Повернення в офіс: чи звільнитесь ви, якщо скасують ремоут?
Я працюю на ремоуті ще з самого початку карантину. Як зараз пам’ятаю, офіс-менеджерка написала, що з 16 березня 2020 працюємо з дому (ого, рівно 6 років пройшло 😅). І хоч за цей час я змінювала роботу, все одно постійно залишалася на ремоуті. Були періоди, коли
Проте останній рік періодично чую від знайомих, що компанії потроху заганяють людей назад. Спершу казали ходити за бажанням, а тепер
Цікаво, як у вас зараз із цим. Чи принципово для вас працювати на ремоуті або гібриді, і чи будете ви змінювати роботу, якщо доведеться щодня ходити в офіс? Або, може, ви і так туди ходите — розкажіть, чи подобається.
Найкращі коментарі пропустити