Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Шукаю ментора Python, HTML, CSS

Шукаю ментора Python.
Привіт мене звуть Артур, мені 13 років, займаюся веб програмуванням.
Знаю не так і багато, є база html. Хочу почати вивчати Python і css. Потрібна людина яка могла б допомогти мені з цим і спрямувала б мене туди б куди потрібно. Мені потрібна людина яка має досвід програмування на пітоні.

Контакти
vk: vk.com/mr.web_programmer
skype: artur_2406

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

www.coursera.org/...teractivepython
Курс дуже простий.

www.edx.org/...98#.U1OkAvl_tqA
Трохи складніший, потрібний бекграун по математиці.

www.codecademy.com/tracks/python
www.checkio.org
Йдуть в одній зв’язці.

По css
www.codecademy.com/tracks/web

А взагалі йди на фізмат та займись спортивним програмуванням.

Мені здається що він шукає не курси і книжки, а людина яка зможе його навчати, нє ?

Правильно робить. Молодець! В 13 вже знає чого хоче!
Лутц М. — Изучаем Python (4-е издание)- 2011
Марк Лутц — Программирование на Python, 4-е издание, I том, 2011
Марк Лутц — Программирование на Python, 4-е издание, II том, 2011
Пошукай в Інтернеті. Є в PDF форматі. і на Ex.ua в тому числі.
На мою думку це одні з кращих книг. Марк просуває Python в Google.
Всього тобі найкращого, Артуре!

Марк Лутц — Программирование на Python, 4-е издание, I том, 2011
у мене є ця

Cпеціалісти, які все зав"язують на себе і не передають знань, — погані спеціалісти! Бо коли вони йдуть — все валиться. Коли вже наші компанії це зрозуміють і перестануть таких наймати — покаже час :) Це безвідносно до ІТ, стосується будь-якої професії :) + це перше правило людини що хоче рости і підвищуватись: хочеш підвищення — навчи людей тому що сам вмієш, тоді підеш вгору :)

смотря какой размер компании, если вы работаете в большом интерпрайсе и не завязали на себя какие то важные потоки, то у вас очень маленькие шансы выжить во время сокращений и нет рычага в переговорах по зарплате.

Я кажу про компанію і з точки зору компанії. А те про що Ви кажете — то так, є таке, працівники самі палки в колеса компаніям вставляють і створюють проблеми. Проте це деструктив і тероризм :) Але то проблеми компаній і як вони будуть їх вирішувати — теж їх справа. Ричах зав"язування чогось на себе, на відміну від ричага нових компетенцій — поганий ричаг, адже вас також можуть і шкідником завважати. Але то як на кого натрапиш. Поки — ніяк то не вирішується.

самые прибыльные бизнесы — это монополии. Например гооглу пренадлежит 90% поиска в сети, но если гогл это признает ему прийдется разделятся из за такой вот монополии, поэтому например гогл старается скрывать этот факт замыливая глаза коммисиям размерами рынка поисковиков в мире — типа в мире ежедевно ярд запросов, а у нас всего 350 лимонов. При этом ярд — это общее количество запросов ко все сайтам а не конкретно к поисковикам. это не я придумал — поищите в интете как это делает гогл, пепси, макдонольдс и т.д.

Разработка качественных и поддерживаемых систем — не украинский сегмент рынка.

Cпеціалісти, які все зав"язують на себе і не передають знань, — погані спеціалісти! Бо коли вони йдуть — все валиться.
С точки зрения бодишопов, это отличные специалисты, т.к. можно залу*пить заказчику еще 100500 часов поддержки и, возможно, переписывания с нуля.

Против такого подхода в компаниях.
Хочешь расти — сам учись. Учить кого-то, кто сам не хочет учиться — очень сложное, бесполезное занятие. Специально учить кого-то, кто хочет учиться — очень редко вообще нужно, сам научится и в крайнем случае выяснит все что нужно еще в процессе совместной работы.

Ви все перекрутили з ніг на голову. По-перше: ніхто нікого насильно не вчитиме. По-друге: самостійно звісно теж вивчити можна, але з ментором, оточенням і допомогою — це робиться на порядки, навіть не в рази, ШВИДШЕ. Тому в умовах коли треба знати ВСЕ і на ВЧОРА, компанії спокійно зацікавлені в цьому. Так у всьому світі — тільки у нас — САМОУКИ, які потім ображені на всіх бо їм самостійно довелось все вчити і у відповідь на будь-яке запитання — у них відповідь:"Вчи сам.«. :facepalm: Просто компанії це не мотивують. Думаю якщо компанії введуть доплати і години за «наставництво» — це нікому не завадить!

Похоже, что истина где-то между )
Самоучки да, бывают что шлют в гугл и книжку, но нормальный товарищ все расскажет как надо, жалко чтоли рассказать. В самом деле бывают м*даки (другого названия этим людям нет), которые ответят «мне за это не платят», но это просто так себе человек, я бы такому за «менторство» не доплачивал, чего он там наменторит-то, с таким так сказать майндсетом.
Тут все просто: поделился знаниями — сам полезешь искать себе новые, удобно. Если до кого-то это не доходит, что делиться знаниями — абсолютно нормально без тычков и «мотиваций» — их проблемы.

Підписатись на коментарі