DOU отримав скриншоти з тестування чат-бота Bard від Google: нейромережа враховує аргументи співрозмовника та здатна перепросити за помилку
Google продовжує випробовувати власний чат-бот Bard зі штучним інтелектом. Джерело DOU в компанії надало внутрішні скриншоти тестування нейромережі, які свідчать про те, що Bard здатний реагувати на аргументи співрозмовника, перепрошувати за помилку та обіцяти врахувати цей досвід у майбутньому.
Як і ChatGPT, Bard працює на основі так званої великої мовної моделі — у Google це LaMDA. Зараз Bard передали інженерам для тестування. Анонсували, що згодом технологія стане доступною для громадськості, але поки цього не сталося. Джерело DOU в Google стверджує, що багато інженерів невдоволені тим, що доступ до цієї технології все ще закритий.
«LaMDA технічно в рази сильніша за ChatGPT, але менеджмент боїться викладати, — пояснює співрозмовник редакції. — З інженерного погляду, LaMDA — завершений продукт, який тестують не один рік. Серед тестерів є багато позитивних відгуків. Звісно, ми довіряємо менеджменту, але деяка частина гуглерів розділяє думку, що Google втрачає багато можливостей, не надаючи доступу до LaMDA решті спільноти».
За словами джерела, один із важливих критеріїв тестування — перевірка того, що модель LaMDA не має емоцій: «Ми, як інженери, повністю розуміємо, звідки може скластись враження, що модель має емоції. Вона була натренована на текстах реальних людей, тому й може синтезувати текст із емоціями. Але це може підштовхнути до невірного сприйняття, тому ми працюємо над удосконаленням LaMDA».
Інженер також поділився з DOU уривком із гайдлайну для тестувальників.
Нагадаємо, Google створила власний чат-бот зі штучним інтелектом під назвою Bard у відповідь на величезний успіх ChatGPT, який отримав підтримку Microsoft. Під час презентації анонсували, що зроблять технологію LaMDA доступною для розробників, авторів і компаній з метою створення додатків на базі технології ШІ від Google. 9 лютого повідомили, що материнська компанія Google, Alphabet, втратила $100 мільярдів ринкової вартості через те, що чат-бот Bard дав неправильну відповідь в прямому ефірі.
Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU
4 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.