Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

Всім привіт.
Сьогодні зранку прийшовши в офіс (з якого ми мали би виїжджати), я був озадачений — мене не впустили на прохідній, сказавши "Власник будівлі сказав що вашій фірмі вхід заборонений«...Так ввиглядає, що це явний прояв «бізнесу по-українськи» , побачивши що фірма таки зїіжджає — він вирішив понапихати палок в колеса...

Подзвонив одній з дівчат з HR відділу (p.s Вибач, якщо розбудив ;) ), вона каже «ти напевне жартуєш...».

Наразі вже післяобідній час, ніхто в офіс так і не зайшов. Багато людей стоять під входом — вірять в успішне вирішення цієї проблеми. Хоча всім сказали йти додому — якщо вирішиться питання, будуть обдзвонювати.

Керівництво ніби щось там вирішує з власником — але про успішність/неуспішність нас не повідомляють...

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Читаю комментарии тихо фигею.
Народ! Откуда столько желчи, подколок и «умных советов»?
У ваших коллег проблемы. От которых не застрахован никто.
Лучше бы все львовские программисты оказали поддержку. Моральную, массовкой(думаю если бы под офис пришло до тысячи человек — любой бы задумался надо ли ему все это), написали бы петицию к властям.

(Но для начала все таки офф заявление от руководства Логики и координация действий.)

Шановні «Логіканці» не засмучуйтесь:) Компанія «ЕРАМ» з радістю забезпечить Вас і робочими місцями і запашною кавою і подарує Юрі нову плюшеву собачку :)

А як ви в такому гавно-офісі дотепер сиділи ??? Заробляєте ж якійсь гроші... Подивився фотки — в вас там сталкер/хадф лайф фільм знімати. Там часом магазину «Зелене око» з ембеддед бехарями під офісом немає? Повеселили коменти в стилі «підтягуватися». Для чого? програмери будуть битися з охоронцями чи як? Це власник має вирішувати, а не програмери штурмом свої печенька з офісу забирають. Одне слово — лол.

Ребята — работники логики. Дело конечно не моё, но я бы посоветовал в драку с охранниками не лезть и вообще, сидеть дома пока тебя лично не попросили помочь.

Во первых, драться с охраной всяко не дело программистов. Во вторых, из за драки толку не будет 100%, а будет только вред.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
В среду, 25 июля, компания Lohika Systems предоставила официальный комментарий по поводу событий предыдущих выходных:

dou.ua/...s-zablokirovan

Как уже было сказано, тяжелейшие переговоры, которые продлятся еще неизвестное время, дали результаты, переезд активизировался, новый офис обживается, жизнь бъет ключем :)
Есть предложение закруглять это обсуждение, т.к. из горячей темы это уже переросло в очередной тред троллинга и негатива от безликих.

Логиканцы перенесли обсуждение во внутреннюю группу в фейсбуке, поэтому реально сочувствующим лучше общаться напрямую со знакомыми из Логики.

От для всезнаючих «добрих» коментаторів хочеться залишити картинку від щирого серця.

demotivation.me/...dh39rxbpic.html

Возьму на себя смелость перепостить:

emkoval.blogspot.com/...og-post_20.html

Перепрошую, я закрив блог для публічного доступу. Я б не хотів йому цієї популярності :)
Там був репортаж про події з захоплення офісу.

Вибачте.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Кому цікаво — Логіка успішно переїхала, сьогодні мають дорозгружати меблі і завтра почнеться робота. Конфлікт чарівним чином вирішився — все віддали. І новий офіс чудовий.

Ззовні страшненький трохи офіс. Але по ідеї вони всі у нас такі :)

maps.google.com.ua/...,43.67,,0,-3.47 ... хм, я б і не сказав що страшненький...

нуу.. культурніше тут не висловишся.. типовий львівськи оранжево-жовтий бидло проект :)
от, хоча це і житловий будинок, але дивиться в 100500 раз краще

cs5545.userapi.com/...Nmh405_ToLs.jpg

Станом на вчора конфлікт близиться до вирішення — вивезені серверні, компанія розблокована. Сьогодні має відбутись остаточний переїзд. (кроспост)

ЗМІ пишуть, що по тому орендодавцю сотні (!) справ у судовому реєстрі України. Видно, йому це не вперше.

Буде наука провіряти таких ненадійних орендодавців перед тим як заключати з ними угоду!

Читаю комментарии тихо фигею.
Народ! Откуда столько желчи, подколок и «умных советов»?
У ваших коллег проблемы. От которых не застрахован никто.
Лучше бы все львовские программисты оказали поддержку. Моральную, массовкой(думаю если бы под офис пришло до тысячи человек — любой бы задумался надо ли ему все это), написали бы петицию к властям.

(Но для начала все таки офф заявление от руководства Логики и координация действий.)

Они сами не хотят поддержки и огласки.

2 Alexander Puhachev:

А вони просто гондураси. В мене багато коментарів викликали жалість до авторів — це ж яке паскудство в них в душах...

Якусь демонстрацію б організувати із ІТ-шників львівських. Але треба спочатку офіційне роз’яснення. Начальство мовчить.

У ваших коллег проблемы.

Очень тонкая разница: «у колег» и «у их работодателя».

Лучше бы все львовские программисты оказали поддержку.

А почему «львовские программисты»? Почему не «SSQE в EPAM Systems»?
...
Догадка:
Потому что это не их дело.
Не надо сразу лезть на броневичек.

Два юридических лица что-то не поделили. Это задело сотрудников (очень печально, сочувствую, нервы все такое). Но это не их дело. И то что:

Впоследствии группа сотрудников Lohika забаррикадировалась в помещении

Это очень серьезная проблема, так дела не решаются.

Я не думаю, що в працівників(девелоперів, тестерів, навіть менеджерів) великі проблеми, в гіршому випадку їх всіх з руками і ногами розтягнуть інші фірми. А конкретно ця ситуація — це розборки між двома господарюючими субєктами.

200 чол! розтягнуть, відразу? це ж не тімка в 10-20 чол. Буде перенасичення попиту перед пропозицією явно. Як рішення — переїхати на новий офіс і заснувати нову фірму ;)))

А ты почитай тему которая была про лохику, много нового узнаешь.

Ребята — работники логики. Дело конечно не моё, но я бы посоветовал в драку с охранниками не лезть и вообще, сидеть дома пока тебя лично не попросили помочь.

Во первых, драться с охраной всяко не дело программистов. Во вторых, из за драки толку не будет 100%, а будет только вред.

Все верно. Если руководство отсиживается на пятой точке где-то и никак не участвует в событиях (или делает это скрытно от коллег), то показывать свою «верность идеалам компании» как минимум бессмысленно.

Вообще странно, что под офисом собралась (как я понял) кучка обычных сотрудников, патриоты еще-одной-фирмы чтоли? ) Где шефы, где инфо о состоянии дел и тд. Пусть менты грабят, раз шефам пофиг, будут умнее в следующий раз.

Да не в верности идеалам дело. Просто ничего не хорошего не будет, если разбить какому нибудь охраннику голову. Охранник. он ведь такой же работник — сказали не пускать в помещение и не пускает, делает свою работу.

Так что разбираться действительно должны владельцы, а программисты ждать результата. Примите во внимание и то, что если вы «навозмущаетесь» на статью вытаскивать никто вас не станет. Максимум, передадут привет, мол мы с тобой — держись.

Поэтому, тихо стоим в сторонке, а лучше сидим дома и радуемся незапланированному отпуску

Все верно, сказал. Если кого-то из сторон в драке пришибут (хотя драк уже не будет, я уверен). То будет ещё больше проблем, и тогда тему раскрутят и очень конкретно, даже не важно какая из сторон будет писать заявление. Пора бы понять — мы живем в стране 3-его мира, да-да-да... тут вопрос порешают тихо и через бабки, как и в большинстве случаев не только аналогично этому. Просто потом кто нужно сделает выводы что бы избежать такого в следующий раз.

Треба спростувати що це не каліфорнійська компанія Lohika Systems, Inc., ні не стародавня українська компанія ЛОГІКА, з’їзджає з приміщення, а новоспечена київська компанія " HotSource, LLC " ( надалі «ХотСорс» ) яка понад рік тому перебрала роль головного постачальника софтверних послуг компанії Lohika Systems, Inc., замінюючи у цьому українську (львівську) ЛОГІКУ

ХотСорс, яка під окремим менеджментом, викупила основні засоби української ЛОГІКИ (так у Львові, як і в Києві та Одесі) перебираючи на себе всі оренди офісів та під себе оформляючи працівників всі офісів української ЛОГІКИ. В Україні, ЛОГІКА офіційно припинила свою діяльність з 1 січня цього року, а ХотСорс, по своєму, продовжує.

і саме директор хотсорсу валентин рудика від самого ранку і до пізнього вечора так і не спомігся доїхати своїм великим джипом 500 кілометрів від києва до львова

Он надеется что само рассосется — ну прямо как неопытная девушка ...

Слава Богу, что в этом сообществе большинство людей адекватны и НЕ делают выводы, имея только обрывочные знания, которые обычно не составляют и десятой доли знаний по теме.
Я противник форумов и «споров с интернетом», но так и быть, расширю Вам кругозор в рамках текущей ветки обсуждения — Валентин с пятницы активнейшим образом участвует в тяжелых переговорах с блокировавшей стороной и каждый день выбивались все новые и новые позитивные результаты.
Что теперь Вы скажете на что «Он надеется»?

Можете считать этот вопрос риторическим и не отвечать, т.к. я здесь отписываться больше не буду в виду указанных выше причин.

Слава Богу, что в этом сообществе большинство людей адекватны и НЕ делают выводы, имея только обрывочные знания, которые обычно не составляют и десятой доли знаний по теме.

Так этому же Вы и Ваши люди поспособствовали, зачем постить куски обрывочной информации и потом обижаться, что люди додумали остальное?

Не понимаю только почему такие переговоры не велись ДО ТОГО как возникла ситуация силового протистояния, с тем чтобы решить все спорные моменты мирно.
Привыкли все на самотек пускать или думали забить на арендодателя?

Не вышло ... Пофигизм наказуем ..

Почему у Вас менеджмент не видит ничего дальше сообственного носа и начинает решать проблему только когда она перешла в стадию гемороя?

Это ли показатель ефективности Вашего менеджмента ?

Я не помню больше ни одной IT компании во Львове которая бы имела такого масштаба проблемы при переезде. Это говорит о способности Вашего менеджмента решать проблемы очень много ..

Кстати где было официальное заявление Вашего менеджмента о том что случилось?

Почему не была озвучена официальная позиция компании?

Потому, что официальная позиция компании — раком.

Интересно, хотя по большому счёту какая разница как оно называется. Я в свое время успел поработать в Luxoft->Baymark->Interface Automotive->Luxoft Automotive->Luxoft
И это была одна и та же компания :)
Эта смена названий, по сути, попытки остаться на плаву.. И попытки рейдерского захвата были и переездов масса и охранник нас с оружием охранял и жирные дяди к нам приходили с налоговой.

Все было, но! главное, процесс был поставлен так что сотрудников это не сильно касалось и вообще как-то бимбосило.

Простите, а телевидение таки приехало? :) Хотелось бы глянуть чего телевизионщики по такому поводу народу расскажут :)

«За наказом голови міськради та при підтримці силових структур розпочалося покращення Лохіки. Несподіванки, цікавості, спостерігання: покращити все, що непокращено.»

Вчора ще намагались обшукати тих хто зі своїми речами виходив, власник аж пінився — наказував охоронцям шарити по речам з криками — «там може бути моє майно» )))) Цікаво що він хотів там знайти з його майна, може двері і вікна )))

штукатурка жеж.

гіпсокартон логіка поставила

Цікаво що він хотів там знайти з його майна, може двері і вікна )))

Ёршик из туалета, видимо.

в нас такі власники, що навіть туалетного паперу не поставлять, а ви на йоршик замахнулися :)

Проводка из стен? Медь сейчас в цене, метр 3-жилки 2.5 мм каждый — 12 грн.

