Як порозумітися зі штучним інтелектом... (пишемо книгу)

💡 Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Приєднуйтесь до AI спільноти!

Класна назва, правда? Сам придумав 🙂

Почати пропоную з:

1) уточнення термінів — що означає «ШІ», " LLM" і т.д. ... кілька десятків слів, які зараз на слуху

--------

Не знаю, добре це чи погано, але найбільше балачок зараз про LLM...

Саме «порозумітися» — тому що зазвичай проблема не в тому, що модель глючить... а в тому що завдання так сформульоване...

------

як би ви пояснили комусь іншому питання:

"Як порозумітися зі штучним інтелектом? 🤔

-------

Як структурувати цю проблему? 🤔

Які питання включити ? 🤔

Який обсяг інформації ? 🤔

Кращий спосіб подачі інформації ? 🤔

Кому це потрібно? 🤔

Скільки часу займе вирішення проблеми ? 🤔

Як описати... як виміряти можливий результат ? 🤔

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Як порозумітися зі штучним інтелектом...

Ніяк. Це неможливо, бо то не інтелект.

Так про нього і мова. Я не знаю як вам, але мені з котом порозумітися більш реалістично ніж з моделями. Помилка саме в класичному розумінні, це типу намагаєтесь знайти те чого ніколи не було. Це така ж програма, тільки з дуже великою кількістю параметрів, нащо взагалі намагатися з нею порозумітися...

нащо взагалі намагатися з нею порозумітися...

а ... типу я намагаюся знайти розум, там де його нема )

ну я згоден, що штучний інтелект — набір алгоритмів... але як бути з тим, що я своїм суржиком... ненапряжною розмовною мовою... обговорюю з ним складні питання, які більшість (доступних мені) людей ніколи не зрозуміють 🤔

ну ок... хай розум тільки у людей... але ось мені треба консультація з математики на 10 хвилин, потім пару питань з хімії... потім ще якась фігня... це ж нереально дорого... просто неможливо так працювати з... розум-ними людьми..

А ви поацювали коли llm не було в загальному користуванні, або ще не існувало взагалі? На скільки я пам’ятаю, якось люди працювали, досліджували. Якщо вам немає з ким спілкуватись по конкретним темам, то це очевидно ж не проблема нейронок, і вони це ніяк не вирішать, згодні?

я про те, що вирішення деяких проблем знаходиться на перетині різних дисциплін... приміром, у нас не вчать на фермера... а йому треба знати потроху і біологію, і економіку, і математику...

і як бути? де брати знання?
який варіант на сьогодні дешевший/зручніший за ллм ? 🤔

Школа, мабуть...мозок дешевше, їсти тільки просить)

Junior Farm Operations Researcher

Не хочу образити, але може варто спершу дослідити тему глибше самостійно і писати книгу про свій досвід.

спершу дослідити тему глибше самостійно

думав, що прості ключові питання спровокують багато різних відповідей... оскільки так чи інакше усі стикаються з цими проблемами у різних контекстах

а я б такий сидів і висмикував з купи малоінформативних дописів... 1% перлин...

Junior Farm Operations Researcher ... писати книгу про свій досвід

поки що ми з ші про фермерський пітон написали... сьогодні перша версія )

drive.google.com/...​Z92-6G9U/view?usp=sharing

як би ви пояснили комусь іншому питання:

"Як порозумітися зі штучним інтелектом? 🤔

ЗАПОБІГТИ ВРЯТУВАТИ ДОПОМОГТИ

Як структурувати цю проблему? 🤔

Залежить від ЦА. Все у ваших руках, є широкий діапазон вибору: від паніки до намагання продати зміїний яд.

Які питання включити ? 🤔

Залежить від того чи ви схиляєтеся до правих (торжество ринку) чи до лівих (соціалізм, комунізм). Ви ж розумієте що книга не про сраний Ангуляр про який знає максимум половина програмістів і три каліки випадкових людей.

Який обсяг інформації ? 🤔

Серйозно? Від того який у вас обсяг інформації. Ні більше, бляха, ні меньше.

Кращий спосіб подачі інформації ? 🤔

Завжди віддавайте перевагу тексту.

Кому це потрібно? 🤔

Скоріше за все, таку книгу ніхто не купить і точно ніхто не повіре що із гопоти там тільки ілюстрація і корекція помилок і факт-чекінг, і вибор подачі. Рано чи пізно жопете фсе одно вашу книгу прочитає безкоштовно.

Скільки часу займе вирішення проблеми ? 🤔

Перевірите свою усидливість. Ну, рік і трошки на написання, рік на бодання із коректором, видання будемо вважати що ви знайшли миттєво.

Як описати... як виміряти можливий результат ? 🤔

шляпа <- -> (ви тут) <- -> круто

То про що цей топік?

Підписатись на коментарі