В Києво-Могилянській академії з 1 січня заборонять Telegram

Національний університет «Києво-Могилянська академія» з 1 січня 2025 року забороняє використання месенджера Telegram для службової та освітньої комунікації. Про це стало відомо з наказу президента університету Сергія Квіта.

Джерело: Facebook/Ярослав Ажнюк

Що відомо📌

Згідно з наказом, студентам і співробітникам заборонять передавати інформацію через Telegram, встановлювати його на робочі чи навчальні пристрої та використовувати офіційні акаунти університету або студентських організацій у месенджері. Всі акаунти, боти, пов’язані з університетом, мають видалити.

На території кампусу та гуртожитків НаУКМА також планують обмежити доступ до месенджера. Для комунікації університет пропонує використовувати альтернативні інструменти: Office 365, Signal, WhatsApp або платформу DistEdu.

Telegram залишиться доступним лише для наукових досліджень за умови дотримання спеціальних правил.

Нагадаємо, редакція DOU дізналася позицію щодо блокування Telegram у декількох університетів. Зокрема КНУ УКУ, НАУ та СумДУ.

Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

18 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

длбйбблдь :)

Который раз убеждаюсь, что государство может только крушить. Так скоро и к стенгазетам вернёмся.

Могилянка ж приватний виш, чи ні?

Але керівництво зберегло навики колебатись разом з лінією партії.

Майстерність не пропʼєш, як казали в ті часи.

Для цього ректора, Стаття 15 Конституції України не має жодного значення; для нього вона — пустий дзвін!

КВІТ — це абревіатура?

Через брак генерації в Одесі відключили JavaScript.

Багато навчальних закладів отримали таке розпорядження. І це чудово.

Пхах, ну успіхів їм.

Впевнений що там він і не використовувася.

А я більше ніж впевнений, що тільки він і використовувався.

Ви про особисте спілкування студентів чи про

для службової та освітньої комунікації.

?

Саме друге. Коли викладачу треба скинути якусь роботу чи він хоче розшарити якісь матеріали наприклад. При чому це не беручи до уваги всякі чати груп і подібне.

здавалося би яка різниця через що викладач шарить такі матеріали....

чати груп створюють самі групи і їм срати с колокольні що про це думає ректор

У моїй групі в свій час такі речі робилися через Вконтакті, але не вважаю це ок.

Від телеграма теж бажано відмовлятися у офіційних і освітніх сферах, на мою думку. Навіть якщо припустити, що ТГ не співпрацює зі спецслужбами РФ, то Дурову все одно довіри немає.

А Трампу довіряєте? Коли з вотсапа будуть зливати дані то «цє другоє»?

Якби ця заборона дійсно спиралась на принципи піклування про приватність то разом с забороною телеги універ мав заборонити фейсбук та інсту. А також прибрати свій акаунти з твітера який став пропагандистським ресурсом маска. Нічого цього не відбувається, є лише релігійні переконання що телеграм зло.

ага, не використовувався
t.me/StudNaUKMA
t.me/jccnaukma
в пошуку тг можно вбити і подивитися як його не використовували)

З цього безпосередньо до вуз відносится хіба що друге. Ну подивимось що буде з каналом 1 січня.

так я просто перші два кинув. там же є ще канали по вступним кампаніям

Підписатись на коментарі