Розповідали що дехто з працівників не зміг винести свій власний монітор. Відібрали. Так що орендодавець вже все майно логіки вважає поки що за своє власне майно.

Так, не випустили з монітором, навіть попри те що вдома є всі документи про покупку з серійниками та на коробці скотч з Дешевше.УА. А збоку стояли «доблесні» і казали — а ми не можемо визначити чи це ваш власний монітор чи ні. Але шо з них — як я вже писав, виглядає що вони куплені. А якщо дивитися скільки справ відкрито на нашого «дядю» і по жодній з них ніхто не поніс напевне навіть адмін відповідальності, то стає зрозуміло що у Львові в нього взагалі все куплене...

І так — цей жирдяй вважає що все що є в офісі — є його власністю, бо типу йому висять грошей і поки борг не покритий — все що всередині, його....

Думаю, що хоч тепер декому буде наука, щоб не носити з власні монітори на роботу.

Зручність від роботи на двох є вищою за вартість другого монітора, який не факт що так просто візьмуть і виділять. В мене були з цим проблеми на одній попередніх робіт — мені сказали що не дадуть другого монітора бо «таке не практикується в компанії», от я і вирішив зразу ж купити собі свій щоб ні від кого не залежати. Хоча якщо б був втрачений цей, що зараз в офісі — я б напевне ще один не купляв власний а старався б всіма силами вибивати 2 вже від роботодавця.

Дааа, помню время когда на вопрос Ганкевичу — «а можна я куплю себе видеокарту и поставлю в рабочий комп?», он посмотрел на меня удивленно и сказал, если тебе это нужно для работы и комфорта, то компания купит тебе ее без проблем... А тут такая грязная правда-матка вылазит — сотрудники себе сами мониторы покупают!

Странно. У всех ребят в моей команде по два монитора и мне не пришлось долго долбить менеджмент, чтобы это случилось. Как только появились мониторы у HW, они сразу же были отгружены в команду.

І які новини? Вже все ок? Чи прийшла субота і всі відпочивають?

від вчорашнього вечора вроді нічого не змінилося. в офісі все опечатали. мають бути якісь переговори

Якщо потрібна допомога, контакти в міській раді чи з депутатами чи з іншими структурами кажіть.

Я от только одного не пойму:
Накуя?
В чем суть конфликта?

Что в этом офисе ценного, что его надо захватывать? 200 компов, так это как-то мелко; документы, более чем уверен, что все важное в штатах, а из тех что тут прибыль получить маловероятно.

заблокувати роботу компанії.

дано:

1. пошта трьох офісів дохла 2. за сьогоднішній робочий день ніхто не заплатить (скільки ще таких днів попереду?) 3. бугалтерські документи заблоковані 4. сервери заблоковані.

питання:

скільки компанія недоотримала за один день при повному блокуванні роботи 200 людей і частковому ще 300?

питання з подвохом:

скільки вони погодяться заплатити шоб не мати цього гемору?

ну ще генератор розміром з причіп камаза — мєлочь а приятно. діткам на морозиво

скільки вони погодяться заплатити шоб не мати цього гемору?
:) Дешевое гопничество? даже не смешно.

тут в камєнтах є ссилки на інфу про орендодавця. цілком в його стилі. яка країна такі і теракти. торг почався

Дешевое? Вы прикалываетесь? Давайте посчитаем. Возьмем условно з/п сотрудника в 1.5 килодоллара. Это 50 долларов в календарный день (грубо, или 70+ долларов в рабочик). Умножаем 50 на 200 и получаем десять тысяч долларов. А если говорить о частичной блокировке других офисов (+ штатовский с топ-менеджментом?), то это уже не 10, а все 20 тысяч долларов. За ОДИН календарный день.

Про подрыв авторитета компании уже говорили?

Вы уж простите, но вы скорее кодер, чем SE или Dev.

Умножаем 50 на 200 и получаем десять тысяч долларов.

И это деньги? Для компании? :)

За ОДИН календарный день.

За один РАБОЧИЙ день. А впереди еще 2 не рабочих, в которые можно работать (эт я про манагеров).

Про подрыв авторитета компании уже говорили?

Когда есть на кого спихнуть — это не подрыв. За что ваши ПР и тд получают ЗП? ;)

Вы уж простите, но вы скорее кодер, чем SE или Dev

Ололо. Как мы быстро перешли на личности. Ну тада, прошу обоснования, сэр.

Ну поскольку вы ближе к теме, то повторю вопрос:

В чем суть конфликта?

Или чувак просто решил: «а не выставить ли мне на деньги вот ту контору?»

Видно, вы никогда не имели свой бизнес. Да, десять тысяч долларов — это деньги для компании. Для любой компании (подумайте, например, о том, что можно в течение месяца каждый день вызывать в офис стриптизершу). Вы пропустили тот факт, что $10k — минимальная сумма ущерба, а при учете влияния на другие офисы, она умножается на 2-2.5 запросто (возможно, что и больше).

И нет, не за рабочий. За календарный (еще одно свидетельство того, что вы невнимательно читаете) день — минимум $10k ущерба только для Львовского офиса. За рабочий — примерно 15. Для учета других офисов — умножайте число на 2-2.5.

В мире бизнеса не принято «спихивать» на кого-то. В глазах серьезных клиентов — это проблема Логики. Не понимаю, при чем тут «ПР и т.д.»

По поводу кодер vs SE/Dev — это, как вы понимаете, элементарно: SE/Dev по определению должен понимать причинно-следственные связи и мыслить глубже, нежели совсем на поверхности. В данном треде (в целом) вы не проявили подобные способности, вследствие чего напрашивается вывод, что вы, скорее, исполнитель, нежели аналитик/инженер.

По поводу «сути конфликта» — я не являюсь официальным представителем компании Логика, уполномоченным предоставлять подобную информацию. Будь вы SE/Dev, вы бы это поняли сами.

Да, десять тысяч долларов — это деньги для компании. Для любой компании

1 доллар в день — это то же деньги (пачка жувачки), а за 100 лет — квартира в центре Киева. Я это понимаю (это не сарказм).

Вы пропустили тот факт, что $10k — минимальная сумма ущерба

И что? Это смешные суммы для развитой стабильной ИТ-компании.

В данном треде (в целом) вы не проявили подобные способности

А должен был проявлять? Вы выдвинули некоторое утверждение, и вы должны его доказать, а не я должен его опровергать (это к слову, про логическое мышление).

вследствие чего напрашивается вывод, что вы, скорее

Меньше фантазии, и больше фактов.

Будь вы SE/Dev, вы бы это поняли сами.

Я понял, что

По поводу «сути конфликта» — я не являюсь официальным представителем компании Логика, уполномоченным предоставлять подобную информацию.

А вот откуда вы взяли что я считаю вас «официальным представителем»?
Все вопросы я задаю (не требуя ответа) частным лицам, которые ближе к ситуации чем я, в надежде что они прольют свет на ситуацию.

«Логика» и «фантазия» — это разное.

не обращайте внимания, он вас троллит

не обращайте внимания, он вас троллит

Кстати, это можно было избежать, выдав «зеленый язык» раньше (кстати, я просил иконку с вентилятором :) )

а мені дали, я навіть не просив

и то некорректно подсчитано, вы от зарплаты сотрудника исходите, а надо от почасовой ставки которую получает компания (фактическая недополученная прибыль), она запросто может составить в 2-5 раз больше, чем получается на руки, наподобие $40/час. Так будет не на всех проектах, но если в среднем по компании есть скажем входящий рейт 25 в час, то каждый час компания будет терять 5000 долл, что ни разу не радостно никому. Плюс есть в самом деле подрыв авторитета, если так просто можно гоп и все сломать в компании.

Согласен, я очень упростил подсчет, но на то есть свои причины.

2. за сьогоднішній робочий день ніхто не заплатить (скільки ще таких днів попереду?)
це проблеми компанії, працівник прийшов, 8 год. відбув, а те що ефективний менеджмент не може забезпечити роботою, то проблема менеджменту, а не працівників.

більш ніж впевнений що працівникам заплатять — це не одеск. не заплатятть кастмери компанії.

А я менш ніж впевнений.
Організованість переїзду символізує.
Логіка за останній час вже другий раз засвітилася.
1) скороченням офісу в Києві,
2) переїздом у Львові.

Я пам"ятаю на свому житиі переїзд у СС із ВВ на Тургєнєва. Переїзджали довго, покомандно, але забрати команду в 5-7 чол. — це макс. 2 −3 год. Робочий процес не зупинявся. Таким чином і Логіці максимум за місяць-два можна було спокійно переїхати. Але весь офіс в один день!? Економіка повинна бути економною ©.

Ты прав.

Але весь офіс в один день!?

Как говорится: “Не кладите все яйца в одну корзину”.
Переехать можно было и заблаговременно, а не в последний день.

Конечно же взыграло желание сэкономить деньги и сделать даты окончания аренды офиса № 1 и начала аренды офиса № 2 впритык.

ну так. це ви більше трьох років пропрацювали на логіці (в розпалі кризи) а не я. вам видніше

Могут сделать по другому (как раньше делали) — уменьшить зп работникам на 5% чтобы опять компенсировать убытки.

хз. мені за 3.5 років зп тільки збільшували. (якщо не враховувати 5 відсотків, які вроді як зменшення, але насправді просто зміна правил гри)

Какой нафик ефективный менеджмент — ничего толком организовать не могут (даже там где проблем не должно бы быть).

Лохикайский менеджмент — просто сборище тунеядцов незаслуженно получающих свою зарплату.

По словам Alexander Arkhireyev, самое ценное — бухгалтерия, так что вполне смогут сбить 200*1000$ с компании.

самое ценное — бухгалтерия, так что вполне смогут сбить 200*1000$ с компании.
Откуда сумма в 1Кбагза?

(100$ суммарной недополученной прибыли с сотрудника + репутация) * 10 дней. А эта Санта Барбара, учитывая дело с ex.ua, вполне может затянутся и на пару месяцев.

+ репутация)

При правильном ПРе, репутация пойдет не в убыток, а в прибыть.

100$ суммарной недополученной прибыли с сотрудника

Тут условно понятно.

* 10 дней.

А это откуда? Пока только 1 день, и тот по плану был потерян (переезд).

Кстати, про переезд: Контора заплатила оренду за сегодня (20 число)? Или там было указано «до 20 числа»? Мо просто хотели проскочить, а арендодатель «уже 20 лет за рулем, у него хер проскочишь»?

Кстати, про переезд: Контора заплатила оренду за сегодня (20 число)? Или там было указано «до 20 числа»? Мо просто хотели проскочить, а арендодатель «уже 20 лет за рулем, у него хер проскочишь»?

Интересный момент, ждем что скажут из руководства.

я не «руководство», але (за слухами) оренда була оплачена по неділю включно

Это, конечно не мое дело, но в условиях Украины виртуальный офис безопаснее, так как не факт что не ворвется ОМОН, не конфискует сервера и потом секретные данные ваших клиентов не будут выложены на торрентах или дисках на Петровке.

Ох, какой вы молодец, Александр.
Много офисов открыли на 200-300 человек? Как команды организовывали? Где документы хранили, как окружение/сервера виртуально поднимали (учтите, это начало/середина 2000х годов, клаудов еще нет).

Сетевых балаболов — полный интернет, а бизнесмены не знают, как все правильно организовать.

Про 2000 молчу, нельзя было, но сейчас 2012, чего вам не хватает? Сервера в датацентре в прекрасной Пиндосии или же, на худой случай, в украинских датацентрах, доступ сотрудников через Интернет, который в Киеве и пригороде для физ-лиц стоит 60 Мбит за 130 грн.

Надежность и безопасность выше в разы, конечно сервера с украинских датацентров тоже могут изъять, но в отношении внешних серверов кампаний с внутренними закрытыми для посторонних данными случаев изъятия еще не было.

