САПР чи ІСМ (Львівська Політехніка)

Народ, підкажіть будь ласка.

Зараз у мене серйозний вибір — яку кафедру обрати для навчання в НУ ЛП (комп. науки) ? Вагаюсь між
— САПР cad.lp.edu.ua/index.php та
— ІСМ ism.lp.edu.ua
Мені хочеться побільше займатись саме програмуванням а не проектуванням Чи можна там проходити літню практику в IT фірмах
Не хочу сильно страдати філософією, екологією та історією
Які предмети викладають ? Які мови прорграмування там вчать?
Де краща перспектива щодо роботи через 4 роки ?
Студентів не питаю, бо кожен хвалить своє болото

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вчився на САПР. Жалкую, бо проєктування було зовсім мені не цікаве (теж хотів програмувати).

може варто на прикладну в універ?))

Перших два курси великої різниці немає на якій кафедрі вчитись, на обох загальна програма і багато непотрібних предметів для загального розвитку. Крім того, що там будуть викладати, тобі прийдеться багато самостійно працювати, бо на одних лабораторних і курсових роботах досвіду не здобудеш.
Я вчився на ПЗ, там більший акцент на саме програмування і різні алгоритми, ніж на проектування чи менеджмент.

З такими намірами Вам варто на кафедру ПЗ.
А потім з третього курсу на роботу.
П.С. Я закінчував САПР

От тільки проблемка є одна. Я не встиг подати документи на Програмну інженерію, хоча по балах я проходив. А кафедра ПЗ є тільки там. Тому тепер доводиться вибирати між ІСМ та САПР

Тоді САПР — в них сайт крутіший :)
А якщо серйозно то кожен зможе розказати багато чого хорошого і поганого за свою кафедру.
А програш буде лиш, якщо не вчитись...

Коли я вчився, то можна було переводитися з однієї кафедри на іншу в межах факультету.
Вибирай САПР, там хабарі менше беруть.

САПР більше орієнтується на залізо. Там буде серйозніший курс мікропроцесорних систем, більше низькорівневого програмування і т.п.
Якщо мета — стати програмістом, то я б вибирав між ІСМ і ПЗ. Перша більше займається системним аналізом, проектуванням систем і т.п. Друга більше часу приділяє саме розробці і кодингу. Відповідно якщо мрія — стати саме програмістом, то ПЗ. Якщо хочеться дорости до ПМа, аналітика чи чогось подібного — ІСМ.
Про предмети і мови дивіться на сайтах кафедр, з того часу як я захистився пройшло багато часу.

Щодо літніх практик, то це від кафедри ніяк не залежить. Великі ІТ компанії мають звязки з усіма кафедрами.

П.С. Можу бути не об’єктивним, бо сам вчився на ІСМ.

На ІСМ здійснюється підготовка магістрів за спеціальністю «Управління проектами», спеціалізація «Управління ІТ-проектами» (на основі базової або повної вищої освіти будь-якого напряму).
Але я не думаю, що після проходження магістратури студент зможе стати PM або TeamLead ’ом
із зарплатами $2500+ без будь-якого досвіду. Чи як ?
То що, для програмування ІСМ все ж таки краща ?

А я не казав що відразу. Як правило працюють хоча б 2-3 роки технічним спеціалістом, щоб краще розуміти кухню розробки, а потім вже переходять в менеджмент (звісно якщо душа більше лежить до нього). Я просто веду до того, що якщо вам вже викладали управління проектами в університеті, то перехід в менеджмент буде простішим.

Так, думаю краща. Але я б на вашому місці ще подивився на кафедру ПЗ.

Особой разницы нету, однако если поступишь на филологический факультет — через 5-10 лет будешь работать топ-менеджером в крупной аутсорсинговой компании ...

Підписатись на коментарі