Нові правила на таможні. Як привезти iPad без проблем?

Привіт.
Така ситуація: Знайомий приїзджає з Британії. Може купити і привезти мені iPad. Але він буде мати з собою свій iPad і macbook.
Прилітає літаком.
Чи можуть бути проблеми на таможні через те шо везе 2 айпади один з яких новий в упаковці?
Я десь чув шо можна мати 2 ноутбуки з собою. Але про 2 айпади не чув.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Была ситуация. Возвращались с менеджером из Германии в Киев. Менеджер вёз с собой 2 ноутбука и айпад. На таможне пристали мол платите. Я объяснил, что иностранец, у них так можно и он первый раз в Украине. Сработало. Как получится у вас не знаю. Вариант с передачей айпада кому то — рабочий.

Дякую за відповідь. Я так і думаю що це залежить від конкретного працівника таможні і його настрою.

А взагалі, може краще купляти айпад в Україні? У нас продаються офіційні айпади?

Якщо вам зроблять VAT refund то буде дешевше з Британії

Мій друг британець (їде в справах в Україну). На нього напевно VAT refund не діє.

Самый надёжный вариант: дать один айпад кому то другому другому на момент прохождения таможни. Методика такова: берёте девушку с дамской сумкой, в неё пакуете айпады (без упаковки, естественно). Далее девушка идёт в 3х метрах впереди вас только с дамской сумкой, а вы за ней следом с тоннами багажа. В результате доблестная таможня с радостью набросится на вас, а айпадики легкой походкой проследуют мимо :)

Це буде задорого возити ще дівчину з собою :)

zakon2.rada.gov.ua/...3/paran620#n620

ст.370

Плюс самолетом можно ввозить подакцызных товаров до 1000 евро (ст.374).
То есть один айпад и один ноутбук идут как личные вещи, а Ваш — как подарок. Если конечно он дешевле 1000 евро :) (ну и обязательно чек). Ну и не забываем про funds recharge

ПС: жаль, что один айпад нельзя риравнять к ноуту, а второй к электронной книжке :)

Айпад же приравнивается к компьютеру, да? Выходит, что два личных компьютера человек может провзети?

Це сумнівне питання. А там де є сумнів там правий дадько на таможні

Теоретично воно так. Але цікавить реальний досвід в цьому питанні. Чи будуть на таможні чіплятися чи ні. І чи обовязково треба йти в червоний коридор в такій ситуації

Підписатись на коментарі