Пітер Тіль інвестує в нашийники для корів на базі ШІ. А які найдивніші застосування штучного інтелекту зустрічали ви?

💡 Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Приєднуйтесь до AI спільноти!

Побачила новину про цікавий стартап, в який планує вкластись венчурна компанія мільярдера Пітера Тіля. Поки більшість компаній роблять чергові мовні моделі чи генератори картинок, стартап Halter планує залучити інвестиції з оцінкою у 2 мільярди доларів. А найцікавіше тут те, що вони роблять розумні нашийники для корів на базі штучного інтелекту.

Девайси працюють на сонячних батареях і дозволяють фермерам через телефон моніторити здоров’я тварин та відстежувати їхню локацію. Також коровами можна керувати дистанційно за допомогою вібрацій та звукових сигналів прямо з нашийника, тобто звичайні фізичні огорожі стають непотрібними.

На фоні того, що зараз штучний інтелект пхають просто всюди, цей кейс виглядає хоча б реально корисним, хоч і викликає усмішку.

Цікаво, а які ще максимально неочевидні, дивні або просто фанові штуки з використанням штучного інтелекту ви зустрічали останнім часом? Або де, на вашу думку, його почнуть використовувати найближчим часом, хоча зараз це здається повним абсурдом?
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

FB
Vladyslav Prytomanov

Гуглівська компанія-оператор «безпілотного» роботаксі Waymo визнала, що її автівками у США управляють водії з Філіпін.
У ході розслідування сенатора компанія вимушена була визнати, що найманий водій з Філіпін віддалено керує автівкою. До цього вона прямо казала, що людина жодним чином не задіяна в управлінні автівкою.
Без водійських прав, без екзаменів, без знань ПДД.
Саме так.
Філіпінський співробітник колл-центру Waymo просто може підключитися до будь-якого авто і впиляти його у натовп.
І ця компанія вже працює так декілька років, обманюючи поліцію, дозвільні органи, інвесторів, не кажучи вже про клієнтів.
Сам факт того, що компанія розробила не просто алгоритм автоматичного керування, а й можливість віддаленого керування, викликає критичні проблеми безпеки такого транспорту.
Пів біди, коли механізм існує за зачиненими дверима, під 10 замками. Ми ж довіряємо, наприклад, Гороховському нашу інформацію, знаючи, що він може робити з нею все, що захоче. Так і перехоплення керування автівкою ще можна виправдати необхідністю «убезпечити» поїздку.
Але коли цей механізм масово використовують люди з іншої країни без жодного навчання і мають над пасажиром повну владу, це вже не критична проблема — це пряма загроза життю всіх учасників дорожнього руху.
Не кажучи вже про можливість водія з Філіпін просто вбивати людей, які сіли в автівку.
І взагалі не кажучи про можливість використання цієї можливості для контролю тираном населення.
Саме тому ми маємо вимагати не просто закону «затички», а передового законодавства у сфері кібербезпеки та регулювання цифрових сервісів.
Не податок на OLX та сертифікати на таксі, а гарантії безпеки, анонімності та контрольованості для простих людей.

вчора завантажив додаток Gemini...
хотів з ним побазікати голосом, та не вийшло ... інтернет слабкий..

виявляється десь в ньому є опція Live ... можна аналізувати також дані і з камери в реальному часі...
(це мабуть було б на порядок швидше, чим людина...)

я такий ... ого ... так це можна Gemini до мавіка прикрутити...

можна... але є нюанси...

Незрозуміло тільки, чому звичайний if then не впорається з такими задачами?

Вони ще й блокчейн туди всунуть )))

Підписатись на коментарі