Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як отримати сертифікацію?

Сертифікація вже давно визнана гарантією професіоналізму та підтвердженням знань. У сфері інформаційних технологій найвідомішими сертифікаціями є Microsoft, Cisco, Oracle.

Наявність у компанії сертифікованих працівників — це гарантія розробки програмного забезпечення високої якості, що дуже важливо для клієнтів компанії. Згідно досліджень, які проводили міжнародні консалтингові компанії, сертифіковані працівники краще справляються з поставленими задачами, що сприяє зменшенню часових та фінансових затрат.

Сертифікаційний центр SoftServe проводить сертифікацію від таких потужних світових провайдерів як Prometric, Pearson VUE, ETS/TOEFL, CASTLE Worldwide, Kryterion. Тут Ви можете скласти іспити з таких напрямів: Information Technology, Scrum and Agile, Project Management, Business Analytics, English language. Як результат, Ви як сертифікований працівник отримаєте підтвердження своїх знань на міжнародному рівні, маєте можливість отримати вищу зарплату, кращу позицію на роботі.

Ось кілька коментарів від людей, які отримали сертифікацію.

«Перш за все, сертифікація дає зрозуміти де ти знаходишся зараз , об’єктивно осягнути ринкові вимоги як роботодавців, так і наших замовників. Саме завдяки проходженню сертифікації ти підтверджуєш свої знання та професійність. Шлях і причини для отримання сертифікації можуть бути дуже різними, але найважливіше застосовувати отримані знання на практиці», — вважає Віктор Солонтай, Software Engineer.

«Власне мені сертифікація дала змогу систематизувати знання і тим самим підвищити рівень моєї кваліфікації. Це в свою чергу дозволило мені отрмати підвищення по службі, підвищити рівень доходу, а головне збільшити лояльність клієнта й мою конкурентоспроможність на міжнародному ринку праці», — розповідає Богдан Гравченко, власник сертифікатів Oracle Certified Expert (OCE) і Oracle Certified Professiona (OCP).

«Сертифікація не тільки дає змогу керівнику проекту впевнитись у кваліфікації працівників, але й сприяє доповненню й структуруванню їхніх знань» , - переконаний Ілля Кочижев, Project Coordinator.

Сертифікаційний Центр компанії SoftServe забезпечує усі умови для того щоб Ви могли пройти сертифікацію комфортно та якісно:
• Замовлення та надання тестів/іспитів.
• Місце для складання іспиту.
• Перевірка процесу проходження тесту/іспиту.
• Надання звіту/оцінки з складеного тесту/іспиту.

Для того, щоб отримати сертифікацію потрібно заповнити реєстраційну форму та оплатити іспит при реєстрації або власноруч зареєструвати іспит на сайті вендора: Prometric, Pearson VUE, Castle, KRYTERION, ETS TOEFL.

Адреси сертифікаційних центрів:

м. Дніпропетровськ, вул. Барикадна 1, 4-й поверх, кімната 717
тел: +380 56 790 2272×4561
e-mail: [email protected]

м. Львів, вул. Героїв УПА, 72, корп. 8, кімната 101
тел.: +380 32 240 9999×3902 або x6029
e-mail: [email protected]

м. Севастополь, вул. Велика Морська, 23
тел: +380 692 466 713×3145
e-mail: [email protected]

Детальнішу інформацію та види сертифікацій можна знайти тут:
softserve.ua/...​ity/certification-center

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Якщо розглядати сертифікацію як гарантію чого б то не було — то це якось дуже так собі.
Сертифікація треба перш за все для самого працівника, який в такий спосіб може змусити себе організуватися, підготуватися, й визначити (а перед тим — підвищити) рівень знань в конкретній сфері. Якщо готуватися суто за рахунок дампів, то на першій же співбесіді з справді компетентною людиною то буде видно, й наявність одного папірця, не підтвердженого знаннями й навиками — відразу поставить під великий сумнів і все інше написане в резюме.

Я б взагалі пропонував десь завести чорний (чи хоч сіренький) список сертифікацій, де дуже високий відсоток успішності (85% і вище). До таких сертифікацій зазвичай є досить повні дампи (якими більшість й користується), а значить цінність того папірця в абсолютній більшості є зовсім незначною, й наявність такого документу викликає більше питань, ніж відповідей.

Зазубрить. Самый простой и безболезененный способ. По крайней мере — в отношении сертификаций Мелкософта.