до пиндосии пинг большой, тяжко жить с таким пингом

Офис появился достаточно давно. Были вложены деньги в организацию, инфраструктуру. Во многих случаях клиент может не допустить использования сторонней инфраструктуры. Надежность и безопасность ничуть не выше, вы, видимо, никогда не пытались разместить крупную компанию в облаке или внешнем дата-центре.

Много нюансов — айпи-телефония, landline-номера, скрам-митинги, бухгалтерия (она виртуальной не бывает) и т.д.

Реально, когда нет опыта в какой-то области, лучше смолчать, чем подчеркивать это отсутствие опыта.

никогда не пытались разместить крупную компанию в облаке или внешнем дата-центре.

Не пытался, так как не мой профиль.

Много нюансов

Ньюансы — это технические задачи, которые, вы сами говорите, решаемы. Но их реализация даёт хорошую защиту от покращення.

бухгалтерия (она виртуальной не бывает)

Вот вот, бухгалтерия + директор, а все остальное в облаке и на удаленке, можно даже ближней удаленке — пригород.

до вас колись кастомери приїзжали? з єбею? скайпа? хюлет-паккарда? макровіжен? циско? ви їх в прігород возили? на мітінг на кухню до піема...

Что мешает митинг провести в кафе? Или даже арендовать на день конференц-зал в гостинице?

Quadruple Headdesk!

Because facepalm is too mainstream!

Це якби ви прийшли до хірурга а він вам запропонував замість операційної сходити зробити операцію в сауну.

Ладно, для бухгалтерии и PM-ов офис нужен, но зачем он для рядовых программистов, их все равно кастомеры не видят и они им не нужны.

Великі кантори дуже часто або частково працюють не в моделі аутсорсингу, а в аутстафінгу — коли клієнт фактично розширює свої існуючі тіми девелоперами компанії підрядника. При такій моделі дуже тісно співпрацюють з замовником всі в команді.

ПС. Пропоную завершити дискусію на цю тему, і просто повірити що перенести всі серверні і людські ресурси в клауд не є наразі можливо :)

Возможно, действительно, продуктовый девелопмент отличается от оутсорса по процессам.

Частково не згідний, я б не сказав що ваш, вже майже коишній, офіс був такий, що не стидно в нього кастомера привезти. Імхо від пригорода точно не краще.

Нюансы пишутся без мягких знаков, а по поводу решения технических задач — есть такое выражение: «Овчинка выделки не стоит». И это как раз тот случай.

Потому что риск «захвата» бухгалтерии выше, чем «захвата» дата-центра или еще чего.

Т.к. проще решить технические задачи тем, что все будут работать через тонкие клиенты, а реальные сервера будут использовать какой-нибудь NAS/SAN с шифрованными дисками и т.д. Дешевле потерять сервера, которые потом, так или иначе, можно найти и доказать их существование/принадлежность, нежели документы.

Тогда готовитесь платить. Законы в Украине не действуют, а доступа к «агентам влияния» у вас нет. C Aspose таких проблем вообще быть не может.

И да, кстати, я правильно понимаю, что «Aspose» — это продуктовая компания, а не аутсорс?

не путайте мягкое с длинным, пожалуйста

А як ви в такому гавно-офісі дотепер сиділи ??? Заробляєте ж якійсь гроші... Подивився фотки — в вас там сталкер/хадф лайф фільм знімати. Там часом магазину «Зелене око» з ембеддед бехарями під офісом немає? Повеселили коменти в стилі «підтягуватися». Для чого? програмери будуть битися з охоронцями чи як? Це власник має вирішувати, а не програмери штурмом свої печенька з офісу забирають. Одне слово — лол.

для чого підтягуватись? сервери і компи легше виносити коли ніхто на тебе не дивиться, ніж коли поряд стоїть 10-30 людей, і знімає це все хоча б на мобілку... навіть не знаю чого так, психологічний заскок, чи що..

Програмери і іншні інженери не мають сервери виносити.

це про власника будівлі, що виносить чужі сервери

Тобто програмери мають фізично блокувати виніс обладнання ???

Ну, а кто это должен делать? Милиция? CTO компании? Есть такой процент сотрудников, которые думают о себе не как о временном юните, просиживающем в офисе за деньги, а как о части компании, в которой они работают. Да, руководство компании должно улаживать все, по возможности, самостоятельно, но если в процессе улаживания непойми кто пиздит оборудование конторы? Люди пытаются защитить свою компанию, всего-то... Никто никому ничего не должен — хочешь, сиди дома и забей болт, тут личный выбор каждого (уж контора точно никого не заставляет). К тому же — не думаю,что там все прямо так жестоко — у страха глаза велики.

Ну, а кто это должен делать?

Служба охраны? И милиция, кстати.

Есть такой процент сотрудников, которые думают о себе не как о временном юните, просиживающем в офисе за деньги, а как о части компании, в которой они работают.

И много у логики (или у любой другой ИТ-компании) сотрудников? НЕ контрактеров.

Люди пытаются защитить свою компанию, всего-то...

У «сотрудников» логики есть процент от компании?

Людям надо понять что это не их компания, всего-то... Это компания которая слила людей в киевском офисе, кстати.

Чесно, реакция людей в данной ветке, напоминает ту что была у людей в 2004 году — какая-то странная патриотическая эйфория и фанатизм, но в 2004 году хоть повод был.

Уважаемый «пожаловавшийся»:

Он постоянно вбрасывает. Это надоедает, но отвечать ему не хочется.

Сообщения вверху не «вброс», а просто выражение моей позиции и вопросы над которыми стоит задуматься человеку которому я это написал.

То что высказывание не удобно для вас, не делает его вбросом (троллингом). Если формат открытого обсуждения вас не устраивает, можете написать мне личное сообщение. Или хотя бы объяснить, где в моем сообщении вброс.

UPD. Кстати, троллю я только на темы «Одно против другого», все высказывание на социальные темы (или высказывания с соц контекстом) являются отображением моей позиции.

Роман, вам не понять, не стоит тужиться и выдавливать из себя комментарии с бессмысленными вопросами.

Есть люди, которые готовы не только физически заблокировать вынос оборудования компании, но и постоять за честь компании перед лицом оппонентов.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

да, так и работаем в логике в землянках, прикованные цепями к столам... еще и вместо зп выдают пайки с едой из магазина «зеленое окно» :)

Нормальный там офис (внутри) — или прикажете ремонтировать еще и фасад здания и асфальтовое покрытие улицы? Собственно — именно «сталкер» это одна из причин, почему логика переезжает оттуда — ну или пытается переехать :)

пайки с едой из магазина «зеленое окно»
Черт, а ведь это шикарная замена типичным печенькам :)

Сорі, я не хотів образити програмерів. Але всі разом бийте своїх босів. Треба не ремонтувати, а вже відремонтоване шукати.

Ну — вот сейчас и нашли. Офис во Львове самый старый (первый офис компани) — так уж исторически сложилось, что расположение у него отстойное. К тому же — перевезти офис из 200 человек это весьма затратно — скорее всего поэтому переезд происходит только сейчас.

А де новий офіс розташований? Цікаво.

В районі перехрестя Чорновола/Хімічна

Ще краще місце — з одної промзони переїхали в другу :).

Это нифига не первый офис — первый офис был на Научной, рядом с Элексом. Один этаж в старом НИИ. Историю свою надо знать :). А отстойное расположение у второго офиса....патамушта экономни :).

зате сусіди які! один єпам чого вартий

И Епаму тепер людей с лохики на собеседование будет заманивать сложнее.

O RLY? ;)

Теперь им дальше добираться придется — а раньше были рядом.

Львов — маленькое село, за 1 час город проходится пешком с конца в конец. Не думаю, что для работника хотсорса, который хочет развиваться, расстояние будет проблемой.

Но тут уже не получится заманивать типа — зайдите к нам на чашечку кофе ето ж по соседству ..

Ну, как бродивший по Львову немного не соглашусь :) По-моему там только из центра до Сыхова около часа.

Но Харьков однозначно круче |iii| :)

Як Ви такі г...коменти пишете ???

Чого збиратися — Вам не зрозуміти. Скільки не пояснюй.

Попробуйте :) Вибачаюся, що мій опис естетики офісу Логіки вас образив.

Ображає не опис естетики а рабська психологія «моя хата з краю».

Чого варто підтянутись
1. Реально навіть при умові що борг дійсно є чиниться беззаконня
2. Там в середині є всі документи, в тому числі підприємців

3. я розумію що інженерам набагато приємніше отримувати ЗП від компанії, але як на мене коли діється реально безпредел — то варто прийти і хоча б своєю присутністю підтримати ІТ компанію, навіть якщо там не працюєш

А вы, видать, тааааакой бизнесмен!

Много офисов на 200+ человек открыли в период с 2000 по 2008 в Украине?

про власника що має вирішувати .... в вас ніколи не виникало питання — нащо ви ходите на роботу? .. лише за баблом?
ніколи не виникало бажання, щоб те що ви робите, було, і було одне з кращих?
допомагати тому що ви колись обрали, щоб все ще було, покращилось, стало вартим уваги?
я не проти того щоб коли треба — міняти роботу, чи навіть професію, місто, хоч країну, але поки ви з нею — бути її частиною, а не «я так, тут трошки посиджу, якщо ви вже платите..»

чи всетаки, лише бабло, а інше пох?

Говорилося лише про офіс. Ви, як програмер, не маєте нікуди «підтягуватися» і нічого виносити

Я здамся Вам старомодним, та думаю, що працівник, який стояв і пив пиво, поки його фірму виносили явно бандитськими методами, з великою ймовірністю буде пити мохіто, коли «виносять» його жінку і дітей.

Боже, какая наивность, даже не знаю смеяться или плакать. Я тебе как бывший сотрудник киевского офиса скажу два слова — когда тебя компания бортанет после 5 лет работы на нее как дешевую проститку из номера отеля люкс, со словами — «быть красивым еще не все», вот тогда, я думаю, ты изменишь свое мнение о жизни в целом и о компании в частности.

Армен, ты немного наговариваешь на Логику. Тебя же предупредили заранее, что проект закрывается и после него другого проекта может и не быть. Плюс выплатили компенсацию при уходе. Это не как в Люксофте, когда тебе в последний день говорят «на новый проект мы пока тебя не взяли, думаем еще. Так что с понедельника — ты в отпуске за свой счет!».

А ну тогда, родной, собирай монатки и срочно во Львов, отстаивать честь компании Логика, патриот ты наш.

Кому виплатили компенсацію, кому ні! Попри те, я в першу чергу підтримав би людей, бухгалтерія яких в заручниках, а вже потім компанію!

Я теж завжди за те, щоб підтримувати людей, а не компанії.

последний день говорят «на новый проект мы пока тебя не взяли, думаем еще. Так что с понедельника — ты в отпуске за свой счет!».

О_о, где пост на dou? Я бы с такими загонами контору немедленно послал на три буквы.

О_о, где пост на dou?

Комменты к компания вернули, можете там поискать.

Какого Х я должен защищать барыгу который существует за счет перепродажи моих(и других людей) жопочасов и по собственной дурости вляпался в такую ситуацию. Сравнивать с ситуацией когда выносят твою жену — ето просто бред так как барыге в вечной верности я клятвы не давал и присягу не принимал !!!

Будучи вашим работодателем, я бы вас завтра же уволил, раз у вас отношение, как к барыгам. Не пишите такие вещи в интернете, он — маленький.

Как ни называй — посредником или барыгой но суть от того не меняется.

Множество работодателей тоже называет нас ресурсами.. Мне ведь тоже ето не нравится ..

Пока я приношу существенную прибыль моему работодателю никто меня увольнять не будет.

Кто же будет резать курицу которая несет золотые яйца ?

Вы концепции социализма то в наш капиталистический мир не примешивайте. Пусть формулировка и была грубой, но фактически верной.

Називати баригою роботодавця який забезпечує в 5-10 разів більшу ЗП ніж середня по країні — це як мінімум невдячно і лицемірно. Не опдобається працювати з посередником? Так звільнись і працюй на пряму, сам займись пошуком клієнта рівня (eBay, Skype, HP, SpilGames), інвестуй — сам найми людей, офіс, закупи техніку. Не можеш? Не пробував? — тоді краще мовчи і не позорся.

