Про підготовку до ISTQB іспиту

Пропоную Вашій увазі мій сайт tests-in.it www.evaluateme.it на якому можна готуватися до здачі ISTQB іспиту. В базу данних закладено 934 питання з відповідями (2011 рік).

Можна проходити тести двома шляхами :
1) 40 питань що вибираються з БД (питання обираються випадково)

2) Всі питання (від 1 до 934), де можна обрати починаючи з якого питання (№ питання) проходити тест. Це зроблено для зручності, коли необхідно пройти всі питання на протязі певного періоду часу без повторень питань.

Також є можливість роздрукувати всі питання з позначеними відповідями.

www.evaluateme.it

Чекаю Ваших відгуків та попозицій.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Здравствуйте! А Ваш сайт сейчас функционирует? Если да, он подразумевает только платные попытки? Потому как войти нет возможности. После логирования и попытки sign in выскакивает error message: {"success":false,"message":"Incorrect password!"}. Заранее спасибо за ответ.

-

Добрый День. А скажите вы присотановили работу сайта??? www.evaluateme.it не работает больше....

Добрий день! Ні, просто знов вирішив змінити хостинг. Наразі існує проблема з паркуванням домену

evaluateme.it

на новому хостингу, але гадаю за кілька днів все буде)

Сайт знов робочий! Користуйтеся наздоров’я!

Я бы с радостью, но всеравно вижу, что «Работа сайта временно приостановлена.»

Oleh Dutko, привіт! А чому тестів 934 ?
Є файли де їх 1060, є ще інші...
Це якась особлива підбірка?

І ще одне. Статистична інфа після 40 тестів відображає завжди одне і те ж на основі повного тесту на 2000+ питань. Шось поламалось.
Завжди:
кількість питань: 2982
Коректних: 2514
Інкоректних: 468
% коректних: 84,31
% інкоректних: 15,69

Таке бачу кожного разу після

Ось зараз показало статистику вже тільки до 40 питань.

Обрав ’all tests’ - знову блок з 40 питань.... А не всі, як написано

Коротше. ALL TESTS не працює, як описано :(

без «добровольного пожертвования» с андроида на сайт не попасть

Перевіряв, все пацює. В лівому верхньому кутику є хрестик аби закрити попап

Доброго дня!
Сайт не працює два місяці. Ви залишили цей проект?

Доброго дня!
сайт переїхав на нову адресу:
www.evaluateme.it

Доброго дня. Сайт зараз не відкривається, пише: This domain name expired on Mar 15 2017 06:54AM

Вітаю! наразі здійснюється переїзд сайту на новй домен — tests-in.it
сайт скоро запрацює.

Доброго дня! Дякую за відповідь!

Сайт підняв! нова адреса — www.evaluateme.it

Друзі!
2 роки сайт існував як безкоштовний соціальний проект (без реклами, реєстрацій та SMS :-) ) За цей час я отримав від Вас безліч листів з подяками, пропозиціями та багами, за що Вам дуже вдячний. Сподіваюся ресурс дійсно допомагає Вам у кар’єрному зростанні та допомагатиме у майбутньому.

Але час не стоїть на місці та рано чи пізно постає питання про кращий платний хостинг та нові можливості.
Тому прошу шановну ІТ спільноту допомогти проекту фінансово аби сайт міг розвиватися та принаймні окуповувати своє існування. Для цього спеціально відкрито банківський рахунок — 4731 1856 1093 1534 (картка Приват Банку)

Хочу поділитися з Вами планами щодо розвитку ресурсу:

— серйозно зайнятися популяризацією сайту
— додати мультиселектор при виборі відповідей у тестах
— уможливити проходження тестів за розділами книги
— зручний експорт питань та правильних відповідей (на всі рівні)
— пофіксити графік, аби він відображав статистику по всіх розділах книги
— додати реєстрацію користувачів та збереження рейтингів в базі даних з прив’язкою до аккаунту
— впровадження платних послуг
— зробити можливим отримання електронних та паперових сертифікатів ресурсу (платні послуги)
— у перспективі трансформувати сайт з питаннями/тестами лише по ISTQB у портал з тестами по багатьох напямках — Automation QA, Java, Python, C#, тощо.
— можливо редизайн ресурсу

Дякую за підтримку, як і раніше чекаю на Ваші листи та пропозиції.

