Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Команда з п’яти чоловік шукає проекти

Привіт, DOU

Ситуація наступна. Я зібрав команду з п’яти чоловік, в невеликому офісі. Всі приходимо і працюємо фулл-тайм 5 днів на тиждень + 5 годин в суботу.
Суб’єктивна оцінка рівня людей:
фронтенд — 2 джуніори і 1 мідл
бекенд (python/django) — 1 jun2mid (це я, ну важко мені визначитися, ось резюме yadi.sk/d/QTa2XuV3EnzvY) і 1 джуніор

Зараз сидимо, учимося всією командою, вже є декілька ідей для проектів (треба ж з резюме до замовника приходити), але поки розумію що людям потрібно посидіти і почитати мануали, пройти з десяток курсів tuts+.

Чого я хочу? Потрібна ваша порада і суб’єктивна оцінка часу за який зможемо вийти хоча-б на мінімалку в 400$/unit (по моїм оцінкам це 3+ місяці) Також може когось зацікавить співпраця. Всі дуже стараємося, є правила, режим, обговорення.

Фізично розміщені в м.Ужгород, приїхати на декілька днів в Київ — не проблема.
Мій скайп для зв’язку: stillslovn

UPS: Остання наша верстка (комерційна), на яку пішло ~10 годин yadi.sk/d/FV-ZN1r9GY5d6

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

UPD. Завдяки ДОУ знайшли перший проект, працюємо, розвиваємось.

простой сайт визитка на базовой функциональности бутстрапа не очень удачный пример для портфолио.

Я цілком згоден що це не найкращий приклад, але це те що є зараз. На наступний тиждень будуть кращі приклади і, сподіваюся, запустимо наш сайт.

Достаточно красиво в примере. Но... сам понимаешь, хороший дизайн за 10 часов не делается, это ж не обои в детскую. Лично я проверил свою реакицю — зашёл, прокрутил, вышел. Да, на точто делалось 10 часов, я как юзер портатил 3 секунды. И ещё секунд 30 как пытаясь предоставить кредит доверия — так ведёт себя юзер перешедший по рекомендации. Но это всё.

Чтобы было лучше, 10 часов нужно только выслушивать заказчика.

Хотя я не спорю, дешёвые задания так и делаются. А что заказчик разочаруется — так это уже не ты виноват, а маркетологи.

Дизайн не наш, наша верстка.

«у вас не будет второго шанса произвести первое впечатление» ...

нас не цікавить перше враження, швидше стабільна та продуктивна праця

Ок, тогда быть может вы найдете лишь того, кто будет этим заниматься — а вам платить по минимуму.

Не все одразу. Ви хочете, щоб я з командою, де більшість джуніори, шукав проекти на пів року і з рейтами 50$/hour?

Well, делайте что хотите, это же ваша жизнь. Если вы создали тему для споров и самовыражения то вперед, успехов в труде.
Вы пока ничем не доказали что способны работать вместе командой долго и продуктивно — и открыто кладете на впечатление о себе.

і вам не хворіти :)

Неужели я не единственный питонщик в ужгороде :)

Виходить так, пам’ятаю ще часи коли було 5-10 пітон вакансій на всю країну.

напишите в личку, пожалуйста (кстати, письма то наверное приходят).

З ДОУ зараз якісь проблеми, тому і залишив скайп для зв’язку.

Вам стоит ориентироваться на то, что кто-то один будет ездить к заказчику, а команда сидеть на месте и обрастать опытом. Для начала размер команды и суммы ок. Беритесь за то, что будут предлагать, а в процессе будет понятно, насколько слаженно и продуктивно вы сможете работать.
Elance не смотрели?..

Я думаю на Elance нам поки-що не варто підключати, хоч сьогодні зареєструюся, подивлюся якого типу замовлення там є. Дякую.

Напишите для себя план на 2-3 года. Будет легче потом.

400$/unit

Прибыль или оборот? Вы откуда?

Напишите мне на hr собака idapgroup.com Возможно, сможем найти с вами точки соприкосновения.

Оборота конечно. Мы пока звезд не ловим :)

yadi.sk? для початку зробіть собі сайт на одну сторінку а то це геть не серйозно.

По суті нічим допомогти не можу, працю з .net

Підписатись на коментарі