Кто проходил сертификацию (мотивы и причины у людей бывают для этого разные), тот знает, что сертификация подтверждает 1) неплохой уровень технического английского языка 2) наличие некоторых знаний в той технологии, по которой человек сертифицирован.
Однако, человек может идти в компанию, в которой не используется та технология, по которой он сертифицирован и тогда, сами понимаете, сертификат Ваш имеет нулевую значимость.
Есть еще один важный момент — в любой системе сертификаций есть уровни. Сертифицированный специалист — это очень часто человек, сдавший один экзамен по одной технологии. А вот сертифицированный разработчик — человек, сдавший сначала успешно экзамены по 4 технологиям в одном направлении, а после этого так же успешно прошедший более сложный экзамен для разработчика.
Согласитесь — есть разница! Поэтому не знаю, как вы, а я сертифицированных разработчиков уважаю. Как правило, это люди, знающие выбранное ими IT направление, целеустремленные. У них, конечно, хороший технический английский и они уже обеспечили себе такой уровень доходов, при котором 80 USD за сдачу экзамена не особо влияют на бюджет.
Зачастую IT компаниям сертифицированные разработчики нужны для поддержания определенных статусов (к примеру Microsoft Partner уровня Gold и др.), дающих в свою очередь бесплатный лицензионный софт.

А теперь на чистоту. Второй моей сертификацией были Веб-Сервисы, SCDJWS/OCEJWSD. Так вот, готовился я по нескольким источникам месяцев 5, одним из них — была моковая программа. Каково было мое удивление на экзамене, когда вопросы из этой программы совпали на 100% с реальным экзаменом. Т.е. можно было за три дня выучить 50 ответов на вопросы и все. С этого момента стало понятно откуда в Линкед-ин столько индусов у которых по 10 сертификатов, что в моем случае это заняло бы 5 лет подготовки.
Так вот, ребята, задаю себе вопрос — может нам поступать так же?

Я Вам больше скажу — брейндампы в этой сфере вообще рулят процентов на 80.
На сертификате ж не написано как ты его получил.

Наверное поэтому у нас такие сертификации не особо и ценятся, что логично.

Діяти можна по-різному. Мабуть, все залежить від мотивації. Якщо завдання отримати папірець, то дампи — це саме воно. Але такого спеціаліста завжди легко розкусити і позитивний ефект навряд чи довго спостерігатиметься.
Якщо ж дещо більше (структурувати знання, підтягнути базу, розширити кругозір... — плюсів є достатньо), тоді і праці потрібно вкладати значно більше.

Наявність у компанії сертифікованих працівників — це гарантія розробки програмного забезпечення високої якості, що дуже важливо для клієнтів компанії.

После слова “гарантия” уже смешно. Девушка, Вы всерьёз решили _тут_ таким кого-то удивить? Или это приступ пятничного юмора для создания хорошего настроения на выходные?

Сертифікація вже давно визнана гарантією професіоналізму та підтвердженням знань.

Лучше расскажите конкретно, чем вы лучше 100500 конкурентов.

дививути — не було метою теми про сертифікацію,думаю хто її отримує і вміє використовувати, буде чим з Вами поділитись)

Сдавал пару сертификаций чисто для себя — как иначе заставить себя в чем-то разобраться, если не риском в 150$ :) Ещё всем знакомым перед сдачей рассказываю что буду сдавать чтоб вообще стыдно было завалить.
Ну и это какая-то галочка для себя — год прошел не совсем зря.

Сертификация по английскому даёт четкое понимание работадателю знаний и я вопросов на эту тему не слышу. Можно сказать, что одним собеседованием меньше прохожу.

«Власне мені сертифікація дала змогу систематизувати знання і тим самим підвищити рівень моєї кваліфікації. Це в свою чергу дозволило мені отрмати підвищення по службі, підвищити рівень доходу, а головне збільшити лояльність клієнта й мою конкурентоспроможність на міжнародному ринку праці»
Власне мені сертифікація нічого не дала. Результат > 1000грн. на вітер.

Вы ее просто готовить не умеете! :)
Весомый же плюс к резюме. Чем всегда и являлись.

Весомый же плюс к резюме. Чем всегда и являлись.
Это если ехать на запад или для фриланса. В остальных случаях наличие сертификатов ни о чем не говорит и ни на что не влияет.

По меньшей мере не будут задалбывать на собеседовании вопросами типа «расскажите нам о партиционировании» и т.д. Ну а вообще у дистиков/интеграторов ценится, т.к. они это продают вместе с Вами клиенту.

Весомый же плюс к резюме. Чем всегда и являлись.
Действительно плюс, но не весомый, а так — просто один дополнительный маааленький плюсик.

Підписатись на коментарі