Як працювати на українську оборонку з-за кордону?

💡 Усі статті, обговорення, новини про оборонні технології — в одному місці. Приєднуйтесь до DefTech спільноти!

Українська технологічна компанія BlueBird Tech оголошує про стратегічне масштабування в Європі — відкриття мережі міжнародних R&D-центрів. Перший пілотний офіс запускають у Польщі, у проекті — і інші країни ЄС.

BlueBird Tech фактично створює розподілену R&D-екосистему для українських інженерів, які сьогодні працюють у різних країнах світу. Саме ці групи спеціалістів стануть ключовим ресурсом для прискорення розвитку оборонних технологій України.

Мета — об’єднати найкращих інженерів як в Україні, так і за кордоном у спільний технологічний проєкт, що допоможе швидко розробляти рішення для фронту.

Компанія робить ставку на вузькопрофільну інженерію, яка визначає сучасне поле бою:

  • embedded та hardware-інженери;
  • RF/радіо та зв’язок;
  • системи БпЛА (FPV і платформи літакового типу);
  • C/C++ та low-level розробка;
  • computer vision та AI;
  • автопілоти та навігаційні системи;
  • QA, тестування та бойова валідація;
  • виробничі та scale-up інженери.

«Ми об’єднуємо українських інженерів по всьому світу і будуємо R&D-офіси там, де потрібна експертиза. Працюватимемо спільно — задля перемоги нашої країни», — заявляє співзасновник BlueBird Tech Валерій Зарубін.

Фокус ініціативи — саме на українських фахівцях, які проживають за межами України. Нагадаємо, у компанії наразі активно працює представництво у США.

Чи готові ви працювати на українську оборонку з-за кордону?

Підписуйтеся на WhatsApp-канал DefTech спільноти!

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

щотижневий твіт на правах реклами.
пора запускати рілзи
щодо сабжа: покищо ніяк

RF інженер... Усі хороші спеціалісти рівня middle і вище давно працюють там (за кордоном). Мають стабільну роботу без нервування і не перепрацьовують. За цей рік, думаю, ринок MilTech подвоїться, і ситуація з пошуком кандидатів стане ще гіршою. Очікую, що у 2027 ті, хто хоче реально щось розвивати, але не змoгли найняти або переманити хорошого RF-інженера раніше, будуть дуже раді навіть remote + part-time.

Мені пропозиції надходять практично щодня, і цьому не видно ні кінця ні краю... Запасаємося попкорном і робимо ставки :)

Підписатись на коментарі