Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Хто їде із Штатів чи Канади в Україну?

Якщо ви їдете в Україну в листопаді-грудні 2013, то могли б привезти із собою новенький MacBook ? Бо доки я його дочекаюся, і 3 роки не пройде.

Від мене б отримали презентик :)

Update: Не дочекався допомоги, тому купив в stylus.com.ua із переплатою в 450 баксів.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тоже хочу заказать себе ноут в штатах.Тему буду «пробивать», через штатовского тимлида, далее через фирму, которая занимается доставкой в Украину-"Днипро "кажется. Имеет смысл заказывать в штате Орегон, там налоги <10%.+Надеюсь на праздничные скидки

Помню. в гараже48, делалиж специально стартап для этого, где же он ?

Неужели есть те которые на такое ведутся? Если бы я ехал, то незнакомому человеку что-то дороже сотни баксов никогда бы не вез. Вот куплю я ноутбук, его по дороге стукнут где-то. Да где угодно. В аэропорту при досмотре упустят, в самолете кто-то на него что-то положит, упустит с багажной полки, украдут при поездке в такси, да что угодно случится. А потом имей гимор на 1,5К на ровном месте. Разве что с предоплатой и никаких гарантий при форс мажоре :)

Так за свои же не покупаешь. Он через интеренет оплачивает стоимость и заказывает доставку к тебе в номер.

Ну дык от номера его же еще в Украину довезти нужно в целости и сохранности.

Какие проблемы? Везешь себе спокойненько в ручной поклаже.

якщо замовляти звідти самому, то сама розтаможка коштуватиме 380 баксів. Також треба додати в цю суму доставку та страхування. А також витрачені нерви(через розтаможку) та час.

так у мене таке було. 5 років тому. довелось мита заплатить 600$, + ще й затримали бо потрібна була довідка держ.метр.стандарт контори (вже й не пам’ятаю) .

ще й затримали бо потрібна була довідка держ.метр.стандарт контори (вже й не пам’ятаю) .
Да, если сильно не понравишься, то и требуют такую справку, что продукция не подлежит обязательной сертификации в Укрметртестстандарте. Но это для сумм свыше 1000 евро было. Там геморроя, конечно, на пол дня и стоит эта экспертиза 300 гривен, особенно весело ездить из Борисполя на Заболотного, две крайности Киева.

справку дали почти бесплатно с текстом типа «ввиду недостаточного к-ва образцов, проведение экспретизы невозможно ... короче пропускайте»

Хорошая формулировка, надо запомнить.

Мне нужно тоже самое что и топикстартеру :) есть ли добрые люди?)

Специально для таких случаев тут действует компания МIСТ — www.meest.us , так же она имеет представительства в крупных городах Украины, а доставляют все что угодно и куда угодно. Продукцию Apple в том числе. Цены адекватные

я прораховував такий варіант. Але все ж таки дякую, що відписались.

Сервісів посередників тонна, але в нас митний ліміт кагбе 300 євро для посилок, різниця буде епічно оподаткована, тому це взагалі не варіант, простіше тут купити. (Про заміну інвойсу з заниженням вартості думаю говорити не будем, це для тих, хто дуже любить ризик :))

6. Товари (крiм пiдакцизних), сумарна фактурна вартiсть яких не перевищує еквiвалент 300 євро, що перемiщуються (пересилаються) на митну територiю України на адресу одного одержувача в однiй депешi вiд одного вiдправника у мiжнародних поштових вiдправленнях, на адресу одного одержувача протягом однiєї доби у мiжнародних експрес-вiдправленнях, а також у несупроводжуваному багажi, пiдлягають усному декларуванню на пiдставi товаросупровiдних документiв та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

7. Товари (крiм пiдакцизних), що перемiщуються (пересилаються) у мiжнародних поштових або мiжнародних експрес-вiдправленнях, у несупроводжуваному багажi, сумарна фактурна вартiсть яких перевищує еквiвалент 300 євро, але не перевищує еквiвалент 10000 євро, або перемiщуються (пересилаються) без дотримання умов, передбачених частиною п’ятою цiєї статтi, пiдлягають письмовому декларуванню в порядку, встановленому для громадян, та оподатковуються ввiзним митом за ставкою 10 вiдсоткiв та податком на додану вартiсть за ставкою, встановленою Податковим кодексом України. Базою оподаткування для таких товарiв є частина їх сумарної фактурної вартостi, що перевищує еквiвалент 300 євро.

