Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

JDay Lviv — платний вхід чи ні?

Наша JUG of Lviv надумала провести велику хорошу конференцію по Java у Львові — JDay Lviv. Хороші доповідачі це певні затрати
І знову постало питання — конференцію робити платною? Чи все ж таки безкоштовною і шукати спонсорів так щоб вони покривали всі витрати?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

кому цікаво — реєстрація відкрита www.jday.com.ua

Андрей привет. Читал обсуждение у Краковецкого?
dou.ua/...konferentsiyah

Для конструктива мало данных. Если это ивент на 20 человек, на 100 или 300 делать нужно по разному. Что вы пытаетсь сделать, какие цели, сроки, ресурсы?

плануємо 200+ людей
запросили доповідачів з Oracle, JetBrains,SpringSource, Jelastic і т.д.
шукаємо наразі спонсорів
дата 29 або 30 червня — чекаємо підтверджень від доповідачів і орендодавців
Варіант перший — вхід вільний — спонсори оплачують доповідачів, спартанський стиль
Варіант другий — вхід платний — буде більше/кращі доповідачі а заодно обід, кофі-брейки і всякі плюшки

доречі Макс як у вас з рекламою таких заходів? Ви заряджаєте згідно прайсів чи є можливість співпраці взаємної реклами і т.д. ?

є ще в кого якісь думки на тему організації справді корисної конференції?

Платною, але, можливо, для студентів безкоштовною.

ІМХО краще платною але незалежною. Цю пораду давала колись на одній конференції менеджер одної великої компанії... яка була одним із спонсорів конференції :)

Що значить незалежною? Відсутність спонсорів як таких чи відсутність їхнього впливу?

Відсутність впливу.
Взагалі то була фінальна доповідь конференції де один з її організаторів розповідав про свій досвід роботи в різних технічних комюніті. Основна думка була в тому що спонсори завжди мають свою агенду. Просто для того щоб виправдити витрачені на спонсорство кошти менеджер який приймає рішення про то щоб стати спонсором має відповісти на питання «а що я з цього матиму». Як я вже сказав доповідача підтримала одна із спонсорів того заходу :). Не знаю може в наших краях аутсорсу воно і не так, і не настільки критично ніж там де на спонсорство претендують технологічні компаніїї, яким є що продавати окрім себе любимих як роботодавця, але мене просто вразила ця одностайність в поглядах на спонсорство

Платний чи ні, залежить, що буде на конференції. Я, ще не був у Львові на конференціях по Java, но як студент, 1/4 + - стипендії не шкода на такий захід.

а яка зараз стипендія?))

на даний момент студенту мого вузу видають 720 ± 5 грн, це звичайна, підвищена +60 грн, я думаю, в середньому, на такий захід як конференція, студенту не було би шкода 100-150 грн десь в такій області. Хотя люди бувають різні. Конференції не кожний день, раз і в 3 місяця вважаю можна сходити для загального розвитку.

врахую дяк

Звичайно ж платною. Потрібно ж якось відсіяти випадкових людей.

Підписатись на коментарі