DVB-T2: чергове «пакращення»

Цитата:
Навесні 2011 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вирішила змінити стандарт цифрового телебачення на DVB-T2. А восени нею було прийнято рішення про шифрування сигналу. Через шифрування сигнал зможуть приймати лише спеціальні декодери конкретних виробників, а не будь-які декодери DVB-T2. У державному бюджеті на 2012 рік було виділено 350 мільйонів гривень на закупівлю цих конкретних декодерів.[2] 21 березня 2012 Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».
uk.wikipedia.org/wiki/Цифрове_телебачення

В мене виникло ряд питань:
1) чому DVB-T2 не є FTA (free to air)
2) що ховається за «безплатною» роздачею приймачів
3) чи не є перехід на цифрове телебачення обмеженням свободи слова, так можна не продовжувати ліцензії і не допускати канали до загально національних пакетів.
4) кому це вигідно?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Ще цитата:
itc.ua/...-pervyie-shagi

Хотелось бы услышать коментарий Тигипка на то что DVB-T2 приставки изготавливаются ливанско-китайской конторой , а не украинской и как эта ситуация улучшает айти в Украине . :)))

Отвечу на вопрос № 2.

Лично знаю человека со 2ой группой инвалидности. Таки получил бесплатно приёмник, быстро и без проблем.

P.S. Вполне неплохо себе показывают все обещаные каналы.

це банальна крадіжка із бюджету. нікому те тб не потрібне

red-forum.com/...hp/t-18030.html

Уважаемые знатоки, начинаем первый раунд. Вопрос телезрителя:

1. В некой стране продано 1 миллион телевизоров с тюнерами DVB-T
2. На рынке имеется огромное количество приставок DVB-T на любой вкус по минимальной цене (я би добавив ще гібридні тюнери для компів).

3. Все телеканалы страны вещают в 4:3 SD.

Вопрос знатокам: какой стандарт вещания был выбран?

Подписаться на комментарии