Які запитання на співбесідах вас дратують найбільше?
Мене найбільше бісить питання, ким ви бачите себе через 5 років — це вже дійсно як мем. Звісно, усі ми щось плануємо, але в наших умовах взагалі не ясно, що буде через рік, про які п’ятирічки мова. Завжди хочеться спитати у відповідь, чи сама компанія знає, що з нею буде через цей час. Туди ж ідуть питання до жінок про шлюб та декрет. Я особисто з таким не стикалась, але якби на співбесіді запитали, то відразу б задумалась, чи цікава мені така компанія.
Також у соцмережах бачила багато постів, де скаржились, що зараз на співбесідах люблять лізти в особисте, яке ніяк не впливає на роботу. Як-от скільки грошей людина витрачає на місяць або чи є діти. Ну і звісно питання про знак зодіаку — ну щоб що ...😅
А які запитання на співбесідах найбільше дратують вас?
Найкращі коментарі пропустити