Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

КПІ шукає компанію, яка б провела лекцію по Git

Всім привіт. НТУУ «КПІ» шукає компанію, яка не проти поділитися практичними навичками та провести лекцію по використанню Git у нас. Орієнтовно буде 100-200 чоловік. КПІшники завжди раді вчитися у більш досвідчених спеціалістів. А для вас це можливість заявити про себе студентам найкращого технічного ВНЗ України. Дякую :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дякую всім, хто звернув увагу. Компанію знайшли, тому тема більше не актуальна. На всі повідомлення я відповів. Дякую!

Мы готовы уточните пожалуйста когда и восколько это будет?

возможно я бы попробовал.

А що тільки для студентів ?

Ні, прийти можуть всі бажаючі.

Євгене, якщо хочете, щоб хтось відгукнувся, Ви будь ласка, більше конкретики дайте.
Сам по собі НТУУ «КПІ» нікого не шукає і не може шукати.
Якщо ця лекція в рамках якоїсь конференції, майстер-класу, літньої (весняної, ...) школи, то так і пишіть (вказавши назву та сайт заходу).
Якщо це лекція перед студентами потоку, то теж так напишіть (такий-то предмет, такий-то курс, такий-то факультет).
А взагалі «Don’t use Git!» — дуже класна доповідь vimeo.com/74377782 ;)

Дякую за коментар. Так, Ви маєте рацію.
Шукає науковий відділ студ.ради КПІ в рамках проекту «ІТ у КПІ». Це просто організація зустрічей у КПІ на різні ІТ теми, які цікавлять КПІшників. Зустріч буде проходити у першому корпусі, у залі Вченої ради. Прийти зможе кожен бажаючий КПІшник.

Мне тоже это сразу пришло в голову =)
Не пойму, чем людям читать не подходит.

почитать можно все что угодно. Другое дело когда тебе рассказывает лекцию опытный программист, который испытал продукт на «своей шкуре», разными подходами, который может сравнить с другими продуктами, указать недостатки, нюансы использования. А главное, может на месте ответить на вопросы, чего не может сделать ни одна статья.

Да, возможно Вы и правы. Лично я все равно не вижу много пользы в этом. Личное общение, да, может быть полезным. А массовая лекция всегда скатывается к примитивным вещам аля «getting started».

А вообще, не знаю, че это я ворчу тут. Лучше пусть будут лекции, чем вообще ничего ) Пше гит полезен не только программерам, которые умеют разбираться самостоятельно, но и широким массам людей, для которых лекция — более простой и быстрый способ въехать в тему.

даю добро :-)

даю добро :-)
Спасибо, с вашего позволения теперь наконец-то это сделают))

GIT собираются осваивать с понятной целью: сыр, зеркалка))
только навык № 0 для программиста — это умение самому нарыть и понять.

Підписатись на коментарі