупціним оброком, реперессіями і т.д.

выборы а зачем армии

тому що неармія — це завжди більше 90% населення

Створив пост про цю акцію в LinkedIn

Буду поширювати пости, які будуть від спільноти

Ти приїдь в Україну спочатку, протестант

Для цього не обовязково бути в Україні. Постити можна з любого куточку світу. Якщо людина за кордоном це не означає що їй байдуже що там в Україні.

В державі Україна зараз війна з «одвічний ворогом», так кажуть по телемарафону, який я звичайно дивлюсь ввечері, перед сном, як і вечірні звернення Володимира ясне сонечко банкової, і звичайно я в це все вірю.
Так, от державі Україна дуже потрібні люди на фронті, а не оці ваші протести. Тому всі протестанти, це агенти кремля, які аж ніяк не наближають перемогу, а вона буде, і скоро, залишилось трохи почекати, до 31 лютого.

Ну так ментів би взяли, вони вже підготовлені та кинули в бій і ротацію. Тільки лізти під КАБ-би та тисячі снарядів та арт мін на день, коли поряд нема засобів протидії як то : F-16, чи Patriot, дунних нема. Це треба займатись кіднепінгом на вулиці — хай лохи та бидло гинуть, доки випросимо жалістю в американців зброю.

Майдан нє пройдеть!
Астанавітєсь!
Все за Якунєвіча Алєксандровіча Вєлікого!

пропонуєш ввести на доу статус іноагента? )

Особисто я — за новий майдан, але я тимчасово виїхав тому не зможу прийняти участі

Тоді не розказуй нам тут як жити. При всій моїй ненависті до влади я розумію що новий Майдан призведе до повного нашого краху і поглинання РФ. Нам потрібні ел. дистанційні вибори, але іт-нація така іт-натіція що організувати це не може.

Ладно, погано вийшло накинути

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

поздно пить боржоми ©

Хтось може пояснити, чому це big fucking deal? Весь твіттер верещить що там знову зрада, ніяких аргументів ніхто не пище (ну тобто як завжди в укр тві).

На перший погляд, корупція нікуди не ділась, і значить антикорупційна система потребує змін.
Ну для прикладу, якщо навіть я сидячи в Берліні знаю майже з десяток людей які заплатили кожен багато тисяч доларів щоб виїхати або не бути мобілізованим, то ні у якій реальності я не можу уявити щоб цього не знали ті хто власне живе в Укріїні. Блін, я навіть знаю плюс мінус механізм до кого треба було б звернутися, якби мені потрібно було щось із вищевказаного.
Я не бачу нічого специфічного в моїх знайомих (дві третини навіть не програмісти). Тож думаю таких кейсів щонайменше десятки тисяч, може і сотні.

То що не так зі змінами?

Хтось може пояснити, чому це big fucking deal?

ізі: ...

На перший погляд, корупція нікуди не ділась

... тому що ви вже підзабули (чи по малолітству і не знали) як воно було
там, скажімо, в умовному 2012

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

як воно було
там, скажімо, в умовному 2012

да ладно набагато краще було в 2012. Тоді взагалі головна повістка дня була — скільки українського пива випили європейці, на чемпіонаті по футболу і чому вони себе вели подекуди як свині. ІТ ріс як на дрожжах, ніколи так швидко не ріс не до не після і т.д. Ну так янукович виявилось жер золотий батон, та срав ним в золотий унітаз — а Саша Стоматолог в цей час рейдував бізнеси киян, донецьким. Та для більшость народу те тоді жодним чином не чіпало, тільки тих у кого відбирали бізнес. А от починаючи з 2013 в країні тотальний хаос, з вікнами, що задів усіх та кожного. Реальний ВВП з 2012 знизився майже в два рази, держборг був 64,607 мільярди долларів 134 мільярди долларів, тобто зріс в двічі. Промислове виробництво скоротилось катастрофічно, народ массово звалив за кордон мільйонами, спочатку на заробітки потім біженці.

