×

У якому ВНЗ, і на якому факультеті в Івано-Франківську, або у Львові можна вивчати web-технології і web-дизайн?

В якому ВНЗ, і на якому факультеті в Івано-Франківську, або в Львові можна вивчати тільки web-технології і web-дизайн? Якщо немає таких, то підкажіть, на який факультет поступити, щоб вивчати, окрім різних мов програмувань, html, css, javascript, php, mysql.

Мені знайомі говорили, що web-дизайн окремо вивчають від web-технологій. І ще одне питання: На якому факультеті в Львові, або Івано-Франківську можна навчитися web-дизайну?

Більше цікавлять web-технології, ну хотілося навчитися ще web-дизайну. Тому буду вдячний, коли відповісте на обидва запитання!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

идите туда где хорошо учат английский язык. Все остальное можна выучить за год -два.

Я с Вами частично согласен, да, мне намного легче все будет запоминаться, если буд знать английский, но ведь без знаний английского, тоже можно хорошенько изучить.

но ведь без знаний английского, тоже можно хорошенько изучить.
не можна

За Львів не знаю нічого, скажу за ІФ. В нас у ВУЗах у плані сучасних технологій застій. У ПНУ ім. В. Стефаника це слабо розвито, в Університеті нафти і газу — також не сильно. В ІФ є курси SoftServу по вебі, думаю у Львові також щось таке є. А так самоосвіта. Диплом можливо і буде корисним, але головне професіоналізм

Я з Вами повністю згідний. На якому факультеті в ПНУ ім. В. Стефаника вивчають веб-технології? А в нафти і газу на якому факультеті веб-технології вивчають?
Бачу, що не має смислу іти в універ на програміста, застаріла програма, так що толку буде більше, якщо займатися самоосвітою. Хіба ради диплома піти вчитися, але думаю, що не варто. Мене цікавлять тільки веб-технології і веб-дизайн.
Курси SoftServу, де можна пройти, точніше скажіть контакти, у них напевно є свій офіційний сайт, якщо є, то підкажіть?
Зазделегідь дякую!

ось список всіх курсів. Тільки там треба мати базові знання інглішу, інакше не візьмуть
softserve.ua/...ourses-schedule

Хотілось би вірити, що в них такий хороший універ і академія. Навчання платне?

навчання в академії безплатне, але тре пройти співбесіду і зробити завдання

так, без нього не беруть на тестування

Нічого собі, на рівні Intermediate треба знати англійську. Насправді, я знаю дуже погано.Так що видно не судьба — пойти туда, в цю академію у Франківськ.

Самообучение, имхо...

В вузе тебя не научат как сделать офигенный современный дизайн, а темболее как реализовать его. Для того чтобы понимать что щас в тренде веба можно просматривать, и вдохнавлятся работами типо таких. Ну и советую начинать с легкого, сначала верстка, потом скрипты на js, потом подключение php ну и базы данных.

На скільки я знаю, окремо веб програмуванню не вчать у держ ВУЗах, а лише в комплексі з іншими дисциплінами. У Львові в політеху, так само і у Франка на прикладній.

Якщо лише веб-розробка цікавить — тоді краще у приватну школу на короткі курси.

То в політеху і у Франка на приклідній математиці разом з іншими дисциплінами вивчають html, css, javascript, php, mysql? Правда, що в універах застаріла программа в сефері ІТ? Слухи ходять, що універ дає 5-10% знань в сфері ІТ, а щоб здобути решта 90-95% знань, потрібно займатися самоосвітою. Міф чи реальність?

5 — 10% то мало. вуз дає більше, але не все

Я маю на увазі 5-10% знань, які пригодяться, решта знань не актуальні і не потрібні на сьогоднішній день!

Підписатись на коментарі