Очень хороший ресурс. На тестах(foundation level) попалось вопроса два из тестов, но и остальные были очень похожи. В итоге — тест сдан) Спасибо за ресурс

Реальные вопросы были прям совсем похожи? Другая формулировка или другие вопросы?

Другая формулировка. Это как смотреть на один и тот же вопрос под разным углом.

В практических заданиях подход одинаков, только вводные данные дают разные.

Т.е. правильные варианты ответов в принципе остаются такими же?
Спасибо! потренируюсь на этих вопросах =)

Бесплатный вебинар «100500 вопросов по сертификации ISTQB»: dou.ua/calendar/13012

Хтось реєструвався через www.usqb.org.ua/...hp/ru/ekzameny-i-sobitiya ?
Чи проходить якесь підтвердження після реєстрації ?

Маэ приходити. Але зазвичай воно може прийти через тиждень-два

Пару дней назад сдала экзамен. 85%. Спасибо данному ресурсу. абсолютно таких же вопросов как тут не попалось, но похожи, или в другом ключе. Это отличный сайт для тренировок. В принципе считаю что достаточно и одного силлабуса, для подготовки, но выучить нужно хорошо. я еще сначала для улучшения общей картины прочитала книгу Rex ~Black. Всем удачи!

Поздравляю! А Rex Black-а стоит почитать именно как дополнительную литературу или он на равне с силлабусом идет? Понимаю, что одно другому не помеха)).

Rex Black
там добре описана теорія, простіше ніж в книзі від BMC. Плюс Rex Black це колишній директор iSTQB як такого і варіанти відповідей з цього сайту є фразами з книжки. Щодо www.amazon.com/...-Foundation/dp/1780172990
то я її першою прочитав, а Rex Black-а другою. Варто читати дві. Не все є в одній книжці

Добрый день! Возник вопрос с 145 номером теста : системное интеграционное тестирование следует выполнить после: правильный вариант выдает после юнит тестирования (мои сомнения — после системного); номер 299 : правильное утверждение для статик анализ: правильный вариант выдает компиляция кода не форма статик анализ( мои сомнения -статик анализ помогает найти недочеты(faults), которые трудно найти с помощью динамического тестирования); 851 — в какой стадии процесса тестирования сравниваются актуальные результаты с ожидаемыми — правильный вариант выдает evaluating exit criteria & reporting ( мои сомнения- implementation & execuation); 852 — какая пара факторов используется для количественной оценки рисков: правильный вариант выдает probability & likelihood (мои сомнения — likelihood & impact).Спасибо за сайт. Уже помог в понимании некокторых нюансов))) и возможно очень поможет в сдаче экзамена.

Здравствуйте. А скажите, пожалуйста, серитификат через www.pearsonvue.com/isqi, через какое время вам прийшли результаты на электронную почту?

Привет :) Мне подробные результаты пришли через неделю после сдачи. А получение самого сертификата зависит от того, какую форму получения Вы выберете: электронную (PDF) или обычной почтой.

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, все кто сдавал он лайн экзамен недавно — когда вы регистрировались на pearsonvue, выбирали экзамен и тд, на каком этапе вы указывали, что вы не native спикер, чтобы добавилось 15 минут к продолжительности экзамена. спасибо!

Привет :) Я сдавала год назад, но у них ничего не изменилось) Тут есть инфо и сама форма на запрос допольнительного времени: www.pearsonvue.com/isqi. Просить время надо перед регистрацией на сам экзамен, потому что обработка запроса может занять до 5 рабочих дней.

Подскажите, кто знает, где проверить валидность сертификата по ID после его получения?

Какого-то общедоступного сервиса для проверки сертификата нет. Но вы можете написать в ISTQB, чтобы они подтвердили валидность сертификата.

В письме ссылку присылают,где его в pdf можно скачать

We always want to offer the best service to our customers. Therefore you will get the opportunity to download your certificate as a PDF document from our website using the link below.

www.isqi.org/...herunterladen.html?token= и дальше индивидуально

Вы правы. Это действительно так.

Бесплатный вебинар по подготовке к ISTQB Foundation Level «5 способов НЕ читать
300 страниц на английском» dou.ua/calendar/10957

а где можно запись посмотреть не знаете?

