Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

курсы IT and Configuration Management в SoftServe

Относительно недавно появилось новое направление IT and Configuration Management, набор они проводят сейчас очень странно(вероятнее всего они его вообще не проводят). Много информации о самой фирме и их уровню, а вот об этом направлении нет. может кто владеет информацией — как проходит тестирование, какой уровень необходим и какие требование к кандидатам. на офф сайте требования к кандидатам имеется, но уж очень там указано в общих чертах...

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Не позорьте сисадминов Серва: либо закройте курсы, либо проведите на нормальном уровне!

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

курсы начались или нет? не могу понять это они меня морозят или реально они ожидаются? там никто ничего не знает

Ідей ніяких:). Там вроді анг. не потрібно знати так як для програмістів і це є плюсом:). Зара висить вакансія Junior, так там потрібно тільки тільки початковий рівень (English elementary level or higher). Думаю на курси вони поріг анг. також не піднімлять:)

розмовляв з Михайлом з HR, сказав відносно анг.- розмова з викладачем буде обов"язково. а ще було сказано що умови відбору будуть жорсткі... хоча може він сказав щоб страху нагнати)))

а відносно ідей я мав на увазі що може бути на тестуванні, якої складності завдання.

rabota.ua/.../vacancy4859233 подивіться цю вакансію і гляньте які там жорсткі умови=))). Був б у мене досвід хоть 1рік то думаю що без проблем б попав.

хм... треба почитати Таненбаума та чекати запрошення на тестування.))

бо половина вимог вилетіла з голови(

появилась информация что тестирование на курсы будет +/- в конце апреля (Львов)

у кого какие идеи уровня отбора на тестировании?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі