Чи можливо працювати на двох роботах для отримання броні?

Доброго дня, спільното.

Чи є ті, хто працює на двох роботах, одна з який дає бронь? Якщо так — поділіться досвідом (чи це реально, та з яким графіком?).

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В этом нет смысла, поскольку мобилизация — необратимая, и в случае неправомерных действий ТЦК демобилизации не будет. Единственный полностью рабочий вариант брони — это свалить куда угодно за границу. Всё остальное — игра в кальмара.

в случае неправомерных действий ТЦК демобилизации не будет.

дуже глибока тема.........

менти і тцк бусифікують людей посилаючись на закон... при цьому самі порушують закон...

мобілізують силою і погрозами... щоби що? навчити і озброїти бусифікованих ?
чи щоб їх одразу вбили ?

і який у цьому смисл?

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ТЕРИТОРІЇ, ЯКЩО НА НИХ НЕ БУДЕ КОМУ ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ ? 🤔

от цікаво... коли я пару тижнів тому описав історію своєї бусифікації — топік не пройшов модерацію... тому що не по темі сайту... 🤔

Теоретично на КЗпП чи дія сіті вам нічого не забороняє відкрити ФОП. Коли ви працюєте на державу у війську чи на держслужбі це моніториться внутрішньою безпекою. Також СБУ може це моніторити у випадку якщо мова йде про оборонку. Але якщо ви вчитель інформатики то всім пофіг. Успіхів вам.

Підписатись на коментарі