Проста фраза, яка підвищує продуктивність вайбкодингу 🤔
Можливо, для фахівців це елементарно... але я вчуся взаємодіяти з LLM «методом тику».
Раніше не міг зрозуміти — чому модель не робить елементарні речі, скорочує (або навпаки, генерує) текст, коли я не просив...
Трохи розібрався з обмеженнями контекстного вікна, іншими базовими речами, працювати стало легше.
Все одно, досить часто бувають неясними можливості моделі і моя мета... не досить чітко сформульована...
Для підвищення продуктивності ось таку чарівну фразу можна періодично додавати у промпт:
ЩОСЬ НЕЗРОЗУМІЛО — ПЕРЕПИТАЙ.
(і воно перепитує, коли треба...
з уточненим завданням якість результату підвищується... іноді значно)
3 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.
res.cloudinary.com/.../n0xzawaivb3d92sufkpu.jpg
www.youtube.com/watch?v=3nJs6GPmEZs
res.cloudinary.com/.../zu3ofuddwxmqglas2dqe.jpg