На рахунок звільнень — незнаю як в Києві, але під час кризи у Львівському офісі я про звільнення нічого не чув, навіть були моменти що без проекта по моїх прикидках було більше 25% працівників — всім платили ту саму ЗП. Можливо в Києві більші ЗП і утримувати не працюючий тім занадто дорого, незнаю.

Можу розказати як в США звільняють — одного прекрасного дня приходить керівництво і дякує скажімо половині персоналу, і на наступний день ті кому подікували шукають роботу. Ніхто не називає роботодавців баригами, торгашами і посередниками, бо люди знають що живуть в умовах капітілізму, розвиненого ринку і порівняно низьких подвтків.

А в нас якщо податки платити працівнику — то 5% (і то ще багато), а якщо умови роботи і зобовязання фірми — то відразу подавай соціалізм (де податки і 70% можуть бути)! То ви панове визначіться чого ви хочете, капіталізм чи соціалізм.

Жаль, что «Поддержать» можно только один раз.

«Зажрались!» © не мое.

Каждый имеет право иметь свое мнение.

Но сути ето не меняет — в Украине IT работодатель ето в основном ПОСРЕДНИК между заказчиком и работником — тоесть просто занимается перепродажей жопочасов.

Незнаю де ви працюєте, але в тих роботодавців в яких працював я (а це Логіка і EPAM) роботодавець займався ще
1. Пошуком проектів під мої здібності
2. Брав на себе ризики по ЗП, коли проекту нк було ЗП в мене була в повному розмірі
3. Допомога в веденні бугалтерії, а на Логіці більшу частину часу в мене була повністю біла ЗП
4. Організація офісу (обіди — до кризи були безкоштовні, стоянка, спордзал, а EPAM була також страхівка)
5. Тренінги і конференції — які оплачувались роботодавцем
6. Відрядження за кордон — які оплачувались роботодовцем
7. У великих фірмах працює купу дуже цікавих і розумних людей в яких можна багато навчитись і взагалі приємно працювати

8. Оплачувана відпустка, лікарняні, та інші соціальні плюшки

Загалом всім роботодавцям і колективам в яких я працював я вдячний, я там багато навчився і заробив, і просто «боді шопами» і тим більше баргами я б їх не назвав.

Звичайно були різного роду проблеми, помилки менеджменту, якійсь наші витівки :), але в загальному все було прикольно, і "

просто занимается перепродажей жопочасов

" я б це не назвав, а ваше узагальнене ставлення для себе можу пояснити тільки тим що ви через свою обмеженість можете бачити тільки власні вигоди і потреби і зовсім не думаєте про роботодавця, а стосунки між робітником і роботодавцем мають бути партнерські а не егоїстичні.

Як би там не було, але в нас проекти зазвичай не шукають під людей, а людей під проекти... І ціллю компанії є не зайняти чиюсь персональну задницю роботою, а навпаки — впарити ту саму задницю клієнту, якому можливо потрібна не зовсім така задниця. А те, що намагаються впарити ту яка є — пояснюється банальним бажанням 1) зекономити (найняти нову, більш підходящу задницю — помітно дорожче) 2) підтримати репутацію фірми (як таку, яка без особливих причин не звільняє) — і знову таки, все зводиться до бажання зекономити, бо якщо підмочити репутацію, то нові задниці будуть менш охоче приходити, відповідно найм стане ще дорожчим .

Власне і все решта з того списку, це просто пряники з серії «для приієжжіх». Якби ринок останні роки не був перегрітим, і на одного программера, що шукає роботу, не припадало по дві вакансії, не було б вам ні спортзалів, ні обідів, ні навіть відпусток з лікарняними, нічого (ога, відпустку і лікарняний для контрактника-ФОП... щас!). Все це — просто намагання зробити компанію більш привабливою для зманюваних негрів, а зовсім не якесь абстрактне дбання-переживання про персонал — і все цинічно просто, nothing personal, just business. Поки щось рентабельне, воно є. Нерентабельно — і його нема.

Я звісно не знаю, в якій позиції ви працюєте — можливо ви з високого менеджменту, і вам по посаді положено переконувати всіх довкола, як ви переживаєте про своїх негрів. Але якщо ви звичайний працівник — раджу позбутись іллюзій. Для компанії ви ресурс, негр, інструмент, не більше. Так, дорогий. Так, вимогливий і цінний. Але коли ви станете непотрібні (читай нерентабельні), вас викинуть. Можливо, давши в догонку якийсь пряник — але не тому, що вас цінять, а тому, інакше ви будете так само голосно ображатись на ДОУ на компанію, як раніше її захищали, що буде погано для репутації (див. пункт № 2).

...І, між іншим, той самий пряник буде цинічно враховано ними, при розрахунку — що вигідніше, звільнити вас, чи протримати ще місяць, авось якийсь проект підвернеться?

Про капіталізм я вже казав, ніхто вас не зобовязаний тримати на роботі якщо ви приносите не прибуток а розходи. Впринципі це все до чого зводиться ваша думка :)

Ну а ви чого хотіли? будучи підприємцем ви по суті не платити податків, і при тому отримуєте купу соціальних плюшок, в наслідок чого така ситуація зрозуміло, але тим не манше — так є, і це вигідно і роботодавцям і компаніям.

Як тіки щось перестає бути вигідним — розходяться, так само і програміст може без проблем перейти в іншу компанію і не має непосильних зобовязань перед роботодавцем.

В мене ілюзій немає, в Логіці і в EPAM я вже давно не працюю і менеджером не працював, просто я не розумію ці совкозакиди в сторону компаній які як на мене дають і ЗП + вище ніж необхідний мінімум по соціалці. Причина цього звичайно перегрітий ринок кадрів, але це є, це реальність на яку жалітись просто соромно.

Більше того — моя ідея містить ще і пункт про те, що якщо ви заробляєте навіть 10k на місяць, але згодні праюцвати за 1k, (читай — ви впевнені шо то красна вам ціна, і вас не зманять) то вам платити на руки навіть $1001 невигідно. Інша справа в тому, що ринок таки нагрітий, і програмісти хочуть не тільки велику зарплату, а і соціального пряника, який суть ті ж гроші, тому на практиці різниця не виходить настільки велика... Але вже яка є — компанії власне заради неї засновують. Все абсолютно прагматично, в цьому пункті я з вами згоден, я б навіть сказав — цинічно. Наприклад вся корпоративна лояльність, яка виховується деякими компаніями в своїх працівників — всього навсього майже бесплатний спосіб зменшити відтік кадрів, і притормозити ріст зарплат. Бізнес є бізнес, в буржуїв є попит на людиногодини, в нас людиногодини є в наявності, хто тут купив по 3, а там продав по 5 просто задовольняє потреби ринку, а ще краще тут купити по 2 а там продати по 4.5. Різницю ж кладуть в кишеню собі (акціонерам), і по народному вона називається баришем, діяльність — барижництвом, а діяча — баригою.

Відповідно я не бачу жодної причини хай і грубо, але правдиво називати компанії баригами що торгують жопогодинами. А всі згадані вами пункти насупротив ціїє назви — всього-навсього звичайні економічно виправдані ходи, які оте саме барижництво роблять ефективнішим. І тими ходами, як я вже говорив, ми завдячуєм не якійсь особливій пухнастості наших наймачів, а вийнятково конюнктурі ринку.

Барига — перекупщик, спекулянт\жадный нечестный мелкий торговец\скупщик краденого. Також слово «барига» має яскраве негативне значення. Значення негативне через те що в СССР більшість часу підприємництво було заборонено, а підприємливі люди при спробі займатись, як зараз модно говорити, бізнесом — автоматично мтавали порушниками закону. Це все супроподжувалось пропогандою.

Вот скажіть, які аутсорсингові компанії скупляєть крадене, чи нечесно ведуть торгівлю, Вас що на невільному ринку купують щоб пеперодати? Чого ви позтціонуєте себе як «раб»? Ви якщо і раб то тіки в себе в голові.

Перепрошую, але Ви є яскравий носій совкового менталітету, при тому не знаєту реального значення слова «барига» яку я вам навів вище.

Також слідуючи Вашій логіці насмілюсь назвати Вас продажним (дякуйте що не ІТ повією), бо як тільки Вам пропонують +пару сотень до ЗП Ви стрімголов біжете до нового роботодавця продатись за набдавку.

ПС. Цей дисонанс в головах, навіть в розумних головах просто вражає.

І в принципі я згіден, продажні і раби ніколи не підуть захищати і відстоювати інтереси компанії де вони працюють, ой сорі в рабстві батрачать.

Смію завважити, що я таки розумію значення слова «барига». В той же час складається враження, що ви не прочитали словникового означення, яке самі ж кинули. Першим же пунктом іде — перекупщик. Дивимся далі в словник:

ПЕРЕКУ́ПЩИК -а; м. Тот, кто покупает что-л. для перепродажи.

Хм. Таке враження, що саме про цей процес мова, ні? В нас зараз вся країна так живе. Купив, продав, лиш би свіжа копійка. Банків більше ніж клієнтів, базари розвалюються від товару і від продавців (яких теж більше ніж покупців), але українського майже нема, що не дивно, бо працювати, створювати товар ніхто не хоче... та й не вигідно — купи-продай і швидше, і вигідніше, та і рухатись менше треба, а як повезе то й податкова не взнає. От їх ніби баригами і називають, ні? В айті бізнесі те саме. Свого продукту не робить практично ніхто. Аутсорс, аутстафф... Наймаєм людей щоб продати дорожче, всі задоволені, клієнт знає краще що йому треба... По моєму підпадає під означення по всіх пунктах.

І, до речі, про те, як мене називати — рабом, IT-повією... Називайте як хочете, хоч горшком, тільки в піч не ставте.

В мене є ресурс, який належить мені — продукти діяльності мого мозку. Мета — зібрати якомога товщий шар масла на хліб. Засіб — продаж ресурсу по ринкових цінах. Схема в принципі очевидна: берем найкращу пропозицію, враховуючи поправку на цікавість роботи, додаткові тєлодвіженія на зміну робочого місця, розмір соціального пряника, і тд., і влаштовуємся на неї. Коли в силу якихось причин з’являється пропозиція, вартість якої згідно цієї емпіричної формули вища, я міняю роботу, або ж не міняю, якщо працедавець під загрозою зміни мною місця роботи вносить корективу в свою пропозицію. Правила ціє гри добре відомі і мені, і мому працедавцеві (і вашому в тому числі). Такий собі status quo. З обох сторін знаходяться люди, які роблять бізнес, nothing personal. А якщо ви заморочуєтесь якоюсь там лояльністю — значить ви в завідомо програшному становищі, оскільки ваші працедавці по означенню такими дрібницями не обтяжені.

Звісно, якась мінімальна лояльність є. Бо єсі фірма загнеться — блін, прийдеться самому шукати роботу, а HR-и до тих хто сам шукає ставляться зовсім по іншому, ніж до тих, кого шукають вони. Але все це має мати раціональну основу. Жодна фірма благодійністю не займається, відповідно невмотивована лояльність — це постановка самого себе в програшний стан.

Абсолютно логічно продовжуючи ланцюжок умовиводів, я, программер, який получає гроші за роботу головою і пальцями, не буду махати кулаками... Хоча б тому, що не вмію цього робити ефективно, і мені за то ніхто не заплатить, а єсі в процесі махання кулаками постраждає голова чи пальці... Боюсь, того ніхто не оцінить. Хіба квітів потім в лікарню пришлють. Та і врешті, якби компанії були потрібні махачі кулаками, вона б теж їх найняла (та і наймає), благо вони значно дешевші, менш вибагливі і легко взаємозамінні.

Так що не варто називати наше мислення совковим, воно — капіталізм в чистому вигляді.

продажні? а ви що, не за гроші працюєте? чи ви працюєте в організації а-ля «іт-шники без кордонів» і безплатно розробляєте і встановлюєте софт в глухих африканських селах? І організація на яку ви працюєте, це якась благодійна організація?

