Commited: 50+ воркшопів з ТОПами тестування: M.Bolton, G.Bahmutov, T.King, R.Desyatnikov, J.Bach. Лише за $40 на рік та економія $15 до 20 квітня
×Закрыть

ВНЗ з програмуванням та IT освіта

Привіт! Хочу поцікавитись, у якому львівському ВНЗ краще здобувати
IT освіту і на якому факультеті? (щоб добре навчитись програмувати). Цікавлюсь Інститутом комп’ютерних наук та інформаційних технологій
(«Програмна інженерія»), але чим вона відрізняється від «Cистем автоматизованого проектування». «Aвтоматизованих систем управління». «Iнформаційних систем та мереж» ? Поясніть будь-ласка.

Зараз я переходжу в 11-ий клас.

Знаю: HTML, CSS, Javascript. Посередньо PHP & MySQL. Трошки на Java пишу. Читаю книги і проходжу відеокурси.
Сподіваюсь, що Ви, як справжні професіонали, мені допоможете з вибором.
Можливо порадите щось інше.
Дякую !!!

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn

Похожие топики

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

IT освіту і на якому факультеті? (щоб добре навчитись програмувати).

тут все залежить від тебе відсотків на 90 і лише на 10 від ВУЗу. Мусиш вчитись в першу чергу самостійно, сам собі ставити цілі і конторолювати прогрес.

Я закінчив АСУ 9 років тому. Відповідно інформація моя є 9-и річної давності. По великому рахунку ці кафедри відрізняються тільки назвами. Вчать більш-меньш один і той самий матеріал, лише межах різних предметів і з різними викладачами. В тому і різниця. На ті роки коли я вчився я би радив АСУ або САПР.

ПЗ була відверто слабкою кафедрою (одна гучна назва і більше нічого) в першу чергу через свій викладацький склад, з іншого боку там була найкраща можливість халявити і працювати замість того щоб вчитись.

ІСМ склала в мене враження якогось дивного місця. З одного боку в них на той час була чуть більш сучасна і актуальна навчальна программа, у викладацькому складі ніби виглядав в основному молодшим і більш компетнтним, але викладачі іхні якось дивновато і не по доброму ставились до студентів. Залишила по собі враження не дуже адекватне, вороже до тебе. Казали що кафедра була добре заточена на викачування із студентів грошей.

Програмістів з усіх чотирьох кафедр вийшло з нашого випуску в процентному співвідношенні приблизно порівну. Карьєра за ті роки склалась ± однаково.

Все вищеописанне є лише моєю особистою думкою.

«Cистем автоматизованого проектування». «Aвтоматизованих систем управління»

Тут программирование всего лишь одна из дисциплин, хоть и важная, но не главная.

Первая — тут смотря в какую сторону уклон — это всякие САПР-системs типа AutoCAD, Компасс или на чем там институт специализируется. Вторая — моя родная %) — будет Вас терроризировать (хотя и на первой специальности сия чаша не минет %) всякими ТАУ, ТОЕ и другими «железячными» дисциплинами, не имеющими никакого отношения к программированию.

А вообще делаете просто — берете план дисциплин по каждой из специальностей и отличия налицо %)

Например, на сайте КПИ (fiot.kpi.ua/?page_id=9/#2) читаем:

За напрямом 050103 «ПРОГРАМНА ІНЖЕНЕРІЯ» підготовка фахівців здійснюється за спеціальністю 05010301 «Програмне забезпечення систем»,

яка пов’язана з розробкою та використанням сучасних технологій програмування і автоматизації проектування програмного забезпечення. Зміст діяльності фахівців полягає у розробці та супроводженні: прикладного програмного забезпечення комп’ютерних систем та мереж, корпоративних систем та мереж, систем підтримки прийняття рішень, автоматизованих систем управління, інтелектуальних систем; програмних продуктів для бізнесу; Web — порталів; мультимедійного програмного забезпечення; баз даних та знань; програмних систем діагностики та сертифікації; програмних засобів захисту інформації у комп’ютерних системах та мережах.

За напрямом 050201 «СИСТЕМНА ІНЖЕНЕРІЯ» підготовка фахівців здійснюється за спеціальностями 05020101 «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та 05020102 «Комп’ютеризовані та робототехнічні системи».

Зміст діяльності фахівців полягає у розробці та супроводженні комп’ютеризованих та робототехнічних систем, систем автоматики, призначених для управління технологічними процесами, технічними об’єктами та бізнес-системами, побудованими на базі інформаційно-комунікаційних мереж, комп’ютерних систем та мікроконтролерів з використанням системної методології та фундаментальних знань сучасних інформаційних технологій, комп’ютерної техніки, засобів захисту інформації та баз даних і знань, теорії управління і прийняття рішень, новітніх технологій програмування та штучного інтелекту.

Думаю, различия заметны :)

ПС: забыл уточнить — со времен развала союза специалистам-автоматикам стало практически негде работать. У нас в городе, например, из трех заводов союзного значения еле дышит только один, остальные два переделаны в маркеты и бизнес-центры.

В универ программировать хорошо едва ли научат. Рассчитывай на себя, расширяя кругозор улучшай свои навыки самостоятельно

Как ни странно — но институт учит учиться :) - самая важная «фича» современного ИТ-специалиста.
Так что если есть возможность учиться по профилю — лучше учиться.

Хотя, честно говоря — я бы половину дисциплин сдал в утиль, а вторую переделал бы %)))

Конечно если нет навыков учится, то и самостоятельно ничего не выйдет. Но они в некотором объёме должны быть развиты со школы, если не с раннего детства, когда малышня подстегиваемая любопытством учится всему подряд

Відправляйся в Київ. В КПІ. От порада.

Ні в якому разі. Рівень освіти не кращий, а місто набагато дорожче. Краще отримати освіту у Львові і приїхати вще працювати в столицю.

В Києві набагато більше можливостей. ІМХО. Вже на курсі 3ому можна податись на курси або піти на джуна на пів робочого..
У Львові, на мою думку, одиниці компаній, які готові навчати студентів.

а місто набагато дорожче
так, дорожче, але не потрібно забувати про різницю в ЗП в Києві і Львові.

у Львовi те саме, аби було бажання.

хз Львовские bro не жаловались на зп

тем кто умеет мешки ворочать а не звиздеть платят неслабо везде

Подписаться на комментарии