Ветерани та військовослужбовці зможуть пройти навчання з ШІ від SoftServe

💡 Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Приєднуйтесь до AI спільноти!

Ветерани, ветеранки, військовослужбовці та члени їхніх сімей зможуть пройти безкоштовний навчальний курс «AI Fundamentals». Вони зможуть отримати навички для роботи в Machine Learning, Data Science або AI-розробці.

Про це для DOU розповіли у компанії SoftServe, яка запустила курс. Навчання триватиме 8 тижнів і проходитиме онлайн двічі на тиждень.

У програмі:

  • основи штучного інтелекту;
  • Python;
  • машинне навчання;
  • нейронні мережі;
  • обробка текстів і зображень;
  • практичні завдання.

Учасники зможуть створити власний AI-проєкт. Після завершення навчання вони отримають сертифікати. Найкращі випускники зможуть претендувати на фінансову підтримку для подальшого навчання в ІТ.

Подати заявку на курс можна до 17 травня включно через реєстраційну форму. Відбір передбачає тестове завдання з базових знань ІТ і створення акаунта в Discord. Навчання стартує 25 травня, кількість місць обмежена. Подати заявку можна за посиланням.

📌 Довідково

SoftServe — українська ІТ-компанія у сфері цифрової інженерії та консалтингу. Компанія має понад 50 офісів у різних країнах, а глобальна команда налічує близько 11 тисяч спеціалістів.

В Україні у SoftServe працює понад 7000 співробітників, з яких 5522 — технічні спеціалісти. Раніше для DOU у компанії розповідали, що у 2026 році активно найматимуть у напрямах Advanced Tech — Data Science, R&D та Robotics.

Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

13 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Що у вас за танці з бубном при реєстрації відбуваються? Форма реєстрації на сайті гне червоні матюки. Де у вас UA вибрати? Підключаєш гугл-перекладач, сайт скаче, що навіжений і мерехтить.

Сайт реєстрації — це звичайні Google Forms. Трохи не зрозуміло про матюки та про UA.

Ось як в мене відображається:
res.cloudinary.com/...​/reqiq7slcvmwqf77is1l.png

Я про реєстрацію на сайті SoftServe. Форма не проблема, але потім треба зареєструватись і мати кабінет на самому сайті, щоб користуватись там усім чим треба

там вже закрита реєстрація. можна зносити цю статтю

реєстрація відкрита до 17 травня включно

career.softserveinc.com/...​gy/course/ai-fundamentals

Пропонуємо кілька безплатних місць на курсі ветеранам, внутрішньо переміщеним особам та людям із вразливих груп. Будь ласка, заповни форму

За посиланням написано «Реєстрація закрита Схоже, наразі немає груп доступних для реєстрації. Ви можете дочекатися відкриття наступної групи або переглянути інші доступні курси.»

career.softserveinc.com/...​03-4c17-b344-6ed88070f2a1

за вашим посиланням — регулярний курс SoftServe Academy, а у статті йдеться про окреме навчання саме для аудиторії ветеранів, ветеранок, військових та членів їхніх родин (посилання на реєстрацію в тексті статті).

І там і там ветеранам обіцяють Основи AI. Як відрізнити Основи ШІ для ветеранів від AI Fundamentals для ветеранів м’яко кажучи не очевидно.

Декілька безкоштовних місць ветеранам, внутрішньо переміщеним особам та людям із вразливих груп пропонуються на всіх регулярних курсах Академії.
В даній же новині мова саме про окремий курс в рамках програми EmpowerU суто для вказаної цільової аудиторії, і реєстрація на нього відбувається на стороні Українського ветеранського фонду (знову ж таки, за посиланням в тексті статті).

на всіх регулярних курсах

versus

окремий курс в рамках програми EmpowerU

так а різниця в чому? для людини зі сторони немає різниці. людину зі сторони не цікавлять якісь внутрішні процеси, бо він про них не знає і ніяк впливати не може. компанія не зрозуміло навіщо продає одну і ту ж ідею загорнуту в різні упаковки

для людини зі сторони різниця є: на курс в рамках EmpowerU немає обмежень по кількості місць, на решта курсів — обмеження є

Тобто сам курс той самий. Різниці немає.

Тільки що норм зареєструвався й пройшов опитування. Не бачу проблем.

Підписатись на коментарі