Чи реально поєднувати дві фул-тайм роботи і не вигоріти?

Отримувати дві зарплати звучить заманливо, але ж це і подвійне навантаження. Цікаво, як це взагалі виглядає в реальності: як менеджерити мітинги, що накладаються і не спалитися перед колегами?

У мене є знайомий, який примудряється працювати на двох фул-таймах, а іноді ще й бере 1-2 фріланси зверху. Технічно йому це вдається: одна з робіт на Америку, тому мітинги переважно ввечері і графіки майже не перетинаються. Але коли жити з таким режимом? Виглядає як прямий шлях до вигорання, хай і з поповненням бюджету.

Розкажіть, чи був у вас досвід роботи на двох (чи більше) фул-таймах одночасно, як все встигали?
Чи у вас такий один фул-тайм, що йде за два? 🥲
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Хто має 2 роботи — майте совість, поділіться з тими, в кого жодної.

Вигоряння можна швидко вилікувати. Я створив для цього спеціальну трансляцію на своєму ютюб каналі. Заходьте і лікуйтеся безкоштовно.

Думаю багато залежить від комбінації «рівень навантаження» + «швидкість роботи конкретного спеціаліста». Бо бувають різні типи робіт — і ті, де голови не можеш підняти весь день, і ті, де навіть іноді доводиться сидіти і чекати, доки тобі нову задачу дадуть. А також бувають різні типи співробітників, коли одну й ту ж задачу хтось робить 6-10 робочих годин, а хтось — 25-30 робочих годин.

Тобто якщо співпадає комбо «ненапряжна робота» + «швидкий співробітник», то цілком можливо встигати все, виділяючи на роботу лише 2-3 години на день реального часу, в той час як твої більш повільні колеги працюють всі 8 годин роблячи такий же обсяг роботи. От в такому випадку — цілком реально поєднувати 2 таких фултайми, бо це буде займати всього 4-6 годин на день реальної роботи, а не 8+8=16 годин.

реально поєднувати одну роботу з цим проектом

1 фултайм з українським часом, 2й з американським. Перетин всього 2 години.

Фактичний робочий графік включає від 15 до 19 годин роботи в день, враховуючи невідворотність їжі і домашніх обов’язків на сон реально лишається три години. Це за скільки робіт рахується? А по оплаті за таке — за шість років роботи оплатили один місяць. В інших випадках подавалось так ніби це особиста ініціатива. Тільки от ті хто таку ініціативу не проявляв давним давно були звільнені або пішли самі під тиском.

Давайте не робити що є вибір. На ринку де ти можеш перейти тільки на позицію де платять в 2-3 рази менше ніж ти заробляєш зараз, ти готовий на будь-які дії лиш би не втратити роботу. Включаючи незаконні або морально-неоднозначні дії. От і все. Або їж інших або переїжджай на вулицію. Працюю manual qa 8 років досвід, домени: секьюріті, аудит, паблік сервіси, страхування.

Реально, але відносно короткий період, від 3 до 9 місяців, в залежності від стабільності вашої нервової системи.

Хоча якщо одна з робіт «не бий лежачого», вялий багфікс чи епізодичний сапорт, то таку можна тягнути паралельно без проблем.
В лідерах аутсорсерах насправді купа таких проектів, але платять там мало. Але як друга робота саме воно.

Регулярно такі теми постять, бо це збільшує трафік)

Підписатись на коментарі