Нагадую, що передумови системної кризи склалися задовго навіть до 2012 року, а в 2013 очікувалося нульове зростання ВВП. Безумовно, політична нестабільність під час Революції + російська агресія згодом завдали масштабного удару по економіці, однак навіть якби нічого тоді не відбулося, у 2014 році без усякого Майдану нас очікувала рецесія, а також російські і китайські «кредити» і розпродаж економіки тим самим росіянам і китайцям (як свого часу відбувся у Білорусі).

Все просто: купа антикорупціонерів-активістів проїдає останні гроші після закриття USAID. Тож вони і прагнуть продемонструвати свою потрібність і отримати нове джерело фінансування.

це ж Жук, міський божевільний — шо ви з нього хочете

Це він писав висер на одному сайті для розумово-відсталих, який зараз прикрили? Бо здається там теж був Жук, і він був хворий.

не знаю про який там сайт ви говорите — але на цьому форумі цей юродивий вже так давно...

шо от вже навіть покоління змінилися

Да ну, скандал підняли порошенківці Срлідарність, хоч як вони самі не люблять ті органи, бо норми протягнули правками до взагалі лівого закону.

Це знищення однієї з систем стримування і противаг. Такі системи створюються у демократичних країнах для того, щоб були важілі впливу на інші органи, якщо вони підозрюються в корупції. Коли в тебе лише прокуратура — якщо в ній корупціонери, вона зможе коїти що заманеться і ніхто нічого не зможе зробити з цим. Якщо в тебе є окремо НАБУ, то вона зможе протистояти корупції в прокуратурі. Звісно, корупція є завжди в якійсь формі, але коли в тебе є окремо НАБУ, окремо прокуратура, боротися з корупцією легше, ніж коли в тебе є тільки прокуратура. В демократичних країнах уся влада розсіяна між багатьма органами, щоб ніхто не міг приймати рішення, не порадившись з іншими. Саме це й відрізняє авторитарні режими, які зконцентрували владу у невеликій кількості інституцій, яким не потрібно ніяк взаємодіяти в процесі прийняття і втілення рішень.

Гагагага

Якщо у нас буде ще десяток органів, кожен незалежніше незалежного, то це, нарешті, зробить систему стримувань і противаг (але це неточно)

А ви оце коли подібні тези пишете, ви на які конкретно держави посилаєтеся?

Так орган не розформовують, він і далі буде проїдати гроші, тільки тепер ще й не зможе бути противагою. Вже по кільком темам вас ловлю, а ви все тікаєте і не хочете бачити неприємну правду

Це не більше, аніж бюрократична формальність.

Ну ніфіга собі бюрократична формальність. Так можна будь-який закон назвати. Що тоді, по-вашому, не формальність?

Саме що фіга. Державні інституції подібного рівня рідко ліквідують, частіше їх приєднують до існуючих/новостворених пізніше.

Ви знову не відповіли на моє питання. Ну гаразд, тоді задам інше. Тобто ви не проти приєднання набу і сап до прокуратури, отже фактично, ви виступаєте за розширення прокуратури. Якось не дуже співпадає з тим, що ви казали раніше про мінімізацію держави і тд.
Я не думаю, що ви десь злукавили, скоріше за все просто не розібралися. Ну буває, всі ми люди

Ні, це не більше аніж бюрократична формальність. Розширення немає, бо загалом державні повноваження й так включають все те, що належить до повноважень держави. От саме створення спеціальних антикорупційних органів було розширенням держави, зараз розширення немає — і це ані добре, ані погано, і це точно не щось, що викличе народний гнів.

Вам знайомі причини поділу влади на гілки? Чи це теж «просто бюрократична формальність»?

От саме створення спеціальних антикорупційних органів було розширенням держави

Але за вашими ж словами

Розширення немає, бо загалом державні повноваження й так включають все те, що належить до повноважень держави

В чому тоді різниця?

Не заганяй Андрія в кут, бо почне кусатись ))

Вам знайомі причини поділу влади на гілки? Чи це теж «просто бюрократична формальність»?

У вас не виникало думок, чому гілок влади саме 3, а не 4, 5 чи більше?

