Разработка GUI

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Надо разработать GUI.

Основные функции: передача пакетов по конкретному IP, просмотр пакета, фильтрация, распределения пакетов...

Какую прогу лучше использовать у Linux 2.6 (Dynamic Dialog Editor, Interface Designer, Qt Designer...)?

Где можно почитать про взаемодействия GUI < -> драйвер (девайс) < -> ядро, найти хорошие примеры?

Наперед спасибо.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Це я знаю.

Просто думав, що існують спеціалізовані пакети для відлагодження драйверів.

До попереднього посту:

Під ядро Linux 2.6.25.5

Хтось може знає якийсь хороший дебаггер, щоб протрасувати драйвер?

Подивитися таблицю регістрів, стек...

От це, що мені якраз було потрібно.

Дякую всім.

Ну якщо у деталях, то коли модуль драйвера реєструється у ядрі він заповнює наступну структуру — file_operations зв"язуючі стандартні виклики з внутрішніми функціями драйвера.

static const struct file_operations i2o_seq_fops_lct = {
        .open = i2o_seq_open_lct,
        .read = seq_read,
        .llseek = seq_lseek,
        .release = single_release,
};

Структура описана у include/linux/fs.h — там хендлери до всіх можливих файлові операцій

Дякую.
Наскільки я зрозумів, то я з GUI аплікацїї даю команду,...open (tty13)...-> драйвер виконує свою процедуру ixgbe_start_hw_82598 (struct ixgbe_hw *hw) {...}.
А це вже на рівні hardware.

Ну це я так, тупо образно навів приклад, щоб попачити принцип взаємодії.

Любая книга по программированию в Линуксе. Эта например www.advancedlinuxprogramming.com

Для юзерспейса ядро тебе без надобности — все общение с любім устройством сведется к open-read-write-close иногда еще ioctl.

Підписатись на коментарі