Обладнання від Латвії, гроші від Естонії й Люксембурга, підтримка Ісландії. У Міноборони розповіли про досягнення ІТ-коаліції

Під час 17-го засідання Контактної групи з питань оборони України Естонія оголосила про свій перший внесок в ІТ-коаліцію у розмірі 500 тисяч євро. Раніше свій внесок зробив Люксембург — 10 мільйонів євро, повідомляє Міністерство оборони.

Також латвійські телекомунікаційні компанії LMT та TET передали Україні 300 ноутбуків для масштабування логістичної системи SAP. Ця техніка має допомогти вести облік речового забезпечення у 150 військових частинах.

Під час засідання про своє приєднання до ІТ-коаліції заявила Ісландія. Вона стала сьомою країною-партнером, яка підтримала ініціативу. Раніше долучилися Естонія, Люксембург, Бельгія, Латвія, Литва та Данія.

У Міноборони додають, що звернулися також до Німеччини з проханням підписати Декларацію про наміри, а згодом долучитися до основного договору про співпрацю у рамках ІТ-коаліції. Над цим документом зараз працюють Естонія і Люксембург.


Нагадаємо, 19 вересня 2023 року Естонія, Люксембург та Україна започаткували IT-коаліцію, яка підтримуватиме ЗСУ у кіберсфері. Нещодавно міністр оборони Естонії Ханно Певкур у коментарі для DOU розповів про перші кроки цієї організації та очікування від України.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Доєднуйтесь до локальної ІТ коаліції! Для зв’язківців повітряних сил треба купити бус, обладнання та деякі витратні матеріали для покращення комунікацій всіх ланок повітряного захисту.
dou.ua/forums/topic/40604

Підписатись на коментарі