Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Junior/trainee tester. Шукаю роботу!

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Привіт всім.

Хочу працювати тестером. Вивчив теорію, потім пощастило попрацювати в одному оупен-соурсному проекті. Тестував там сайт в ручному режимі, навчився користуватись Jira (-ою), писати баґ-репортс, тест-кейсес. Англійська — вище середнього, знаю технічну, так як вчусь на англомовному проекті.
Готовий працювати за хліб, аби тільки досвід здобути:)
Резюме docs.google.com/...​uem42TVE/edit?usp=sharing

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Постучитесь мне в Скайп — пообщаемся.

Підтримаю нижче написаний коментар — в резюме нехватка інформації по проекті та вашої ролі в ньому, що взагалі то є немаловажним :)
Крім того, фрази типу basic knowledge бажано не використовувати, чим не краще написати щось на зразок Experience of using Jira, — дивиться солідніше залишаючись некількісним визначенням.
Така сама ситуація зі знанням мов — basic knowledge = elementary or basic level, mother tongue = native.

А чого ж Ви прибрали російську мову з резюме?

Колись в моєму резюме було написано, що я Вордом вмію користуватись :) Той самий випадок) Думаю,що це навіть не критерій відбору)

Ворд це зовсім інше.

Иван,
Распишите в Вашем резюме
1) Краткое описание проекта
2) Ваши обязанности на проекте
Неплохо было бы добавить в какой области хотите тестировать — web приложение, mobile ?
Ну и рассылайте по крупным конторам свое обновленное резюме — в Глобал, SoftServe и так далее.
Ну в процессе поиска работы — попробуйте еще найти себе проект в опен сорсе — больше проектов -> больше опыта -> больше шансов найти работу :)

Удачи :)

Підписатись на коментарі