Якщо це бізнес і відносини роботодавця і працівника не є взаємовигідні, ні про яку лояльність говорити не приходиться. Причому лояльність тої чи іншої сторони вимірюється величиною пропорційно вигоді(маю на увазі не тільки гроші, хоча в основному їх).

Винятком можуть слугувати благодійні організації(але про такі в ІТ не чув), для яких головною ідеєю не є заробляння грошей. А головною ідеєю нормальних компаній має бути заробляння грошей, а не якісь абстрактні пряники, пряники потрібні для того щоб бути більш(або хоча б не менш) привабливим для працівника ніж сусіди, і зробити працівника більш щасливим і отримати від нього більшу віддачу, що в свою чергу збільшить прибутки, що в свою чергу добре для працівника, бо йому можуть накинути до зарплати.

Отака замкнена система в якій обидві сторони зацікавлені, тільки вона побудована не на ідейності, а на меркантильних мотивах, що для бізнесу є дуже добре і більш прогнозовано.

Відповім тут на обидві коментарі.

1. Махати кулаками ніхто нікого не закликав, підтримати можна було просто своєю присутністю.

2. Але обуркння викликало не те що хтось вирішив сидіти вдома і не проявляти лояльності, а те що деякі розумні люди вирішили проявити хамство, бо називати ІТ аутсорсерів баригами — це як на мене хамство в чистому виді.

3. При тому Taras Petrytsyn як я розумію з поняттям ІТ компіня барига зживається мирно, а от з поняттям програмісти продажні — ні. Подвійня стандарти і десонанс «на ліцо».

4. Taras Petrytsyn і Andriy Kvasnytsya говорять про взяємовигідне партнерство, хлопці ви вважаєте при партнерстві допустимо називати одну з сторін баригою?

3. При тому Taras Petrytsyn як я розумію з поняттям ІТ компіня барига зживається мирно

Ivan Havryshko — де це я написав, що вважаю компанії баригами? пруфлінк в студію, або ви не більше ніж примітивний обманщик(не хочу підбирати слів по міцніше)

4. Taras Petrytsyn і Andriy Kvasnytsya говорять про взяємовигідне партнерство, хлопці ви вважаєте при партнерстві допустимо називати одну з сторін баригою?

Знову таки пруфлінк, або цитату де я вважаю компанії баригами, бо Ivan Havryshko — брехун, вже так і вертиться на язиці...

Ви мому коментарі де я спілкувався з Andriy Kvasnytsya і де я сказав що якщо компанії бариги то програмісти тоді продажні — ви посали чомусь заперечувати тільки про програмістів, тобто тільки тій частині :) Так як ви вступили в суперечку (впхнули своїх 5 копійок) між мною і

Andriy Kvasnytsya і явно не на моїй стороні — я зробив висновок для себе що з тим що компанії бариги ви як мінімум погоджуєтусь, це було навіть не двердження, а як і написано «я так зрозумів» — прошу це сприймати в прамому значенні.

Тому потім я вам і Andriy Kvasnytsya задав питання, через те що я вам задав питання в вас чомусь крутиться на язику назвати мене брехуном, хм, цікава логіка :)

Ок задам його ще раз, трози чіткіше, УВАГА, питання:

4. Taras Petrytsyn і Andriy Kvasnytsya говорять про взяємовигідне партнерство, хлопці ви вважаєте при партнерстві допустимо називати одну з сторін баригою?

по-полицям, щоб вам легше було зрозуміти, бо причинно-наслідковий звязок у ваших діях, як на програміста, прослідковується не дуже добре
1.

ви посали чомусь заперечувати тільки про програмістів

ну так я тільки програміст, тому тільки за себе і пишу, буду власником компанії, буду писати і за компанії, чи вас не вчили, що за іших розписуватись то не гарно?

2.
Так як ви вступили в суперечку (впхнули своїх 5 копійок) між мною і

Andriy Kvasnytsya

на даному форумі — це неможливо технічно, якщо вчились в універі і вчили про дерева, то мій реплай є чайлдом вашого поста, який є парентом, і пости

Andriy Kvasnytsya

не є чайлдами мого поста(ноди), щоб я був «МІЖ вами і ним»

3.

я зробив висновок для себе що з тим що компанії бариги ви як мінімум погоджуєтусь

у вас слабенько з причинно наслідковим звязком, вам не здається що якщо на ваш пост дві людини реплайнули, то це не означає, що в тих людей однакова думка і що вони взагалі згідні з думками один одного??? я ж не роблю висновок про вас по тому, хто ше і як реплайнув на ті ж пости що і ви.

Тому потім я вам і Andriy Kvasnytsya задав питання, через те що я вам задав питання в вас чомусь крутиться на язику назвати мене брехуном, хм, цікава логіка :)

ну вона там є, бо ви почали говорити неправду, в моїх постах не було і НАТЯКУ на те щоб вважати компанії баригами :)

П.С. так як з аналізом у вас поки не все добре, на всяке: НІ, я НЕ вважаю компанії баригами, і як мені здається з мого поста це випливає ОДНОЗНАЧНО.

П.П.С. Порадуєте мене взірцем своєї логіки, як ви змогли з мого поста взяти те що я вважаю компанії баригами?! будьласочка...

Taras Petrytsyn, якщо часно в мене нема бажання з вами далі спілкуватись. Всього доброго.

Ну як мінімум, можна було б вибачитись, за неправду. Чи ЧСВ не дозволяє визнавати власні помилки?

За що я маю вибачатись?

3. При тому Taras Petrytsyn як я розумію з поняттям ІТ компіня барига зживається мирно, а от з поняттям програмісти продажні — ні. Подвійня стандарти і десонанс «на ліцо»

спростування, що ви помилялись, так би мовити, недостатньо проаналізували те що я написав.

4. Taras Petrytsyn і Andriy Kvasnytsya говорять про взяємовигідне партнерство, хлопці ви вважаєте при партнерстві допустимо називати одну з сторін баригою?

так, про взаємовигідне партнерство я писав, про бариг, ні слова, навіть не натякаві не думав, знову ж таки, «опровірженіє» ваших слів.

а вибачення за те що наговорили всякого, що немає під собою ніякого грунту, або якісь цитати з мого поста на основі яких ця ваша думка базується.

П.С. Замітьте, з моєї сторони до вас не було жодної агресії в мому першому пості, тому тепер не потрібно зіскакувати, самі почали, то або доводіть справу до кінця, або зізнайтесь, що погарячкували.

Taras Petrytsyn,

так, про взаємовигідне партнерство я писав, про бариг, ні слова, навіть не натякав, знову ж таки, «опровірженіє» своїх слів.

спеціально для вас:

я писав це не до вас а до Andriy Kvasnytsya, в наступному ключі — якщо Андрій думає що компанії бариги — то по його логіці він має вважати програмістів продажними — це іронія так би мовити. Мені дуже шкода що такий розумний і обізнаний як ви не побачили цьго і так нечемно втретились і відповіли не це так емоційно.

Далі я не збираюсть перед вами вибачатись, тим більше ви придараєтесь до слів і в той самий час перехожите на особистості — саме тому не бачу далі доцільності з вами спілкуватись.

отак краще, і правильно зробили що свій пост поправили, буду сприймати це як спростування і «вибачення».

і в той самий час перехожите на особистості

знову ж, на особистості я перейшов ПІСЛЯ вас, ну маю ж я право відстояти себе?

А вам пораджу в майбутньому, коли вам хтось пише(а на публічному форумі будьте готові що напишуть), відписувати суто на його пост, а не приплітати «сусідніх» авторів і на основі цього додумувати про них щось.

Вдалого вечора.

бачу пост таки не виправили....якщо ви це писали до

Andriy Kvasnytsya

не розумію, для чого мене згадували?

по вашій логіці, я зараз

Andriy Kvasnytsya

можу написати шо він «рєдіска», ну і вас за одно згадати, що ви теж «нєхороший чєловєк», просто так, бо ваші пости були рядом, «МІЖ» так би мовити.

Ок. По пунктиках:
1. А чого туди інакше пертись? Покомунікувати з охороною? Охорона то не інтелектуали, вони розуміють мову кулаків, нам, худосочним унтєлєхтуалам туди пхатись не треба. Хай охорона лохайки спілкується з охороною будівлі, в них один рівень і спільну мову вони знайдуть легко. Ворон воронові..., U know. Просто постояти, подивитись? Для кількості? Налякаєм орендодавця п’ятитисячним мітингом, чи може краще зерг раш влаштуєм? Пофіг що жертви великі, зато видовищно, і буде про що розказати внукам.

2. Всі претензії, я так розумію, до називання компаній баригами. Я вам пояснив етимологію слова, навів словникову статтю, яка підтверджує те, що з точки зору формальної логіки твердження «аутсорсова компанія ≡ барига» є істинним. І виголошення такої сентенції — не хамство, а банальна правда вголос. А відмовлятись від правди, бо вона може бути неприємна комусь, називається лицемірством, або, як кажуть наші північноамериканські друзі — політкоректністю.

4. Тепер щодо взаємовигідного партнерства. Давайте допустим, що у вас геморой (хвороба така, пов’язана з неприємними відчуттями в області анального проходу), відповідно вам треба звернутись до проктолога. Ви можете не звертатись, бо ж то значить — дослідник прямої кишки... Фу, яка негарна назва, не можна його так називати!... Разом з тим він на цю назву не образиться, і допоможе вам — вилікує ваш геморой, за що ви йому заплатите. У вас склалось взаємовигідне партнерство, незважаючи що ви свого партнера обізвали нехорошими словами. Парадокс?

Ви не враховуєте того, що люди, які роблять бізнес — зазвичай достатньо дорослі, щоб не звертати уваги на несуттєві дрібниці. А чи називати перекупщика баригою — власне дрібниця, абсолютно несуттєва до бізнесу. Якщо бізнесмен почне звертати увагу на такі речі, вести бізнес йому буде значно тяжче. І якщо він почне звільняти всіх працівників, які на нього криво подивились — помагай му Біг, бо свою долю в тому, щоб закопати власний бізнес він вже успішно виконав!

p.s. Третій пункт проскіпаний, яко адресований не мені.

вам «+» за порівняння з проктологом — сміявся. Ви хочете сказати що якщо в компанії начальство буде вважати вас продажним ресурсом — вас це цілком вліштовує бо гроші платять? :)

На рахунок бізнесу, партнерства і т.д. — є таке поняття етика, та й просто якщо по-людськи, не гарно обзиватись образливими словами, тим більше публічно. Ви не згідні?

А компанія так і вважає мене ресурсом, і навіть інколи вголос (публічно) називає так. Разом з тим не те що не затіваю істерик і не пишу заяву на звільнення, бо мене, БЛЕАТЬ, СМЕРТЕЛЬНО МОРАЛЬНО РАНИЛИ, РЕСУРСОМ ОБІЗВАЛИ, а навіть не ображаюсь — хоча б навіть тому, що з їх точки зору я дійсно просто ресурс. Бізнес є бізнес, і допоки мені платять зарплату і видають пряники, я вже писав — можуть називати хоч горшком, лиш би в піч не ставили.

Тому вважаю ваше обурення і намагання захистити честь аутсорсових компаній зайвими — вони того не потребують.

...Та і, зрештою, на правду не ображаються, то чи можна сказати що правдиві слова — образливі?

...Та і, зрештою, на правду не ображаються, то чи можна сказати що правдиві слова — образливі?

Именно правдивые слова и есть самые обидные. На ложь никто особо не обижается.

Тобто, по вашому, правду в голос говорити не варто? Якась сплошна політкоретнтість виходить.

Я к тому что с правдой нужно быть очень очень осторожным и думать когда и где ее употреблять. Это особенно актуально на работе и в семье. Так как это именно те люди которые знают нас лучше всех, поэтому могут ранить нас больше всего.

