Дайджест цікавих вакансій № 177

Одеській компанії Augmented Pixels потрібен старший C++ розробник зі знаннями в області Computer Vision. Зарплата від $4000.

Компанії EnvisionTEC, яка займається розробкою продуктів для 3D друку, шукає Embedded C/C++ розробника.

Зеник Матчишин збирається перезапускати Semasearch і запрошує до співпраці Ruby/Java/Python розробників, у яких ж бажання боротись з корупцією.

Компанії Daxx потрібен Night working Android developer. Робочий день — з 15:00 до 23:00.

Центр соціально-економічних досліджень СASE Україна запрошує студентів і недавніх випускників на безкоштовне стажування за напрямками: аналітика/дослідження, журналістика, комунікації/зв’язки з громадськістю, інформаційні технології/дизайн, переклад.

Львівська компанія Teamvoy запрошує на роботу молодшого Ruby on Rails програміста.

Благодійному фонду МагнетікВан.орг потрібен Web-дизайнер в Тернополі.

Клубний магазин тканин Модна Киця шукає SMM-менеджера в Дніпропетровську. Зарплата 3000 грн + %.

ДП «Антонов» запрошує на роботу інженера-програміста з досвідом роботи від двох років. Зарплата 4000 грн.


Слідкуйте за Front End вакансіями в twitter за допомогою @front_end_jobs.


Більше вакансій шукайте на jobs.dou.ua.
← Попередній випуск дайджесту.

Якщо зустрінете цікаву вакансію, яку варто додати в наступний дайджест — надсилайте її на [email protected].

Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

9 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.
ДП «Антонов» запрошує на роботу інженера-програміста з досвідом роботи від двох років. Зарплата 4000 грн.

Налетай пацаны!

ВО для того и нужно, потому что на такие вакансии без него не берут))

Смех-смехом, а можно там покрутится с год, получить официальный год опыта + попилить свои проекты, и вот ты уже выделяешься из «700 джунов в день».

так написано же —

з досвідом роботи від двох років.

Это может быть формальностью, т.к. дикого наплыва желающих там обычно нет. 50/50 — или встречу или не встречу. Я бы без опыта работы подавался обязательно.
Btw:

Вимоги: досвід роботи від 2 років, вища освіта, готові взяти студента

Возможно. Но я знаю много джуниоров, которых фразы такого рода отпугивают.

Универ могу засчитать как опыт в таком случае.

Зарплата, кстати, там подросла на 25% по сравнению с 2012-м годом:
dou.ua/...gests/jobs-digest-39/#ant

У того человека, который там перестал работать в 2012м году, зарплата могла уже подрости и на 1000% =)

Підписатись на коментарі