У Grammarly розповіли, хто зараз в топменеджменті та які вакансії є для українських ІТ-фахівців
Нещодавно стало відомо, що Дмитро Лідер, який є співзасновником найдорожчого стартапу з українським корінням Grammarly, вийшов з операційного управління компанією. До цього він відповідав за мовні технології, але надалі вирішив зосередитися на власних проєктах.
DOU дізнавався, хто тепер виконує його обовʼязки, хто входить до операційної команди компанії та чи є актуальні вакансії для ІТ-спеціалістів з України.
📌 Про топменеджмент
На запитання, хто наразі виконує обовʼязки Дмитра Лідера, у пресслужбі Grammarly нам відповіли:
«CTO Grammarly Марк Шааф очолює інженерну команду, яка займається впровадженням ШІ-проєктів і реалізацією продуктової стратегії компанії. Його команда відповідає за різні напрями розробки: внутрішні сервіси, клієнтські застосунки, відповідальний ШІ та інформаційна безпека».
Співзасновники Максим Литвин та Олексій Шевченко продовжують займати керівні ролі в компанії. Максим Литвин фокусується на довгостроковій стратегії як керівник відділу доходів (Head of Revenue). Олексій Шевченко є членом правління компанії, також він проводить онбординг-сесії, щоб познайомити нових членів команди з історією Grammarly.
Колишній керівник відділу продуктів Рахул Рой-Чоудхурі зараз обіймає посаду CEO. За фінансовий напрям відповідає Навам Веліхінда, маркетинговою стратегією керує Лена Уотерс, а продуктовий напрям компанії очолює Ноам Ловінскі як Chief Product Officer.
📌 Про команду і вакансії
Раніше ми писали про реструктуризацію і скорочення у Grammarly. У компанії відповіли DOU, що наразі команда зростає, також триває активний найм.
«Ми розширюємо найм у Північній Америці та Європі, вже перетнули позначку в 1000 членів команди глобально. Українська команда нараховує близько 140 людей, зараз ми маємо низку інженерних вакансій для фахівців з України», — прокоментували в Grammarly.
Серед відкритих позицій:
- Software Engineer, Systems;
- Software Engineer, Windows;
- Software Engineer, macOS;
- Software Engineer, Shared Product Infrastructure;
- System Engineer, Enterprise Infrastructure.
В описах до вакансій зазначено, що модель співпраці — «remote-first hybrid». Спеціалісти можуть працювати віддалено, але за потреби мають приїжджати до хабів, де базується їхня команда.
Нагадаємо, у першому дослідженні брендів IT-роботодавців на українському ринку ми запитали айтівців, де вони хотіли б працювати. Компанія Grammarly стала фаворитом серед Senior-фахівців.
Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.