Коефіцієнт корисної дії програміста

От мені завжди було цікаво який коефіцієнт корисної дії у програміста.
Я от наприклад помітив що можу ефективно працювати не більше чотирьох годин на день. Переважно за цей час я встигаю зробити 70% того що запланував, далі робота набридає.
Переважно офіційний робочий день становить 8 годин і того залишається за решту 4 години доробляти 30% відсотків.
Для мене ідеальний робочий день в теорії становить 4 години. Хоча доводиться заставляти себе відсиджувати всі 8:((( А як у вас? Вважаєте що ці показники сугубо індивідуальна річ чи може ні. Буду радий почитати ваші відповіді.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Переважно за цей час я встигаю зробити 70% того що запланував, далі робота набридає.

про менеджмент часу пишуть, що достатньо зробити 20% роботи, яка приносить 80% результату (доходу).

Я досить дивуюсь твоєму 70% ККД, навіть, для імпульсного блоку живлення досить непоганий коеф.

тут немає прямої відповіді, якщо брати мене і останній рік на одеск, то моя продуктивність коливається від 10 до 55 годин на тиждень, і up to 11 годин на добу

мабуть подібне питання вже піднімалось раз так мало відповідей.

чекав трохи інших відповідей..

ну цікаво хто по скільки годин на день паше

ну цікаво хто по скільки годин на день паше

Что вы спросили, то вам и отвелили :)

Можете еще создавать темы в стиле албертика, шоб никто не догадалсо.

Хоть серию создавай «Откровения от :username »...

скрам, парное программирование.

Ноотропы не пробовали кушать?

далі робота набридає

Что бы говорить и продуктивности надо сначала четко разделить ситуации “устал” и “надоело”. В случае “устал” девелопер может продолжать делать рутинные задачи, в случае “надоело” он, скорее всего, полезеть серфить инет (флудить на ДОУ). Так что это разные состояния, у них разные причины и и “бороться” с ними надо по-разному.

Умные дяди характеризуют это дело словом «фокус-фактор», в день он составляет 4-5 часов, эмпирически доказано. Да и принцип Парето никто не отменял.

Идеальная сферическая ситуация: тебе дали задачу интересную тебе и закрыли в тихом месте на 8 часов, тогда фокус фактор поднимается до 6-7 часов, т.к ты в потоке и тебя никто не дергает и задача ко всему интересная.

А тут можно почитать объяснение состояния потока:

www.amazon.com/...imal Experience

Підписатись на коментарі