Xbox оновив логотип: як вам?

💡 Усі статті, обговорення, новини про дизайн — в одному місці. Приєднуйтесь до Design спільноти!

Xbox показав новий логотип в офіційних соцмережах разом із меседжем We are Xbox. Ось так виглядає нова версія:

Із точки зору дизайну це помітний відкат від плаского мінімалізму. Новий знак отримав більш глянцевий, об’ємний та скляний вигляд, а головне — повернув фірмовий зелений колір, від якого відмовились ще у 2019 році.

Тоді для консолі обрали чорно-білий мінімалістичний варіант. У свою чергу новий зелений X із підсвічуванням відсилає до першого Xbox 2001 року.

Таке рішення корелює із внутрішнім зверненням керівників підрозділу Аши Шарми та Метта Буті. У ньому вони визнають, що гравці розчаровані розвитком консолі. На цьому фоні новий логотип виглядає як спроба зробити візуальний ресет: повернути бренду впізнаваність та зіграти на ностальгії користувачів.

Я трохи втомилась від стерильного плаского дизайна, тож як на мене, логотип став кращим — менш корпоративним та більш ігровим. Теоретично, це дійсно повинно зачепити гравців. Хоча цікаво, як знак буде виглядати на фізичних об’єктах: консолях, геймпадах тощо.

Цікаво почути думку спільноти, особливо дизайнерів та маркетологів. Як вважаєте — оновлення вдалося чи так собі?

Як вам логотип Xbox?

68%
9%
23%
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

І скільки це коштувало? Мілярд? чи сотку мільйонів? Мабуть декілька відділв гемдеву звільнили заради цього «важливого» кроку. Бо гравці не хочуть ігри а хочуть нове лого )))

Думаю менше, ніж Укрпошта витратила на новий дизайн 😂

Блін ну це позор! Якась Украпошта обійшла іксбокс!

Ну так да, перевернути лого це вам не змінити колір!

перестановка кроватей...

Логотип — це останнє, що їм треба оновлювати. Але все як завжди, коли не здатен вирішувати реальні проблеми, займаєшся бурхливою симуляцією діяльності.

Ви не розумієте, це символ першого кроку до вирішування реальних проблем!)

Підписатись на коментарі