Оборонні стартапи можуть взяти участь у Extreme Bootcamp 2.0. Інвестиційний фонд збільшили до €1,5 млн
Естонський підприємець Рагнар Сасс разом із коаліцією DarkStar організовує другий Extreme Bootcamp для стартапів у сфері оборонних технологій. Захід відбудеться вже цієї осені. Подати заявку можна до 15 вересня.
У коментарі для DOU Рагнар Сасс розповів про умови участі, а також про результати першого Extreme Bootcamp, який відбувся влітку.
Підприємець зазначив, що податися можуть стартапи з усього світу, які створюють технологічні рішення для поля бою. Організатори відберуть 10 найкращих команд, які працюватимуть з європейськими засновниками компаній-єдинорогів, а також українськими військовими експертами.
«Перший Extreme Bootcamp був надзвичайно успішним. Експерти та військові підрозділи позитивно оцінили перспективність рішень учасників та їхній вплив на фронті. Тож ми готуємо другий Extreme Bootcamp і цього разу збільшимо інвестиційний фонд до €1,5 мільйона», — повідомив Саас.
📌 Деталі про організаторів
Darkstar — це коаліція понад 30 засновників стартапів-єдинорогів, хакерів та інвесторів з Естонії, України, Німеччини, Франції та Великої Британії. Їхня мета — розбудувати європейську екосистему оборонних технологій.
Рагнар Сасс — засновник хабу LIFT99 у Києві й Таллінні, маркетплейсу Salto, співзасновник CRM-системи Pipedrive і коворкінгу Garage48 HUB. Від початку повномасштабного вторгнення Сасс допомагав Україні: доставляв пікапи для військових з Естонії та Ірландії.
Детальніше про концепцію та проведення Extreme Bootcamp ми розповідали в цьому матеріалі.
📌 Як минув перший Extreme Bootcamp
Рагнар Сасс розповів DOU, що загалом надійшло понад 150 заявок, з яких організатори відібрали 12 команд — 10 з України, одну з Румунії та Іспанії та ще одну з Німеччини.
«Ми не зосереджувалися на конкретному секторі оборонних технологій, а охопили широкий спектр, що включає наземні дрони, комунікаційні системи, програмне забезпечення, бомби та системи наведення», — зазначив підприємець.
Він додав, що всі представлені продукти пройшли випробування в реальних бойових умовах. Українські та європейські військові експерти виявили до них інтерес, а кілька команд підписали оплачувані замовлення ще під час проведення заходу.
«Інвестори Darkstar були приємно здивовані високим рівнем українських команд та продуктів. Зараз ми фіналізуємо залучення інвестицій для трьох команд й згодом оголосимо про переможців окремо. Також ми працюємо над тим, щоб допомогти їм якнайшвидше вийти на ринок Європи», — розповів Рагнар Сасс.
Нагадаємо, щоби «підсвітити» потужні українські стартапи у військовій сфері та розповісти про їхні софтверні та хардверні рішення, DOU зібрав путівник з miltech-компаній. Ми активно доповнюємо цей матеріал і розповідаємо про нові стартапи в miltech-галузі.
Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.