В чому тоді різниця?

Створення антикорупційних органів було розширенням державної влади. Нинішні діїї не є розширенням. Мало того, в перспективі йіді можуть призвести до зменшення держави, тому їх варто вітати, хоча приймають їх з політичних міркувань, звичайно.

У вас не виникало думок, чому гілок влади саме 3, а не 4, 5 чи більше?

Це не відповідь на моє питання. Звісно, можна і 4, і 5, якщо це, як ви кажете, просто бюрократична формальність.

Створення антикорупційних органів було розширенням державної влади. Нинішні діїї не є розширенням

Тобто, я спитав, чому це розширення, бо в держави і раніше були повноваження на розслідування корупції, і ваша відповідь «тому що це розширення, а то не розширення». Ще одне питання, яке ви провалили. Я розумію, що ніхто не міняє думку через рандома в інтернеті, але якби ви просто злилися, то хоча б обличчя зберегли

Це не відповідь на моє питання. Звісно, можна і 4, і 5, якщо це, як ви кажете, просто бюрократична формальність.

1. Ваші думки блукають і не концентруються. Бюрократична формальність — це дії з САП/НАБУ, а не гілки влади
2. Ні, не можна. Тому оці незалежні, нікому непідконтрольні органи — це абсурд

Тобто, я спитав, чому це розширення, бо в держави і раніше були повноваження на розслідування корупції, і ваша відповідь «тому що це розширення, а то не розширення».

В держави їх не було в такому об’ємі. Те, що вона їх розширила в 2015-2019 — не підстава їх зберігати, якщо таке розширення не ефективне (по факту)

Ще одне питання, яке ви провалили

Ні, пане, ви вкотре провалюєте тест на розуміння, і пробуєте (невдало) ставити питання, які ви не обдумували, тому й не розумієте.

Ваші думки блукають і не концентруються

А ваші концентруються ще й як, що жодними аргументами не проб‘єш, ви все по колу торочите. На жаль, я тут безсилий, вважайте, що ви перемогли

Ну в теорії ви напевно праві. Але на «big fucking deal» це чесно кажучи не тягне.

А в чому «офіційна» мотивація це змінити?

Ні, це big fucking deal, бо для того, щоб створити НАБУ ціла купа людей по всій країні влаштувала величезний протест, бійки з ментами, а також 100 людей загинуло. Після чого один хрін вкрав державну скарбницю і втік в росію. Це для створення одного органу стримування. А їх треба ще багато перш ніж демократія в країні стане більш-менш функціональною. А ще треба багато органів реформувати. Фактично, це крок назад до януковичських часів. Особливо якщо послухати заклики деяких депутатів, що голосували за закон — про те, що нам потрібно «відмовлятися від залежності від партнерів» та про «західний вплив». Це тупо тейки русні. Це те, з чого починався Євромайдан.

Ну ніфіга собі, антикорупціонери дійсно вважають, що Революція Гідності була проти корупції, а не проти затягування Овочем України в руzzкій мір? Ви там зовсім рибного супу об’їлися?

Наш єдиний вихід з руського міру — Євросоюз. В Євросоюзі такі вибрики вважаються дикістю. Там таку срань коять Угорщина та Словаччина. Про Угрощину потроху вже обговорюю, як її випхати з Євросоюзу. Крімо того, знову ж таки: розмови про «західний вплив». Це буквально кацапська риторика.

Що стосується рибного супу, ви не навели жодного аргументу. Ви ображаєте коментаторів безпідставно, нічого не пояснюючи. Ніхто не давав вам на це причин, усі ввічливі і помірковані. Скажіть чесно: робота сеніор веб інженером настільки неприбуткова що ви вирішили підробити ботом, чи ви просто погано вихований?

Які вибрики? ) Гляньте на Польщу, яка за часів ПіС преспокійно перепідпорядковувала судові інституції, під точно такий же вереск антикорупціонерів. Спокійно і впевнено кажучи, що не буде віддавати більше суверенітету ЄС, аніж це визначено Лісабонським договором. І нічого, ніхто не вмер.
hromadske.ua/...​rayini-tisyachni-protesti

То коли вас називали міським божевільним, правду казали?