запись не делали, если есть какие-то конкретные вопросы — звоните — все расскажем softengitraining.com

Сегодня стал сертифицированным ISTQB FL человеком,не работав тестировщиком,в понимании IT индустрии.
Мой рецепт:

— Andreas Spillner — Software Testing Foundations, 4th — 2014
— Foundation Level Syllabus 2011

7 нижних тестов
www.testingexcellence.com/istqb-quiz

Дуже хороший ресур для підготовки! Але напевно база питань оновилась на екзамені у мене було можливо 1-2 питання, хоча багато схожих але й багато абсолютно інших!

Пан Олег, дякую Вам за чудовий ресурс для підготовки! Сьогодні здав сертифікацію базового рівня. Багато питань в реальному тесті співпадали з представленими на сайті. Решта були дещо іншими, але в тому ж ключі. Ресурс корисний, тести актуальні.

Олег, там есть возможность при выгрузке All Tests- ISTQB Foundation — HTML-вариант выгрузить только Foundation Lavel? Потому что как я понимаю, выгружаются абсолютно все уровни, да?

ID- 851 певно правильна відповідь — test implementation and execution ?

трохи юайку підкрутити тре
на ведроїди, яблоосі чи віндафони щось планується таке?

Ні, не планується. Що сама на Вашу думку треба підкрутити? відкритий до пропозицій.

1. Коли заходите на сайт, кнопки вибору зліва і я наприклад їх шукав ну не скажу, що довго, але розміщення біля малюнку(який відволікає) — не дуже як на мене

2. Не юайка — кожного разу треба «реєструвати» нового користувача? Хотілось щоб можна мати «одного» юзера і дивитись статистику відповідей

3. Форматування html — якщо відкрити тести в html то йде спочатку питання, а відповіді справа — якщо це спеціально задумано, щоб відділяти питання від варіантів відповідей, то ок.

4. Як тестер скажу, що червоний колір це переважно колір фейлу), тому правильні відповіді червоним кольором — трохи дивно

5. Питання в html перемішані — може йти 900-е. а за ним 60-е

6. justification — не працює, якщо заглушка то ок

7. Трохи старий дизайн форм де відповідаєш на питання(я не веб-тестер))

8. Не можливо повернутись на попереднє питання або відмітити поточне «флагом», щоб повернутись до нього

9. При неправильній відповіді вискакує месидж, до якого треба тянутись)

10. Додайте можливість — юзер вибрав відповідь і її можна підтвердити клавішою ’Enter’

11. Можна зробити типу масив з 40-ка питань і показувати зеленим правильні відповіді, а червоним — неправильні(як в прогах для тестів на права)

12. Взагалі зараз стараються центрувати інфу по центру екрану, у Вас вона зліва(саме питання, відповіді і т.д.) як приклад — itc ua

жаль, що не планується на андроїд, любив в маршрутці порозв!язувати білети з ПДР

Ну звиняй...для сайту необхідна БД та сервак. Я не Андроід девелопер і не знаю як то замутити на Андроіді. Але ідея хороша.

ок, тут нема претензій), це більше перспективи
взагалі добре, що взялись за це

яблоосі
А що вам мішає в апсторі пошукати по слову «istqb» і установити собі кілька безкоштовних аплікух? Наприклад, istqb quiz на 1500 запитань?
Або купити за 2-3$ платні? Там достатньо для підготовки до фундейнш рівня. І ціна їхня чисто символічна.

заважає відсутність персонального девайсу
є ведроїд

ну і цікаві плани автора цього проекту, так сказати — жива розробка

про купу прог для квізу на мобайлі я вкурсі

Олег, а Вы сдавали уже? Помогла подготовка по

istqb quiz
например? Там реально много вопросов, такие же как и в остальных моках в сети. Ну и у меня вопрос, если сдавали, то такие же ли вопросы на реальном тестировании? Или частично?

Так, здавав років 4-5 тому. Дуже багато питань що повторюються. Питання на сайті взяті з іспитів.