Митний кодекс, стаття 374. Весь інтернет цим забитий.

мiжнародних поштових вiдправленнях
мiжнародних експрес-вiдправленнях, у несупроводжуваному багажi
Это для Fedex, DHL, UPS, TNT, но не для физлиц с собственным багажом. Там действуют другие правила.

Тут этот вопрос уже обсуждался в ветке ноутбук для программиста 2013

Мені трохи ліньки шукати, не пам’ятаю. Можеш зацитувати, якшо маєш під рукою. Але ніби варіантів не багато:

* перевозити особисто
* посилка — тоді ліміт 300 євро, на різницю платиш мито і ПДВ
* я ЧУВ про посередників, які самі займаються «розтаможкою», беруть 10% від ВСІЄЇ суми (вигідніше вже при сумі 500Є+). Але сам так не робив, тому не впевнений

именно так! у меня сумма больше 1,5 К.Если интересно, отпишусь ,когда получу ноут.

Який посередник? Вже робив так, чи перший раз? Я просто завжди варіантом № 2 користувався, бандеролька, шопфенс

Если он будет в коробке, то налоги по-любому на таможне придётся платить, поэтому только в сумке и распакованный. А если это будет второй ноутбук, то нужно очень долго доказывать необходимость иметь два ноутбука по роду деятельности. Гемор это.

Так уже вроде и тут продаются или это не то?
hotline.ua/...?q=MacBook 2013

я думаю,що якщо навіть оплатити доставку+гарний магарич, тому хто доставить то вийде набагато дешевше)

На сайті Apple.com пишуть 13‑inch now starting at $1299 (виходить 10500 грн), а на хотлайн ціни десь 13500 грн, за 400 баксів (мінус доставка і мінус гарний магарич) якось некрасиво комусь морочити голову :)

Плюс в большинстве штатов еще налог с продаж, 7-10%.

А якщо мова про кастом варіант, який у нас не купиш?

Іноді в таких випадках пишуть оголошення в ЖЖ-шечці.

Взагалі судячи з кількості моделей тут
hotline.ua/...ki-netbuki/858
у нас продаються не тільки найстандартніші варіанти (я правда не сильно розбираюсь в них).

их там мало, то что есть, всего около 10-ти вариантов

air 2013 — core i5, 4gb, 256ssd — 11.5k grn в Харькове месяц назад.
неужели из-за 50уе экономии нужна такая головная боль?

я готовий його мати розпакованимю Так, гемор, але я ж не змушую :)

Второй не надо долго доказывать. Вот когда 6 на двоих провозили, пришлось :)

Долго не надо, но он как увидел ноутбук без единого отпечатка пальца аж сделал стойку, как ирландский сеттер. Он же тоже не дурак и всё понимает :)

Мы поставили пару програмок и открыли какой-то документ. Чтобы, так сказать, поставить отпечатки :).

почитав правила перевезення через кордон. Якщо везеться 2-й ноутбук в коробці, то важливо лише сказати, що він для особистого користування і тому погранці не мають права вимагати розмитнювати.

Сказать — этого обычно мало :) Но при случае можете попробовать просто сказать :)

Если рейс дневной может и встают в стойку, если прилет ночью обычно там 1-2 таможенника лениво взирают на поток людей.
Несколько раз возил по 2 ноутбука + 2 планшета порой все без единого отпечатка,один раз коробку к маку вез в багаже(слезно просили сохранить). Даже если просили показать просто говорил что все мое и везу себе проблем — ноль.

То ли у меня морда такая, что с меня можно стрясти денег, то ли карма :) Не знаю даже. Но если можно к чему-то придраться, то придерутся, хотя и халява бывает иногда тоже.

Айфоны 5s сейчас очень проблематично, даже в штатах купить

4 дня назад приехал оттуда, в Нью-Йорке и Сан-Франциско сколько раз заходил в apple store телефоны были все уже sold out

Когда четвертые вышли было тоже самое. Раза 3 заходил просто из интереса, все проданы. Правда можно было заполнить анкету предзаказа на сайте.
Помоему у них просто политика что ты должен радоваться что смог его купить.

Підписатись на коментарі