Розказувати замість правди якусь політкоректно виважену брехню, боячись образити чиїсь почуття — перший крок до угроблення як сім’ї, так і роботи. От розкажіть вашому начальнику, що фічу, яку він хоче, ви зробите за тиждень (що він хоче почути), замість того, що ви вряд чи за місяць справитесь (що є правда). Спершу він буде радий, та подивимось, чи в довготерміновій перспективі він подякує вам за таку «правду».

І в сім’ї те саме. Люди, які наприклад політкоретно замовчують наприклад своє незадоволення в сексі, боячись, що партнер їх не зрозуміє, закінчують в гречці, руйнуючи сім’ю. Якщо ж поговорити, цього можна уникнути на ранніх стадія. І таких прикладів я можу навести 100500.

В загальному випадку — гірка правда є краща за солодку брехню. Контрвипадки дуже рідкісні, і цей конкретний до них не відноситься.

Не вважаю ці слова правдою, так вважає Andriy Kvasnytsya. Доречі, є ще таке поняття як грубість і невихованість і невдячність — яка теж може ображати навіть в перемішку з правдою.

Отже, ви звинувачуєте мене в брехні. Негарний поворот.

Якщо ці слова — не правда, вам це має бути легко довести. За допомогою означень слів «барига» і «перекупник» наприклад.

Продемонструйте, будь-ласка свій навик формальної логіки, і доведіть, що компанія, яка займається перепродажем людського ресурсу — не барига. Тоді я вибачусь перед компаніями.

Інакше... Ну ви самі розумієте.

Andriy Kvasnytsya, якщо ви подумали б ще трошки то, впевнений, змогли б здогадатись що я не звинувачую вас в брехні а в мене просто інша думка ніж у вас, і це означає тільки те що хтось з нас помиляється. Можливо тоді ви б змогли продемонструвати «свій навик формальної логіки» і не козиряти тут «тонкими» натяками.

А щоб підтвеодити на практиці, а не геройствувати в онлайні, свій імідж правдолюба і правдоруба, а також щоб підтвердити те що «гірка правда є краща за солодку брехню» — раджу вам вітатись з своїми роботодавцями не інакше як «прівет бариги!», інакше самі розумієте яка вартість ваших дописів тут.

На цьому дозвольте відкланятись, змушений завершити наш цікавий діалог :)

Во всем меру надо иметь а здесь Вы слишком перегибаете и притягиваете за уши.

Есть определенная форма-шаблон по которой люди здороваются и какой смысл ее нарушать?

Конешно если работодатель начнет со мной здороваться типа «Привет РЕСУРС» то я тогда начну с ним здороваться «Привет БАРЫГА».

Но в етом случае он сам нарывается ...

Розумію ваше бажання закінчити цей діалог, та все ж хотів би отримати вашу відповідь на ще одне-єдине запитання.

Словосполучення «атусорсингові контори — бариги» є твердженням, тобто логічним виразом, який має булеве значення або «true» або «false». Наприклад — «всі ворони чорні». Воно або істина, або брехня, третього, згідно однойменного закону логіки, не дано. Не може бути такого, що для мене всі ворони чорні, а для вас — деякі таки білі, або навіть сірі. Якщо таки існує сіра ворона — значить неправий я, якщо її не існує — неправі ви. Хтось з нас обов’язково помиляється. Саме для визначення того, хто з нас помиляється (ним цілком можу виявитись і я — не святі ж горшки ліплять), я вам запропонував логічне виведення факту, що твердження «атусорсингові контори — бариги» є істинне. На те і є суперечка — в ній народжується істина.

Оскільки після наведення цього виведення ви все одно зі мною не згодні, можливі два варіанти:
1) Ви помітили помилку в мому доведенні, в випадку чого, прошу вказати мені на неї — я виправлюсь і принесу вибачення всім невинно постраждалим аутсорсерам.

2) Ви послуговуєтесь якоюсь іншою логікою, наприклад живете у всесвіті, де еквівалентність не транзитивна, або взагалі, наприклад, жіночою, де еквівалентність залежить від фази місяця.

Власне питання зводиться до того, котрой з цих пунктів істинний. Якщо другий — я прекрасно розумію ваше бажання закінчити цей діалог, оскільки нам з вами в силу глибоких відмінностей в основах логіки тяжко порозумітись, хоча я б був дуже зацікавлений в глибокій і детальній статті про особливості логіки в всесвітах з нетранзитивною еквівалентністю (не впевнений, правда, чи міг би її повністю зрозуміти і оцінити, от як це неможливо з жіночою).

Привіт Андрій :) Шойно прочитав ваш коментар, і не зважаючи на ваші спроби мене образити і «оцінювати мою логіку», що є явним переходом на особистості, я зрозумів свою помилку, треба було вам пояснити як програмісту.

ОК.

Барига — 1. перекупщик, спекулянт 2. жадный нечестный мелкий торговец 3. скупщик краденого.

От вам ще означення.

slovopedia.org.ua/...393/373610.html

Тут не можна сприймати пункт 1 означення так як ви це робите, якщо коротко, то барига і прдавець не є синонімами :) А означення «перекупщик, спекулянт» треба сприймати як ЦІЛЕ означення, а не набір означень, якби бло по іншому — його б просто винесли іншим пунктом.

Барига — є перекупщиком, але не кожен перекупщик є баригою :)

Тому я переконаний що

«атусорсингові контори — бариги»

як твердження = «false».

Ще можу навести приклад, кожен .NET програміст є програмістом, але не кожен програміст є .NET програмістом.

Тобто я вважаю «барига» є перекупщиком який діє не чесно, перепродує крадене, спекулює.

Крім того слово «барига» є ненормативною лексикою з чітко вираженою неготивною ознакою, сподіваюсь ви з цим згідні?

Тим не менше, допускаю це моє переконання може бути не правильним, але я вірю в свою правоту і ДІЮ відповідно — я не звертаюсь до своїх роботодавців як «барига», не вживаю цього слова до їх характаристик і тим більше публічно :)

Тому питання до Вас, ви як знатний правдолюб, правдоруб і принципова в цих питаннях людина, яка ще й до того не любить подвійних стандартів, дайте відповідь (можна не сюди а просто для себе).

Увага, питання:

1. Ви вважаєте нормальним називати своїх роботодавців баригами?

2. Ви хоч раз називали хоч одного свого роботодовця «барига» в розмові з ним особисто?

3. Якщо відповідь на питання 2. — ні, то як ви вважаєте як на сленгу(вживання якого ви чомусь вважаєте за прояв гіркої правди) називається людина в якої її слова розходяться з ділом?

Дякую

А Ви впевнені що ресурсом називають саме вас як особистість а не той обєм робіт і час який ви можете приділити для роботи?

Компанія дійсно не потребує захисту, мене більше обурило ставлення людей до роботодавців, при тому що ті роботодавці обєктивно одні з найкращих в країні.

ті роботодавці обєктивно одні з найкращих в країні

ІМНО, я, об"єктивно, найкращий ембедер в країні!

З чим вас і вітаю ;)

Перепрошую за не чітке висловлювання,

ті роботодавці

малось на увазі ІТ ринок. І як на мене, ІТ це одне з небагатьох місць де в Україні можна пристойно заробити і при тому не красти, не брати хабарів і тд.

Зрозумів.
Симбіоз річ складна.
п.с.
Абстрактні питання, без прив"язки до конкретної реалізації. Проститка і сутенер як абстрактні класи. Тепер по інтерфейсам:
— чи повинні проститутки свідомо вийти із захистити сутенерів, якщо в них розборки із іншими сутенерами; і на скільки мають право (чи має компілитися!?) інші проститутки обізвати їх несвідомими шлюхами, якщо перші не будуть захищати свого сутенера (і сутенерів як клас);

— чи політкоректно проституткці сутенера називати сутенера сутенером, і чи не несе така назва негативного контексту (не викликає exeption), хоча кожен з них виконує свою роботу в межах своєї компетенції.

А ви не задумувались, чому HR-и так називаються?

...І що змінює те, чи є роботодавець найкращим чи найгіршим в країні? Яким чином якість роботодавця корелює з тим, чи можна говорити про нього правду? Якщо він найгірший, то про нього можна говорити неправду, а якщо найкращий — то і правди не можна? Якась дивна політика подвійних-потрійних стандартів. Я вважаю, що якщо вже говорим правду — то вголос і про всіх однаково.

А что, SpilGames уже на уровне иБея и ХП?:) И, если не секрет, какие наши компании и что для них делают?

якби я два місяці тому не звільнився то сьогодні б тихцем якісь урюки винесли в невідомому напрчямку всі МОЇ бугалтерські документи без нагляду. достатній аргумент щоб підтянутися, не дивлячись на гнилу реакцію керівництва логіки

Лишній привід в загальному тримати доки в себе / забирати систематично

Жесть, нам в Киевском офисе ничего не говорили по этому поводу. Кроме того, что Exchange не будет до ПН работать из-за переезда Львовского офиса. А тут такая жесть

Переезд был запланирован, поэтому и ожидались перебои в работе почты. Но того, что будет происходить такой тотальный п**дец из-за арендодателя, никто не подозревал.

зайвий привід перейти на клауд сервіс ексченджа, і поміняти секцію йоги на щось типу айкідо з обовязковим відвідуванням

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Ось наш орендодавець до речі:

zik.ua/...10/06/04/231435

Ще нарив : zik.ua/...10/06/17/233338
Такщо напевне для цього дядька не проблема рейдерством захопити що-небудь, тим більше в власному ж приміщенні...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Видно, что человек — гандон.
Я квартиру когда снимаю — ещё и на хозяина обращаю внимание, что за человек и можно ли с ним сотрудничать.

С колхозниками, сынками бывших парторгов (см. фото) сотрудничать нельзя.

А ще це г...мно обзивало всіх злодіями — типу виходиш через двері, виносиш свій пакет/ящик в якому мишка, навушники, кава, ... рушник, мило і труси :D А воно заглядає в кульок, руки свої пхає... І при цьому всім говорить — ну чого ж ви такі? Що ж не можна по людськи ? Чого ж ви в мене крадете.
Ще ми були свідками того, як приїхали «доблесні захисники» оформляти те, що один з наших хлопців получив по носі — так в кінці, на скільки я розумію, вони вже були готові оформити, що потерпілий хлопака напав на охоронця ( дідка років 60 ) , побив його, копав в ногу, вдарив об двері і втік з серверами... А дідусь йому дав в носа....
Свідчень логіканців ніхто з них не брав до уваги, навіть напевне не записували ніде... Чітко було видно що з «доблесними захисниками» все вирішено ще до їхнього приїзду. Правда не знаю що таки написали.

А ще «стражі правопорядку» казали що нічим помогти в розборі даної ситуації не можуть, і взагалі радять не виносити нічого що є власністю цього дядіньки, бо буває що в спірних ситуація отак от штовхнуть когось чи вдарять, щось зломлять — а так і на 12 років сісти можна...

Ой какой же вы прозорливый — прямо сразу видите кто перед вами стоит. А я вот колхозница, но дико это скрываю и как то сотрудничаю с людьми))) Как можно судить человека по внешности??? Некоторые наши политики — прямо душки и что с того? Аморальные, ужасные люди.

Как можно судить человека по внешности???

На самом деле, почти никак, за исключением совсем уж понятных случаев. Следует дождаться, пока человек откроет рот и заговорит.

А ще цей «порядний громадянин» обзивав всіх злодіями — типу виходиш через двері, виносиш свій пакет/ящик в якому мишка, навушники, ... рушник, мило і труси :D А воно заглядає в кульок, руки свої пхає... І при цьому всім говорить — ну чого ж ви такі? Що ж не можна по людськи ? Чого ж ви в мене крадете мою власність ???????
Ще ми були свідками того, як приїхали «доблесні захисники» оформляти те, що один з наших хлопців получив по носі — так в кінці, на скільки я розумію, вони вже були готові оформити, що потерпілий хлопака напав на охоронця ( дідка років 60 ) , побив його, копав в ногу, вдарив об двері і втік з серверами... А дідусь йому дав в носа....
Свідчень логіканців ніхто з них не брав до уваги, навіть напевне не записували ніде... Чітко було видно що з «доблесними захисниками» все вирішено ще до їхнього приїзду. Правда не знаю що таки написали.