Nataliia, я здавав в далекому 2011 чи 12-му, готувався 3 тижні, базова книга Рекс Блека, та ISTQB Sample Papers [2010 −2011] + answers — 500 запитань в pdf форматі. З того часу помагав готуватися кільком знайомим, і можу сказати 100% одне — усі запитання які я бачив в різних квізах, базах, сайтах і тд — на 90% повтор тих 500.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

чому?? правильна відповідь — C. Faults in requirements are the most expensive to fix

если мы находим fault в требованиях, на пример на стадии анализа требований, не приступив еще к имплементации, то как это может быть most expensive?

Мається на увазі ціна фіксання помилки. Якщо в Рекваірментах була допущена помилка, на яку не звернули увагу і виходячи з помилкового твердження що документ правильний почали розробку, то затратили якийсь еффорт. Вже на стадії розробки, виявляється помилка в рекваєрментах. Таке куда складніше зафіксати (бо фіксати можливо прийдеться багато чого, можливо навіть міняти технологію розробки).

если подходить с такой точки зрения, то конечно ответ верный))). Я трактовала вопрос иначе... Дякую)

Радий допомогти

Отличная возможность! Спасибо!
Правда, насколько можно доверять ответам?

Cайт піднято, працює в штатному режимі. В найближчий час проблеми не передбачаються :-)

istqbtests.net

Привет. Олег,там есть какие-то проблемы с базой похоже...Итог тестов валится

Дивно, в мене все гаразд. Який тест не працює?

у меня все(...жаль аттач не могу прицепить

Дякую за Ваші коментарі та повідомлення!
Новий домен та хостинг вже замовлено! Сайт переїде на istqbtests.net
Сподіваюся завтра запустити його.

Сайт знов переїхва) нова адреса — www.evaluateme.it

есть место на хостинге .ukraine.com.ua. какие требования для хостинга ?

Да кинь реквизиты, каждый пусть скинится сколько может. За время которое человек тратит на это, и за нормальный хостинг!!! И будет всем счастье!

Отличная идея. Готов поддержать.

-

Как же плохо без вашего сайта(( А уже скоро экзамен

Мдя....Хостинг просто «чудо». Буду міняти хостинг, то займе трішки часу.

Олег, а есть надежда на спасение хоста?(

Надії немає, так як то був халявний хостинг. Підозрюю що через велику кількість користувачів його періодиячно відключають. Як тільки трішки розгребуся з своїми справати зареєструю повноцінний хостинг та перенесу на нього сайт.

Спасибо, сделай подарок девочкам на 8 марта))

Здравствуйте, сейчас редирект вот сюда происходит error404.000webhost.com/cpu-limit-reached.html

Спасибо за оперативность!=)

Більш менш підняв. Дякую ботам які завалили базу з користувачами. Через таких “доброзичливих” користувачів тепер студентам замість довільного ім*я треба буде вводити електронну скриньку яка буде перевырятися.

Не загружается список Question Type=( Бесконечный Loading

Сайт уже неделю не работает. Когда сможете его запустить?

до экзамена осталось 3 дня, а сайт лег(

Сайт сегодня перестал работать. Ошибка 404 ( Очень жду восстановления этого ресурса! Он супер полезный!

знову якісь проблеми з сайтом =(((

От що значить залявний хостинг (... Наразі сайт нормально працює

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

-

Очень жаль, сайт не работает((

Сайт Відновлено. Нажаль довелося потерти всіх студентів

дропдаун с типом вопросов не подгружается :(

Дивно...певно щось з БД. В мене те ж саме(

спасибо, будем очень ждать возобновления)

Сайт тимчасово не працює, написав в сапорт хостеру

Я тоже не могу зайти по ссылке, пожалуйста пофиксите ее, очень хотелось бы готовиться с ее помощью)

что-то перестала быть доступной ваша полезная ссылка

Подскажите, где можно найти вопросы на русском языке?

Лише перекладати самому) Як перекладете то поділіться будь ласка

Использовал этот ресурс, как основной, при подготовке к тестам ISTQB Foundation Level
Рекомендую читать, понимать и учить весь список.

Около 80% вопросов из данного набора повторяются в реальном тесте — который я сдал 05 июня 2015г.