Пане, ви щось сказати хотіли, але сформулювати не спромоглися? Можете ще фразочок з твітера написати, вктивісти підтримають.

Цей «вереск» призвів до завершення десятирічної епохи влади PiS на виборах, і їхня судова реформа була однією з ключових причин, чому вони програли на виборах. Новий уряд виконав вимоги ЄС і більшість суперечливих змін була прибрана.

Так, Польща ризикувала (і все ще ризикує) звалитися в авторитаризм, але демократія виявилася достатньо стійкою, щоб витримати удари, які по ній завдавали впродовж 10 років.

не переживай так — молоко скисне

Такі системи створюються у демократичних країнах для того, щоб були важілі впливу на інші органи, якщо вони підозрюються в корупції. Коли в тебе лише прокуратура — якщо в ній корупціонери, вона зможе коїти що заманеться і ніхто нічого не зможе зробити з цим.

ти зараз пишеш з позиції керівництва держави?
тобто ось ти — обрані народом президент і верховна рада, і в тебе є одна, вічно корумпована, сцуко, прокуратура, і ти з цим нічого не можеш вдіяти... прямо біда (((

а якщо тупо звільнити усіх, і набрати чесних в прокуратуру?
ну от набрати отих протестувальників з плакатами у прокуратуру...
і не буде корупції, і не треба буде витрачати державні гроші на створення нових відомств

Звісно, корупція є завжди в якійсь формі,

чому це подається як аксіома?
якщо ти віриш, що це в природі людській, тоді з чим боротися — усе нормально

В демократичних країнах уся влада розсіяна між багатьма органами, щоб ніхто не міг приймати рішення, не порадившись з іншими.

а під час війни ?

Для розуміння що в законі про ліквідацію НАБУ та САП.

1. Керівником органу прокуратури для прокурорів САП буде генпрокурор, а не керівник САП. Це означає, що тепер генпрокурор буде визначати який прокурор буде слідкувати за розслідуваннями НАБУ.
2. Генпрокурор матиме право витребувати будь-яке провадження НАБУ та передати його на вивчення іншому прокурору.
3. Прибирається норма про заборону забирати в НАБУ провадження.
4. Якщо НАБУ не виконуватиме вказівок генпрокурора це має прямим наслідком забрання провадження в НАБУ.
5. Прибирається право прокурорів САП забирати в інших органів провадження, які підслідні НАБУ.
6. Директор НАБУ зможе витребовувати справи в інших органів лише за погодженням із Генпрокурором (зараз із керівником САП).
7. Керівник САП позбавляється можливості вирішувати спори про підслідність для НАБУ. Тепер тільки Генпрокурор.
8. Додається пряма норма, що Генпрокурор має право розглядати клопотання про закриття всіх крим проваджень відносно ТОП посадовців (прямо перелік посад) і, відповідно, за наслідком розгляду клопотань закривати провадження.
9. Генпрокурор погоджуватиме всі угоди про визнання винуватості, які укладатимуться у справах НАБУ.
10. Підозри у справах НАБУ зможе підписувати тільки Генпрокурор.
11. Прибирається заборона Генпрокурору давати вказівки прокурорам САП.
12. Дозволяється на період воєнного стану призначати прокурорів з вулиці без конкурсу, а також підвищувати діючих прокурорів без конкурсу.
Надається можливість звільняти прокурорів у зв’язку із зміною штатки, чи ліквідацією підрозділу Тобто Прокурори САП просто можуть бути звільненні через те що їхній підрозділ змінить назву

Окей, тобто НАБУ перетвориться на несамостійну установу. А як пояснюється мотивація до таких змін? І чому саме зараз?

---

Взагалі я почитав зовсім трохи про НАБУ, і ще почитав їх звіт за 2024 рік (а інші звіти так просто не гугляться, хоча я не те щоб дуже шукав).

