SET University надає гранти на чотири свої магістратури. Хто може претендувати
SET University запускає стипендійну програму для своїх магістратур із кіберзахисту, інноваційної інженерії, інженерії даних, машинного навчання та хмарних рішень. Українці та українки можуть отримати гранти, що покривають вартість навчання.
👩🏻💻 Детальніше про програми
У стипендійній програмі беруть участь чотири магістратури SET University:
— «Кіберзахист»;
— «Інноваційна інженерія»;
— «Інженерія даних»;
— «Машинне навчання та хмарні технології».
Навчання на цих програмах (без стипендій) коштує 58,500 грн за семестр, тривалість магістратури — 1,5 року.
«Студенти поглиблено вивчатимуть сучасні рішення на перетині різних технологічних доменів, управління інформаційною безпекою компаній, поєднання ШІ й кіберзахисту, розробку комплексних інфраструктурних рішень, хмарні технології, машинне навчання та ШІ.
Окрім технологій, студенти також вивчатимуть менеджмент технічних команд та різні аспекти розробки ІТ-продукту. А під час дипломної роботи зможуть розробити власний стартап або технологічне рішення для компаній», — зазначили у SET University.
Формат передбачає 90% онлайн-навчання, що дозволить поєднувати освітній процес і роботу. Серед запрошених викладачів — ексспівробітник ЦРУ і фахівець з інформаційної безпеки (Uber, Tesla) Нік Джисінто, ексспівробітник ФБР та директор розвідувальної компанії Flashpoint Ендрю Борен, викладач бізнес-аналітики й ШІ в Каліфорнійському університеті Берклі Готьє Вассер.
👨🏻💻 Як отримати стипендію
Подати заявку на участь в стипендійному конкурсі можуть:
— талановиті фахівці, зі значними здобутками в IT-cфері;
— абітурієнти з високими вступними балами;
— представники Збройних сил України та Національної гвардії України (чинні військовослужбовці або ветерани);
— діти та дружини/чоловіки учасників бойових дій;
— українки, які прагнуть розвиватися в IT.
Як розповіли у SET University, освітні стипендії покриватимуть від 25% до 90% вартості магістерських програм. Для військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин — стипендії покриватимуть 100% від вартості.
Кандидатів відбиратимуть за результатами іспитів ЄВІ та ЄФВВ, згідно з вимогами Міністерства освіти і науки, враховуватимуть також попередні досягнення претендентів. Потрібно буде пройти співбесіду й написати мотиваційного листа.
Подати заявку та дізнатися більше деталей про кожну з програм можна за посиланням. Відбір триватиме до 28 червня 2024 року.
Нагадаємо, українську освіту трансформують і наближають до європейської. Невдовзі студенти зможуть самостійно обирати темп і тривалість навчання, а також змінювати спеціальність. Окрім того, Міносвіти анонсувало експериментальний проєкт — на базі університетів створять мережу стартап-шкіл, щоб готувати інноваційні рішення, якими можуть зацікавитися інвестори.
Нещодавно DOU запитав у засновників і топменеджерів найбільших ІТ-компаній в Україні, чи потрібна, на їхню думку, вища освіта для карʼєри в галузі, чи поєднували вони навчання і роботу, а також які книжки вплинули на їхній світогляд і професійний розвиток.
Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.