А також «стражі правопорядку» сказали що скорш за все не зможуть тут нічим помогти, хоча співробітник просив їх помогти йому відстояти свої конституційні права на право пеерсування своїх власних речей. Так вони відповідали «А як це я вам можу помогти ? А потім — А як я маю визначити чи це ваші речі ?». Ну і порадили не виносити нічого з офісу з словами «А то ви ж розумієте, так от будете нести коробку, когось штовхнете, людина впаде, поламається, і вас можуть посадити на 12 років .... »

Кажуть, що їхати під офіс не варто. Вже все ніби заспокоїлось, наразі.

Все почалось з того, що відповідні працівники почали відключення і вивевзення нашого генератора з старого в новий офіс. Правда чомусь вночі. Далі почався кіпіш заяви, що контора краде чужий генератор і ніби-то побили охоронця на прохідній. Далі зранку вже в офіс не пускали, потім пускали по 5 — щоб забрати особисті речі. Потім по одному. Потім решітки. ну і далі ви вже в курсі.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Чуваки, а из-за чего это всё случилось-то? Ну тут хоть кто-то расскажет уже наконец?

Да никто не знает. Но в нашей стране такое может случиться только из-за одного — жадности.

Що можна сказати точно — так це те, що Логіка сьогодні мала бути останній день в тепер уже старому офісі. Решта — мутно.

Ну это как-то едва ли проясняет ситуацию. Ну должна и должна была себе. А чего такие страсти-то накаляются?

Этого, к сожалению, в данный момент никто и не знает :)

Создавать/инвестировать в бизнес со средствами производства дороже итишных смысла нет в Украине и не будет — вот она суть происходящего. Неприятно, но в худшем случае, потеряют компы и пару серверов.

Теперь представьте, если в наличии оборудование на миллионы, на складе товар/материалы и аренодатель заваривает все входы-выходы ...

К сожалению вы правы... Правда и сейчас все не так уж и безобидно — вместе с компами и парой серверов у нас совсем не работает почта и не только (во всех офисах) — на которую некоторые заказчики шлют свои письма... Так что затронут не только Львов.

«Пропала собака, сука, блять, ненавижу эту страну!»

Ну какое имеет отношение конфликт с арендодателем к целой стране? Не ОМОН же здание забрал.

Самое прямое — особые методы ведения деловых переговоров. Если кто-то кому-то должен деньги, нужно обращаться в суд, а не пытаться осуществить самостоятельно захват спорного имущества, блокировать работу и т.п. Так не поступают в цивилизованных странах по крайней мере открыто, потому что есть риск больше потерять.

С другой стороны, в Сомали худосочных парней с айпадами поставили бы к стенке, например. Захват был бы с применением автоматов ак-47. Так что есть повод не отчаиваться и уверенно смотреть в будущее.

И шо? Первая же ссылка в поиске достаточно смешная, особенно цитата из письма арендодателя:

“I don’t fear anything. I don’t fear you. I don’t fear lawyers generally. I don’t fear threats. ... I don’t fear bullies, etc. ... You get the picture. The only things I do fear are the business end of a gun and the wrath of God.”

“The older I get, the better I understand Shakespeare’s comment about ‘killing all the lawyers.’ It wouldn’t solve all the world’s problems, but it would help a lot,”

:)

Таки в итоге суд оказался на стороне юристов. Никто двери не заваривал решетками и болгаркой не резал. Конфликт разрешился в судебном порядке.

Давайте что-нибудь поконкретнее о загнивающем западе, а тут смехуечки только

Ну при чем тут это? Я пытаюсь сказать, что такие дурацкие ситуации встречаются по всему миру. Просто потому, что некоторый процент людей — идиоты. А вы мне тут пихаете про «загнивающий запад».

Да согласен я с вами, нечего тут возразить, есть только одно но:

в зависимости от страны и коррумпированности чиновников право на собственность варьируется от: «докажи что это твое» до «попробуй докажи, что это твое» до «попробуй докажи, но это все равно мое» до «это мое, адынадынадын»

Баррикады и ночные попытки вывезти оборудование со стороны логики вполне обоснованы, так как у нас где-то между 2 и 3 вариантом. Субъективно естественно.

4 вариант это некоторые племена в африке/океании, пираты и т.п.

Ну, посмотрим, чем все закончится.

Орендодавець разом з міліцією

Я думаю, это недочет Логики. Я так понял, там никого нет из топ-менеджмента с документами аренды, поэтому чисто формально арендодатель прав: пришли какие-то люди, заперлись в его помещении.

Щойно дзвонила Юля, просила всіх хто може підтягуватись до офісу.

Каже що там почалась двіжуха.

Какой штурм, какая мобилизация... алло!! гараж! вы что в 17-м живете?

Думаю дело проще простого, арендодатель посчитал что арендатор должен ему бабла, арендатор в свою очередь считает что бацала он никому не должен, а так как договор нормально заключен не был. То теперь вот такая туса...

Так, з Люксофта думаю видніше...

Я в логике уже. Просто не обновил ещё.

Хотілось би все-таки офіційної інформації про суть конфлікту. Може в понеділок щось і буде..

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А ніхто не пробував викликати телебачення? Як раз гарний репортаж про покращення для ранкових новин.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Кажуть телебачення в дорозі.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Тобто, міліція встала на бік орендодавця?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Міліція стала на бік того, хто її підгодовує

Так логику покращуют? Или это просто разборки между владельцем помещения и руководством компании?

покишо виглядає як небажання орендодавця втратити жирного орендаря. орендодавець розікрав і розбазарив великий завод — з серйозних активів тільки оренда від логіки

Нормальные такие методы удержания заказчика. Круче только наручниками к батарее.

Странный способ удержать арендатора.

К сожалению это популярная тема, сам недавно выезжал из одного помещения и мне устроили напоследок «горячий сезон» :(

автонавантажувач, офіс був в одній з його недобудованих адмін будівель, половину інших вже розпиляли і демонтували під житлові будинки... зараз про автонавантажувач мало хто чув, а старшим це кращий вказівник ніж «залізнична, 7»

Схоже начальнік заводу який вкрав приміщення тепер вирішив вкрастм ще й обладнання фірми якій він ті приміщення здавав в оренду.

Логіка почала мобілізацію. Хто може допомогти — рухайтесь в сторону Залізничної, 7. Наразі йде штурм офісу орендодавцями

Походу вже зламали двері :/

з місця передають що почався штурм офіса

колеги з львівських ІТ-компаній, зараз Ваша допомога потрібна як ніколи!

Адреса: вул. Залізнична, 7

ну у вас там и гонево:) тут уже писали про юриста и милицию. не помогает?
да, понятно, что надо бы до понедельника вам все успеть — время идет, деньги теряются, но хоть бы команду какую-нибудь подозвали из серьезных бойцов (пещерных тролей) :)

Ну вот странно, где логиканские юристы? Это же не маленькая компания, и не частная какая-то там. Было ли официальное заявление руководства? Или там у вас только тимлиды с Юлей во главе?

Сереж, ты как маленький.

При чем здесь юристы? Представь себе, что у тебя в подворотне гопники отжимают телефон, а ты им зачитываешь номера статей УК, которые они нарушают...

Вопрос не совсем так, все таки. Я образно про юристов. Должны же быть рычаги воздействия — та же милиция работает по указаниям свыше, и вот это свыше и должно быть организованно. А так реально получается что народ выносит оборудование на своих плечах, а Логиканское начальство в ус не дует.

Ты прикалываешься? Ну, вот, возьми к примеру Одесский офис. И представь себе там аналогичную ситуацию.
Несложно понять, что на уровне, например, района, в котором находится здание, владелец здания — гораздо более важная шишка, нежели руководитель компании-арендатора.

То же и во Львове, только умножь ее еще на стандартную вуйковскую политику кумовства.

Это же очевидно, ты же взрослый мальчик, не первый день в Украине живешь.

Да то понятно... Но я, все таки, верю что что-то можно решать не только силой. Можно понять когда такое случается с маленькой компанией, тогда да — кумовство и т.п. Но Логика международная компания, и прочие бла-бла-бла. Грустно становится(

Давайте к нам в Одесский офис логики — согреем, накормим. )

Отредактировал? Ню-ню)

Кстати да, одесский же офис расширяется... Да и во Львов многие ездили, а вот наоборот — нет)

Таки да. Шо вы от меня хочите? Я таки отгедактиговал ))). Милости пгосим в гости ).

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

ходив під логіку — при мені вирвався з будинка чувак, з драками — вроді з логіки, але я його не знаю, тому точно не впевнений. в офісі є люди, які забарикадувалися і нікого не пускають. місцеві хочуть виламувати двері. альтернативні входи-виходи вроді заварили решітками

новини з місця події: декілька чоловік з логіки забарикадувались в середині,щоб вберегти техніку. ззовні хтось намагається виламати двері. викликана міліція — стоїть збоку і не втручається.. поки таке..

Фига себе у вас там треш творится... Искренне за вас переживаю

В этой быдлостране третьего мира треш и не прекращался.

Учтите, гопники могут захватить и дом в пригороде, который построил для себя и семьи программистишка, который верит в будущее этой быдлостраны.

И который к тому же законопослушно платил все налоги.

Так от для чого робочі зранку варили решітки. Блін, український бізнес... Напишіть уже із-за чого сир-бор — де офіційна версія подій?..

Більшість коментів не тішать. Ох і гавняний ж у нас нарід...

ти ше був до моменту проливання крові?

Так. а вже і кров є ? Я мав на увазі коменти від хедхантерів.

та,декотрі з наших бійців пролили крові трохи

ОГО. розкажи. Мобілізацію не оголошують ?

кажи куди писати) оминемо тут коментарі :)

Цікаво знати що робиться. Так як офіційно Логіка нічого не каже — то починаються домисли. А так якби інфа була + можливо заклик про допомогу — думаю дев комюніті навіть з інших фірм би підтягнулось. В таких справах важлива публічність.

дайте переварити емоції. тоді напишемо звіт

о да. підтягнулись би :)

«офіційна» логіка знеструмлена і паралізована, навіть ексчендж сервер був там і зараз недоступний...

А мобілки вони теж там полишали?

читай вище мій коментар. наразі — хлопці всередині забарикадувались.

в офісі нема енергопостачання від вчора — які мобілки. зараз же в усіх смартфони зі споживанням хххх кілампер в час

Власники викликали чуваків, які ріжуть двері. Наші викликали ментів самі. Вони приїхали — рішають.

Угу, «незасмуТЧуйтесь» і «забеСпечимо» — це ж розрив мозку.

суперський опис. це просто хрестоматійний срач по-українськи

більшість коментів не тішать, бо ситуація виглядає так ніби керівництво Логіки поклало великий, могутній та незабутній болт на людей та сам офіс, і, замість того щоб хоча б якось заспокоїти людей і взагалі львівських ІТ-ників, свооєю бездіяльністю спонукають до стихійниго мітінга з бійками та розбірками за присутності міліції

це ж не бомжа з самовільно захопленої квартири виселяють, а ніби доволі крупну і відчутну ІТ компанію в Україні і зокрема у Львові

чи не відчутну?
чи всі у відпустках?

чи може орендодавець і не такий уже й «хрунь»?

Просто менеджмент никакой — ни рыба ни мясо.

сьогодні з боєм виривали власні речі та частину техніки. наразі на даний час відомо,що були бійки. поки більше новин немає

Странно. Помещение напоминает скорее какой-то сарай, чем офис крупной компании.