Ну і результати їх діяльності не вражають зовсім. За 2024 рік вони начебто повернули до державної казни 823 мільйони гривень. При цьому річний бюджет на саме НАБУ — мільярд гривень. Пишуть що за рік «розпочали 658 нових проваджень» — хз що це взагалі значить, але при штаті у 700 чоловік — це одне «розпочате провадження» на людину на рік, у середньому трохи більше ніж мільйон гривень на справу.

Окреме питання — а який це процент від усіх корупційних кейсів які мали місце в країні за рік, якщо залишити лише кейси більші ніж на мільйон гривень ($24000 — як дві «виїздні візи»).

Окей, тобто НАБУ перетвориться на несамостійну установу. А як пояснюється мотивація до таких змін? І чому саме зараз?

1) Детективи НАБУ повідомили про підозру віцепрем’єру — міністру національного єднання Олексію Чернишову у зловживанні службовим становищем та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.
2) В НАБУ готуються оголосити підозру співвласнику «Студії Квартал 95» Тимуру Міндічу

А в загалі Вірастюк все сказав :)

— Чому ви вирішили підтримати законопроєкт 12414, яким контроль над НАБУ та САП передається Генеральному прокурору?

— Ми буквально це питання обговорювали, бо ви не перший, хто запитує про те, чому ми це підтримали і за це проголосували. Мабуть, бо вони займалися не до кінця тим, що потрібно робити. Збирали на кого потрібно і на кого не потрібно, показували немаленький обʼєм роботи, передавали далі в прокуратуру. Далі їх не цікавило те, що буде відбуватися — головне пришити людині якусь проблему, а доводити зворотне — це твоя особиста проблема стає.

питання до НАБУ теж багато, і саме неефективність і зашкварність деяких особистостей привела до поточного становища. Але з цим потрібно було боротись перезавантаживши орган, провести конкурси, а не ліквідацією незалежності. Тому протести саме за збереження незалежності, а не захист конкретних детективів що попали під підозру.

загалом їхня неефективність також пояснюється браком повноважень, наприклад — їм заборонено прослуховувати і змушені просити дозвіл в СБУ, які вже зливали інфу «кандидатам» що їх пасе НАБУ

Цей закон влада очевидно планувала вже давно, і спрацювали доволі ефективно, справа проти Шабуніна, щоб закрити рот , потім обшуки в детективів, створення потрібної картинки в ЗМІ, і на цьому фоні швидке голосування з порушенням регламенту і підпис в той же день (у нас куча дійсно потрібних законів місяцями не підписані — наприклад протермінування підпису закону 11090 про підвищення акцизів коштував нам 2млрд грн)

Але з цим потрібно було боротись перезавантаживши орган, провести конкурси, а не ліквідацією незалежності.

Це ж було вже©

загалом їхня неефективність також пояснюється браком повноважень, наприклад — їм заборонено прослуховувати і змушені просити дозвіл в СБУ, які вже зливали інфу «кандидатам» що їх пасе НАБУ

Тупо нема повноважень © (це ж бкло вже©). І скільки не дай — буде мало. Як я й казав, прагнення ще одного державного органу отримувати додаткові повноваження, ніколи не призводило і не призведе до ліквідації злочинності, а лише до появи ще одного монстра, якого використовували, використовують і будуть використовувати в політичних цілях

використовувати в політичних цілях

в тому й прикол його незалежності, щоб в політичних цілях не могли використати

Це суперечить Конституції, де вказано, що прокуратуру очолює Генпрокурор, а не існує 2 різні прокуратури з різним автономним керівництвом. Ба більше, НАБУ взагалі позаконституційний орган.

Хто саме?)) Хоча, допускаю невелику малоймовірну можливість колись у майбутньому.

Так а як без спікерів акція буде проходити? Ps. Побачив, картонки робити.ок

Збираємося о 20.00 на площі біля театру імені Івана Франка
Мені, як ветерану важливо, щоб мою ініціативу підтримали

Дякую за службу.

Дуже хороша ініціатива, просто трохи пізно опублікована.

Якщо з’являться пости в LinkedIn чи Facebook — із задоволенням поширю.

Підписатись на коментарі