Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

[Майдан] 3D принтер як допомога травмованому хлопцю

Привіт всім

Думаю всі чули про хлопця, якому розірвало кисть гранатою, коли той хотів її відкинути від людей подалі на Майдані.

Відповідно до відомостей сайту podrobnosti.ua (нажаль не можу знайти лінку) ціна протеза виросла до 150 000гр.

Це дійсно вилика сума. Сумніваюсь, що батьки хлопця зможуть її назбирати навіть з волонтерськими пожертвами.

Проте я згадав про статтю на хабрі, яка може упростити задачу.
habrahabr.ru/post/200808

В ній описано подібну ситуацію, в якій батько малого хлопця, у якого була відсутня кисть руки, надрукував її на 3D принтері і завдяки цьому зміг координально зменшити вартість протезу.

Відповідно маю перелік питань:
1) Чи є серед відвідувачів ДОУ хтось, хто розбирається в цьому питанні і знає як створити даний протез?
2) Чи є серед відвідувачів ДОУ хтось, хто може розробити 3D модель
3) Чи є серед відвідувачів ДОУ хтось, у кого є 3D принтер і він може при фінансуванні матеріалів виконати друк моделі?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

facebook.com/...365111853629830

Важлива інформація для постраждалих:

Ольга Богомолець
прошу МАКСИМАААААЛЬНИЙ ПЕРЕПОСТ!!!!!!!!
ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЛІКУВАННЯ ПОТСРАЖДАЛИХ НА МАЙДАНІ ЗА КОРДОНОМ — ПРОШУ ТИХ У КОГО Є ПОТРЕБА НАПИСАТИ
ВАШІ КООРДИНАТИ І ДІАГНОЗИ НА МІЙ МЕЙЛ
[email protected]

Если не ошибаюсь, то пацану уже собрали 10 000 на биохимический протез, но он стоит 160 000 грн. Продолжают собирать, и это здорово.

Спишитесь сразу же с twitter.com/...681154985398272
Если они готовы принимать тех, кому действительно нужна мед помощь (а это не мелкие повреждения), то может они смогут помочь и с этим вопросом.
Это твит от “Президент Литви Далія Грибаускайте”

shapeways.com — куча принтеров и материалов

а как на счет связаться с тем, кто уже делал протез и, передав ему размеры ладони, повреждения — попросить распечатать?

Пересылка может обойтись дороже по времени и, возможно деньгам.
Но чтоб это удешевить надо начать с того, что кто-то должен этим заняться — нельзя просто напечатать руку от маникена. Есть смысл связаться с протезным заводом, и попробовать решить с ними, как удешевить. Возможно можно чертежи получить — тогда уже смысл будет что-то печатать. dkepop.at.ua/...ex/kontakty/0-4

у меня друг семьи там работает, протезы делает.

Підписатись на коментарі