AI Skills 4 Women — програма для жінок, які хочуть розібратися в штучному інтелекті. Учасниці отримають доступ до практичних курсів, а найкращі — стипендії для подальшого розвитку. Проєкт охоплює країни Європи, включаючи Україну, а також Близького Сходу та Африки.
Мета проєкту — допомогти резидентам швидко реєструвати інвестиційні фонди, через які українці зможуть фінансово підтримувати стартапи, в тому числі й оборонні.
Українська Himera експортувала свої стійкі до РЕБ радіостанції для випробувань у США. Тестування ще триває, а компанія натякає на майбутні контракти. Водночас вона планує розширення команди для подальшого розвитку.
Ми дізнавалися деталі про розробку, над якими ще проєктами працює компанія та яких фахівців потребує.
Відбулася офіційна реєстрація наукового парку Харківського національного університету імені Каразіна. Він стане сучасним простором із коворкінгами, лабораторіями, офісами для стартапів та зонами для заходів і переговорів.
Skiftech стала першою українською компанією, що постачатиме військові навчальні технології для Армії США. Її лазерні системи використовуються для реалістичних тренувань без ризику для військових.
До фінансування долучилися фонди з України, США, Європи та естонська miltech-компанія. Отримані кошти підуть на завершення розробки та підготовку до серійного виробництва.
Українська продуктова компанія MacPaw планує виходити на публічні ринки та залучати інвестиції.
Genesis відкриває свій перший офіс за межами Києва — у Львові. У ньому працюватимуть понад 100 людей, включаючи команди продуктів OBRIO, Promova, Boosters, HOLYWATER, EverHelp та інших. Також компанія облаштує лекторій для освітніх заходів і планує активно наймати місцевих IT-фахівців.
GlobalLogic, EPAM, Luxoft, Intellias і Softserve отримали найбільший виторг у 2024 році. У YouControl поділилися з DOU переліком ІТ-компаній, які увійшли у 20 найбільших за фінансовими показниками.
У 2022 році в українському ОПК було близько 100 державних і 200 приватних виробників. Станом на зараз тут працюють понад 300 тисяч людей і більш як 800 підприємств.
Лікарі не бачитимуть імен військовозобов’язаних, що має знизити корупційні ризики. Це останній етап цифровізації ВЛК. Анонімізація очікується в листопаді 2025 року.
У коментарі для DOU в компанії зазначили, що польський офіс знаходиться у бізнес-кварталі в будівлі Варшавського фінансового центру. Простір розрахований приблизно на 60 робочих столів. Формат відвідування офісу — гібридний.
Продуктова компанія Welltech скорочує близько 80 людей. Ще орієнтовно до 50 спеціалістів змінять ролі в середині компанії. Причина — зміна стратегії. Розповідаємо деталі.
Генеральна директорка компанії Єва Бернеке заявила, що протягом кількох місяців компанія зможе розгорнути стільки терміналів, скільки є Starlink. Однак вважається, що технічно OneWeb відстає від компанії Ілона Маска.
«еАкциз» має на меті зменшити обсяги контрафактної продукції та збільшити бюджетні надходження. Розповідаємо, хто зможе долучитися до тестування і за яких умов.
Ми поспілкувалися з Євгеном Шаталовим, який пройшов відбір на посаду системного адміністратора і невдовзі разом із командою вирушить у подорож до Антарктиди. Експедиція триватиме з березня 2025-го до квітня 2026 року.
У рамках Kyiv International Cyber Resilience Forum 11-12 березня проведуть Bug Bash DOT-Chain. ІТ-фахівців запрошують взяти участь та перевірити систему на вразливості. Реєстрація триватиме до 7 березня.
З 1 квітня електронне оформлення довідок ВЛК та свідоцтв про хворобу стане обов’язковим для всіх комісій.
Підписання документів очікується до кінця березня 2025 року. В межах угоди «Київстар» планує зберегти бренд Uklon та інвестувати в його розвиток. Крім того, частина співробітників, які мають опціони, зможуть їх реалізувати в рамках угоди.
Коментарі