×Закрыть

Електронна Україна

Шановні ІТ-шники, в мене пропозиція!

Давайте створимо громадську організацію «Електронна Україна» (назва не ідеальна) і об’єднаємось з метою подолання бюрократії шляхом інформатизації. Ми знаємо багато успішних OpenSource проектів, чому б нам не почати свій, національний і довести що open source в України існує.

Я не говорю що нам треба абстрактний електронний уряд. Банальне переведення податкових документів в базу даних суттєво покращать стан справ(той хто подавав декларації самостійно і закривав СПД розуміє). І це все стосується всіх інших держустанов.

Для того щоб запрацювали такі електронні системи в держустановах нам необхідно залучити політикив і громадськіх діячів.

Але перш за все треба зрозуміти чи є підтримка такої ідеї серед ІТ-шників. Ті хто підтримають мають організуватися(хоча б знати один одного в обличчя), обговорити, діяти!

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Гарна ідея — я за ! Я є політиком (депутат ЛОР та помічник-консультант народного депутата України) + в минулому був програмістом (на даний момент звону повертаюся до програмування — заради задоволення розумового — технології Java).

вам интересны системы автоматической верификации законов?

Не забываем про «ИПУ». Можно объединиться с ними, во избежание организаций-копипастов.

про «ИПУ»
двусмысленно))

отпадный ролик

ВДУЛ ДАЛВРОТ ВПОПЕЦ. единый документ в России

Пожалуйста, не плодите топики.
Достаточно коммента сюда:
dou.ua/forums/topic/9294

Подписаться на комментарии