Зміни в експорті товарів з Китаю. Для перевезення у поштових посилках не зможуть приймати БпЛА і деталі до них (UPD)
З вересня міжнародні поштово-логістичні оператори не зможуть приймати для перевезення у поштових посилках РЕБ-системи й деталі для квадрокоптерів, які клієнти замовляють в Китаї. Про це повідомили на сайті компанії Meest.
«Експорт з Китаю підлягатиме ще суворішим перевіркам. Товари, що підлягають забороні, не будуть доступні для авіа- та морської доставки. Товари, які прибули на склад до 31 серпня включно, будуть передані на відправку в Україну», — зазначили на сайті.
У Meest додали, що нововведення вплинуть лише на перевезення в стандартних поштових посилках і не стосуватимуться комерційних вантажів.
Для перевезення у поштових посилках не зможуть приймати такі товари:
- карбонова рама для квадрокоптера;
- карбоновий промінь для квадрокоптера;
- квадрокоптер;
- мотор для квадрокоптера;
- набір комплектуючих для квадрокоптера;
- набір рам для квадрокоптерів;
- навігаційна камера для квадрокоптера;
- політний контролер для квадрокоптера;
- посадочні шасі для квадрокоптера;
- пропелер для квадрокоптера;
- рама для квадрокоптера;
- підсилювач сигналу для пульта квадрокоптера;
- цифрова система передачі даних для квадрокоптера;
- детектор цифрової радіокомунікації;
- радіосистема;
- радіостанція;
- рація портативна;
- система передачі відеосигналу по радіоканалу;
- РЕБ-системи;
- мисливські ножі.
«У випадку надходження даних товарів на склад в Китаї, рух такого вантажу буде призупинено. Повернення товару назад постачальнику буде здійснюватися за рахунок клієнта. Прохання враховувати цю інформацію під час формування відправлень», — додали на сайті Meest.
UPD від 29 серпня. У Meest зазначили, що це вимога китайського законодавства, а не заводів, фабрик, маркетплейсів, перевізників чи української сторони. Рішення прийняте на державному рівні в Китаї.
«Доставка зазначених товарів у більших обсягах та інших форматах розглядається. Ми активно працюємо над цим і повідомимо вас одразу після ухвалення рішення. За детальною інформацією звертайтеся до свого комерційного менеджера», — уточнили на сайті компанії.
У міністерстві торгівлі Китаю раніше анонсували заборону експорту цивільних БпЛА і компонентів до них, які можуть використовуватися у військових цілях або в терористичній діяльності. Як писало видання Associated Press, імовірною причиною такого рішення є неодноразова критика Заходу через позицію Китаю щодо російського вторгнення в Україну.
Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU
13 коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.