В этом нет смысла, поскольку мобилизация — необратимая, и в случае неправомерных действий ТЦК демобилизации не будет. Единственный полностью рабочий вариант брони — это свалить куда угодно за границу. Всё остальное — игра в кальмара.
Теоретично на КЗпП чи дія сіті вам нічого не забороняє відкрити ФОП. Коли ви працюєте на державу у війську чи на держслужбі це моніториться внутрішньою безпекою. Також СБУ може це моніторити у випадку якщо мова йде про оборонку. Але якщо ви вчитель інформатики то всім пофіг. Успіхів вам.
4 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівВ этом нет смысла, поскольку мобилизация — необратимая, и в случае неправомерных действий ТЦК демобилизации не будет. Единственный полностью рабочий вариант брони — это свалить куда угодно за границу. Всё остальное — игра в кальмара.
дуже глибока тема.........
менти і тцк бусифікують людей посилаючись на закон... при цьому самі порушують закон...
мобілізують силою і погрозами... щоби що? навчити і озброїти бусифікованих ?
чи щоб їх одразу вбили ?
і який у цьому смисл?
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ТЕРИТОРІЇ, ЯКЩО НА НИХ НЕ БУДЕ КОМУ ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ ? 🤔
от цікаво... коли я пару тижнів тому описав історію своєї бусифікації — топік не пройшов модерацію... тому що не по темі сайту... 🤔
Теоретично на КЗпП чи дія сіті вам нічого не забороняє відкрити ФОП. Коли ви працюєте на державу у війську чи на держслужбі це моніториться внутрішньою безпекою. Також СБУ може це моніторити у випадку якщо мова йде про оборонку. Але якщо ви вчитель інформатики то всім пофіг. Успіхів вам.