Дія.City — це популістський «костиль» на прикладі каси в магазині

Привіт, кожен рік бачу новини про те, що резиденти Дія.City сплатили у бюджет мільярди, й це подається в такому ключі, що це начебто є заслугою держави. Очікую, що цього року буде щось схоже.

Як я це бачу: є різні магазини-мережі-держави. В одних є можливість зважувати товари самостійно в торговельній залі, в інших є працівники для зважування в торговельній залі, в третіх можна зважити на касі.

Й ось у цей магазин-мережу-державу приходить працювати новий менеджер Федоров, який впроваджує нову касу «Дія.City». Ті самі покупці, які вже були, можуть тепер проходити через неї, й там їм будуть зважувати продукти, але їм потрібно додатково зареєструватися. Різними способами домовляється з існуючими покупцями, щоб ті реєструвалися в «Дія.City», щоб потім звітувати керівництву магазину про дохід цієї іменної каси й ще дописувати: «Продовжуємо працювати, щоб в Україні з’явилося ще більше інноваційних покупців.»

Логічне запитання до менеджера Федорова: яких справді нових покупців ви залучили, якщо пишете, що продовжуєте над цим працювати?

Методи залучення в «Дія.City»: магазин проблемний, і замість вирішення системних проблем магазину, де по ньому ходять охоронці в масках, які можуть обшукувати покупців і блокувати їх, тим, хто зареєструвався на касі «Дія.City», дають «захист» «Маски-шоу стоп».

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Метод у них — найпростший. Шантаж. Не вступиш в Дія.Сіті — напустим на тебе ДБР, БЕБ і СБУ,

Геніальна схема прогоняти гроши через свою «касу».

Підписатись на коментарі