я там пропрацював 4.5 роки, екстрерєр там дійсно в стилі «розкрадений завод», коли Логіка зняла приміщення там буди голі стіни(цегла) і не було вікон :) Але в середині Логіка зробила пристойний ремонт, довгий час навіть картини висіли, було обладнано спортзал з нормальною вентиляцією. За весь час роботи, знаю, керівництво логіки намагалось якось вмовити орендодавців впорядкувати територію, але не дуже успішно. Переговори про парковку тривали роки, а про ліфт і того довше, но це не головне — доводилось клієнтів вести через «прохід» який огранізували орендодавці посер якого, в слякоть чи дощ була здорова калюжа через яку треба було перескакувати :) Одного разу памятаю це дістало, і після «серйозної розмови» орендодавці на калюжу кинули якійст старі двері.

Жесть. Наебизнес в духе совка. Самое страшное, что вот такие жлобки-ладельцы, взащенные в рядах партноменклатуры, рулят всей нашей страной.

Перепрошую що перепрошую, але я не зовсім зрозумів ваш комент, ви СЕОшнік шоле? :)

даруйте, що це прозвучало двозначно та персоніфіковано

щонайменше 4.5 роки керівництво чудово знало про стан речей та «якість» орендодавця

И им было абсолютно пофиг.

Це була одна з причин переїзду. От тільки орендодавцю не захотілось відпустити так просто Логіку :)

Не заплатили аренду и решили уехать?

В четвер орендодавець приходив і перевіряв стан приміщення, акт здачі-прийому підписав. А в пятницю зявився борг спочатку в 1.2 потім 1.7 млн гривень. Кажуть що орендодавець вирішив записати в борг ліфт який його просили встановити більше ніж 5 років, і коли за місяць попередили що будуть зїзджати — взявся швиденько його монтувати.

1.7 млн гривень.

За эти деньги его дешевле грохнуть.

Серйозно попали. Пора крышу искать :(. Или знакомых в прокуратуре/СБУ.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А кто отмечен красными прямоугольниками? А-то не все в курсе :)

власник приміщення і якийсь жлоб, який дзвонив по телефону весь час, когось закликав підтянутися

на 2й фото дашок мабуть захищає від цегли і плитки які падають зі стіни

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

на фото

IMG-2486.jpg
хапуга який махав руками при спробі зайти в офіс, кричав шо «парішає нас» а також вибивав фотоапарат з рук того хто знімав ...

Я щойно з офісу Логіки. Все зовсім не весело. Ледь вибрався з особистими речами. Боюся, це може мати дуже серйозні наслідки.

в офісі все ще чергують хардварщики з нашим охоронцем? їх хоч продуктами забезпечили? власників все ще утримують за дверима, щоб вберегти все що всередині?

Читаю ці теми і починає зявлятись ностальгія :)

Да, у Софтсёрва и Ипама просто праздник какой-то )))

Армен,что Вы.Мы абсолютно не радуемся чужому горю и очень сочувствуем людям пришедшим на работу и не сумевшим попасть в офис.Поэтому и предлагаем им уют и заботу.Тем более,что наши офисы по соседству

Ху, забрав свої речі, песик машинка і 2 кулька стратегічних запасів не постраждали :)

Епаму теперь нечем вас заманивать :)

*Тем временем, софтсёрв закупает два вагона радиоуправляемых игрушек*

А документы предпринимательские? Или они в общей куче у бухов?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Шит хепенз, но все наладится.

при хенку такого не було...

Приходьте у нас весело :)

з радістю забеспечить Вас і робочими місцями

Volodymyr Semenyshyn, Tetiana Zabusyk что вы знаете про профессиональную этику?

Мародерство в ИТ тоже существует :)

Они не нарушают. Она им просто не нужна — иначе не смогут делать свою роботу максимально ефективно.

А кто ее тут нарушает ?
А я не говорил что кто-то ее нарушает. Я другое спрашивал. Вот только почему-то вы решили что ее кто-то нарушает. К чему бы это? ...

а що ви знаєте про почуття гумору? :)

Думаю данные люди с этикой хорошо знакомы. Они по-крайней мере тут работают :) А что в рабочее время тут делает SE or Dev ? :)

піклуються про власне майбутне, щоб знати що і з ними може трапитись, і бути готовими чимось на це відповісти ;)
доречі, якщо хтось не в курсі, явно чи не явно, в обовязках дев«а та СЕ є не тільки «писати код», по поточному проекту, а ще й «знати все», постійно дізнаватись про нові і старі речі в ключових для проекту і оточуючих галузях, щоб могти адекватно пропонувати і використовувати різні фреймворки/ліби/контроли/патерни/інше, (звичайно ж без впливу на дедлайни по наявним таскам проекту), і доу — то один з тих сайтиків що це допомагає робити ;)

і доу — то один з тих сайтиків що це допомагає робити ;)

К сожалению, довольно слабо помогает.

тем не менее ты наверное самый постоянный пользователь доу. каждый комментарий не реже чем через 10 минут :)

каждый комментарий не реже чем через 10 минут :)

О шо значит правильно спланированное время.

Макс, я на твоем месте не подкалывал бы его за это, а подарил бы человеку футболку топ-комментатора ДОУ :)

А что в рабочее время тут делает SE or Dev ? :)
Что значит рабочее время? Чисто над задачами я работаю 8 часов, это без учета ДОУ и тд, но с учетом профильных ресурсов (по технической тематике)
Думаю данные люди с этикой хорошо знакомы.
Фантазия это хорошо, а где факты?
Они по-крайней мере тут работают :)
Работать можно по разному ;) Эт я про этику

Фантазия это хорошо, а где факты?

— С одним из этих людей я работала несколько лет и воочию убеждалась в профессионализме и знании этики.

Да, согласна. Но есть ещё такая штука как чувство юмора, лёгкий стёб и т.д :) Кто-то это воспринимает нормально, а кто-то обострённо)

Ситуации разные бывают. Одно дело когда прорвало кран, или загорелась серверная и все пошли по домам. И другое случившийся сценарий — тут люди на неделю могут выпасть из рабочего процесса + личные вещи. Вы вообще представляете себе как объяснять американцам, например, случившееся? Фактически это подрыв репутации Логики перед клиентами, и шуточки про то, как и у кого хорошо неуместны. Если вам/написавшему про рабочие места от этого весело — то мы возвращаемся к вопросу этики.

сто логіки (американець), який є на місці (в львові), просто в акуї

о привіт, це ти. тоді цто заміняємо на філіпс

SE і DEV тут, бо в офіс попасти не можуть сьогодні :)

Юрий, я легонько подкалывала Bogdan Shyiak (silverwolf) SE or Dev в WorldApp ))

P.S. Так и не разрешилась ситуация? :(

Останнє що мені відомо — це те що люди по одному свої особисті речі забирають, + я забрав речі моїх колег, скільки зміг винести за раз.

Далі невідомо... Вроді перевезення всього іншого має бути в суботу, але чи це точно — ніхто нічого зі звичайних працівників не знає.

Ще були журналюги, причому ті, яких привіз власник будинку.

Далі побачимо як буде розвиватись ситуація.

А что говорит само логиканское начальство? Дэниел там, еще кто? От них были письма хотя бы (многие же настроили почту на мобильники)?

Хотя если это конфиденциально, то не надо...

Поштові сервери в Львівському офісі, який обезструмлений. Тому ніяка пошта не ходить.

Приходьте у нас весело :)

www.youtube.com/...player_embedded

куда вже веселіше ніж на логіці, тим більше зараз :)))

Конченый логикайский менеджмент даже здесь не справляется..

Сергей, это ваша официальная позиция? Вы могли бы назвать поименно, кого именно из руководства компании Логика вы считаете «кончеными».
К примеру, наш facility manager намекает на то, что от ваших слов воздуха больше, чем от аппарата, на который он показывает:
fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/...924609623_n.jpg

Мне, знаете ли, ехать самому скучно и мои коллеги и руководство интересуются, кому из них ехать к вам в гости.

Или, если хотите, мы готовы оплатить вам визит в Одессу и обратно во Львов.

Да это моя официальная позиция.
Кончеными дармоедами я считаю всех тех из руководства лохики кто должен был заниматься планированием переезда(улаживанием разногласий с арендодателем)
так чтобы таких ситуаций в принципе не возникало и не допускать противостояния работников с охранниками(так умные люди бизнес не делают).

Конкретных фамилий назвать не могу так как не в курсе кто этим должен был заниматься.

Перевод стрелок на всякие не относящиеся к дискусии темы(типа куда указывает Ваш facility manager) говорят только о том что Вы просто фигней страдаете.

А в гости я Вас не приглашал — Вы не относитесь к числу тех людей с которыми мне было бы интересно разговаривать. Но если будете проездом можем встретится.

Слив засчитан

Шановні «Логіканці» не засмучуйтесь:) Компанія «ЕРАМ» з радістю забезпечить Вас і робочими місцями і запашною кавою і подарує Юрі нову плюшеву собачку :)

місце то є, а от техніки і серверів покищо немає :))

Таня, там ше була машинка(радіокерована), виделка і дві чашки...

Тарасику,ти ж в курсі -в нас немає проблем ані з чашками, ані з виделками, і з усім іншим теж все супер.А от машинку Вам прийдеться подарувати нову,щоб вона була така ж мила Юриному серцю, як і попередня :)

Виделка особлива, радянська, складна таких класних тепер не роблять. Добре що вона вже знову зі мною.

Таня, все проясняється... Спонсор вистави компанія.... :) (жартую)

А просто кавою та плюшками, ні?

Ну якщо купите мені ще Audi A6 2012 року, то тоді точно до вас піду :)

Правда знаючи сучасні контори — то максимум на що можна розраховувати — то на маштаб 1:43

Знаючи ситуацію з перших рук, я б так на місці епаму не тішився. Схожа ситуація може статись з будь ким в цій країні. Реально співчуваю хлопцям і дівчатам з Логіки, багато хто з них знає мій телефон, допоможу чим зможу (зконтактуватись з замовниками і т. д.).

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

не будем засмуТчуватись але забеСпечим себе всім самі :) щиро вдячні :) (ну просто не втримався, вибачте)

Та вже напишіть нарешті хто власник, помістіть його фото, щоб ми знали в лице цього загадкового персонажа.

Зранку була одна спроба мирного входу в офіс групи десь з 10-15 чоловік, знімали на відео. То зразу ж при вході нас зупинив якись чоловік який себе називав «Начальник охорони», казав що має наказ нас не пускати. А також з ним був якись нарваний дядінька в білій сорочині, який всім погрожував там кричав чуть лі не матом. Також пробував виривати фотоапарат з рук. Надіємося під вечір це відео буде залите на Ютуб людиною, яка його знімала. А от хто власник ... Я особисто не знаю.

Чисто из спортивного интереса ..
Ну и как завершилась ета попытка ?
Охранники наваляли дрыщам или както по другому ?

наразі вроді впускають невеликими групками по кілька людей забрати особисті речі

Це була для інтересу — щоб подивитися яка буде реакція. Ніхто не рвався з ніким битися.

Тіки хамло в білій сорочці весь час пробувало вирвати фотоапарат з рук.

странно, что група в 10 чел. не смогла отодвинуть этих «начальников» в сторону

Угу, хотел бы я на это поглядеть :)

Жду, когда в вакансиях будут добавлять:
1) Опыт посещения тренажерного зала от 3-х лет.
2) Жим лежа от 80 кг, жим с присядки от 100кг.
3) Опыт боксирования обязателен.

4) Умение вести за собой ударную группу — приветствуется

ще й недавно власник почав монтувати ліфт, звісно «дотримуючись» всіх норм техніки безпеки.

PS. Я б на цьому ліфті побоявся б їздити...

в мене там залишилась улюблена вилка, дві чашки, машинка радіокерована і маленька плюшева собачка... :( поверніть, будь-ласка...

Юра, ладно твоя посуда, ладно твоя собачка, но машинка то.....це ж наш тобі подарок!!! Нелюди, верніть машинку!

Машинку не отдадут, однозначно ...

шо там машинка — в людини обід з холодильника пропав :-)

Ну да охранники чуваки здоровые — их чемто кормить надо ...

да, они сами себя на свою несчастную зарплату не прокормят.

А ще від вчорашнього вечора десь з 22.00 в офісі повністю вирубили світло власники будинку.

Підписатись на коментарі