Также рекомендую следующие книги и материалы, с которыми лучше ознакомиться перед этими вопросами:
1. Software Testing
An ISTQB-ISEB. Foundation Guide. Second Edition
Brian Hambling (Editor)
2. ISTQB Glossary English v2.2
3. ISTQB CTFL Syllabus 2011

Использовал следующую методику прохождения вопросов.
1. Полный проход по всем 934 вопросам, заранее распечатанных на листах, отмечая неправильные ответы.
2. Затем несколько проходов по неправильным ответам до уровня 80-90% правильных ответов.
3. Для закрепления — полностью пройти все вопросы ещё 2-4 раза

Подтверждаю, что с этим подходом 100% сдается Foundation Level — который я сдал в декабре 2015. (Готовился, правда, по книге Foundations of software testing ISTQB certification. Dorothy Graham.... — но думаю что она эквивалентна Software Testing An ISTQB-ISEB. Foundation Guide. Second Brian Hambling по уровню того что нужно знать для сдачи)
istqb.net16.net — самый лучший ресурс с примерами вопросов что я нашел в свободном доступе. Полностью все вопросы не осилил — но из около 100 первых вопросов, что прошел — некоторые точно были на экзамене.

Также что я сделал — это подправил в сорцах всего списка вопросов цвет правильных ответов перед распечаткой (чтоб в глаза не бросался правильный ответ, а была возможность подумать самому сначала).

Очень крутая работа, — спасибо Oleh Dutko!

Евгений, эти тесты отличаются от всех других моков данных в сети, где можно найти по 20 листов с 40 вопросами в каждом. Например вот здесь istqbexamcertification.com/...papers-from-2012-to-2014 а также в приложениях для смартфонов как istqb quiz.
И вопросы Олега Дутко сложнее. Готовясь по мокам из сети, я могу ответить на необходимое для сдачи количество вопросов, а вот по тестам Дутко — нет. Можно Вас попросить немного рассказать какие тесты были на экзамене?

Я готовился по вопросам, о которых указал выше. Могу сказать, что примерно 75-80% вопросов на самом экзамене ISTQB мне попались именно такие, что приведены в базе.
Сам экзамен я сдавал в июне 2015 года.

В компании SoftServe, где я работаю, существует предварительный внутренний экзамен, на котором нужно дать 80% верных ответов, чтобы тебя допустили до сдачи международного теста, где уровень сдачи — 65%.

Так вот, я считаю, что если Вы отвечаете на 80% предварительно в рамках вопросов по ссылке выше — вы сдадите на сертификат ISTQB.

Успехов!

Евгений, спасибо за оперативный ответ. Дело в том, что я выгрузила себе эти тесты (тесты автора) и там, видимо, помимо Fundation, остальные уровни и все впреремешку. Не подскажете как выгрузить конкретно 934 вопроса Fundation Level? Или проходить их попорядку?

Нажмите кнопку All Tests, далее выберите ISTQB Foundation — и проходите все по порядку.
Можете взять HTML-вариант и распечатать его для удобства.

HTML-вариант содержит все уровни. Или можно как-то отфилтровать?

Здравствуйте! Сегодня сдала ISTQB Foundation. Не подскажете как онлайн проверить валидность сертификата по ID?

Подскажите, если сдавать Foundation Level / Agile Extension, достаточно ли такого ресурса для подготовки?
Или где можно взять еще доп. часть по Agile Extension ?

Foundation test: AnswerID 3547 = AnswerID 3548 (first marked as correct, is it?)

www.istqb.net16.net
Станом на сьогодні пофіксані всі відомі баги!
добавив питання на нові рівні:
advanced_level_2012_sample_questions_technical_test_analyst_v1.1
advanced_level_2012_sample_questions_test_analyst_v1.1
ISTQB Advanced Level Test Analyst Exam-Scenario Based
ISTQB Advanced Level Test Analyst and Technical Test Analyst Exam
ISTQB Advanced CTAL Test Manager Exam-Crash Course

Оскільки додано купу нових питань, можуть виникнути нові дефекти. Буду дуже вдячний якщо хтось потестає))) Про дефекти повідомляйте на [email protected]
.
Щасти!

Готовясь к экзамену, частично сравнил базу вопросов на istqb.net16.net с вопросами на других, похожих, ресурсах. Не встретил вопроса, которого бы не было на ресурсе Олега. Единственное, на istqbexamcertification.com/...m-2012-to-2014 начиная с Paper № 28, находятся вопросы, которых не смог найти в базе istqb.net16.net. Возможно это, более-менее свежие, дампы за 2012-2014 года.

Надюесь информация пригодится готовящимся.

А здавати можна через www.pearsonvue.com/isqi а не чекати офлайн зустрічі.

а можно подробнее про сдачу онлайн?

А що саме вас цікавить? Готовий розказати. Обираєш екзамен, платиш гроші, обираєш тестовий центр де тобі зручно здавати (в Києві наприклад, їх десь 7), там є розклад на вибір. В потрібний день ідеш і здаєш. В самому центрі вже нічого не платиш. Не пізніше ніж за добу можеш безліч разів екзамен переносити, можна і відмовитися від нього — гроші повертаються автоматом на карточку (доречі не контрольований державою спосіб необмеженного вкладання в долари/евро ;). З-за не рідну англійську мову тобі накидають десь 30 хв. до екзамену. Все написано взгалі-то в умовах тестування.

Екзаменів здав безліч (треба було по роботі і фірма оплачувала). А коли перейшов в тестування, то здивувався, що є ще такі люди, що здають офлайн і на папері. Ні, ну поганого тут нічого не має, але дивно.

а результат дізнаєшся одразу чи потрібно чекати?

Одразу. Вони здається навіть автоматом друкуються після здачі тесту. Там ще є розбивка балів по темам у відсотках.

Дякую. А вы здавали адванс левел? Можете розказати як готувалися?

Ні, якщо ви про тестування, то я тільки сьогодні здавав на Foundation. Здав. Роздруківку з результатами по темам тут не дали, імовірно це залежить від вендора. У Cisco — це було. А може пізніше вишлють поштою.

Вітаю із здачею сертифікату) успіхів у роботі)

Здравствуйте! Сегодня сдала ISTQB Foundation. Сразу получила листик с номером пройденого теста. Не подскажете как онлайн проверить валидность сертификата по ID?

Вітаю. Не пам’ятаю, щоб це було можливо. На сайті Istqb пошукайте.

Готовлюсь, помогает) Спасибо

не могу подключиться к

istqb.net16.net/...p/questions.php

линка еще актуальна?

Дякую. Гадаю, такий ресурс просто не має права містити вади.
Я пройшов близька 10 запитань і отримав запитання Q. 548. без опису.
Я вгадав, схоже що вірна відповідь А.

Дякую за зауваження. Дане питання в БД виправлено

Дякую. Корисно при підготовці.

istqb.net16.net
Спасибо, полезный ресурс

Кто хочет вживую пообщаться о сертицикации и вопросах/ответах, приглашаем на встречу QA Club Kiev, 5 февраля, в 19:00.

Подробная информация по ссылке: www.qaclubkiev.com/...ub-kiev-12.html

Дякую! Просто супер! Те, що треба!

спасибо, жене пригодилось — как раз в марте собирается сдавать.

А резон паритися на якомусь сайті і мучити свої очі, якщо в інеті є безліч варіантів в пдф аля 500 питань + 500 відповідей? Роздрукував, вирішив — і з насолодою звіряєш правильність своїх рішень.

Крім того, — це фундейшн лівел, а по ньому інформації як і типових запитань — просто безліч.

Резон є. в ПДФ ти просто читаєш, а в мому варіанті надається можливість самостійно розв*язувати тести й визначати рівень готовності до платного іспиту.

Крім того, — це фундейшн лівел, а по ньому інформації як і типових запитань — просто безліч.

Дана аплікушка не заточена під конкретний левел. Які питання в БД внесуть, такий рівень й буде. Перед проходженням тестів користувач обирає які саме тести будуть виводитися. Наразі там дійсно внесені лише тести з Фундейшна, але згодом будуть тести й по іншим рівням (дисциплінам).

питання обераються випадково

за Вами вже виїхав Граммар Наззі

Гаразд, чекаю його.

>>>Також є можливість роздрукувати всі питання з позначеними відповідями.
А каким образом отмечены правильные ответы?

Правильні відповіді відмічені червоним кольором
istqb.net16.net/...p/questions.php

А как красный цвет будет смотреться распечатанным на чернобелом принтере?

Багів тут ще багато, так що сильно не свіріться

Пофіксав всі відомі на динний момент баги в аплікації, картинки знов видимі). Вчіться на здоров*я!

Підписатись на коментарі